Forside > Turneringer og resultater > Forening > Til opslagstavlen

BMS Herlev

Til opslagstavlen

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn Sæson
Old Boys 30+ Pulje 1 BMS Herlev
Basketligaen Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
U19 damer landsdækkende kvartfinaler 1/4 (bedst af 1) Pulje 1 BMS Herlev 2002/2003
1. Division Herrer Øst 2 BMS Herlev 2
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U17 damer landsdækkende kvartfinaler 1/4 (bedst af 1) Pulje 1 BMS Herlev
Basketligaen kvartfinaler (bedst af 5) Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
U17 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U17 herrer landsdækkende 1/8 (bedst af 1) Pulje 1 BMS Herlev
U15 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U19 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U13 damer mester øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev
U13 herrer mester øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev 2 - Blå
U13 herrer mester øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev Hvid
U15 herrer mester A øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev Hvid
U15 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Hvid
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Blå
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Hvid
Dameligaen Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
Dameligaen mellemspil DL A BMS Herlev Wolfpack
3. division herrer øst Pulje 1 BMS Herlev 3
Serie 2 herrer østdanmark - Ny Pulje 1 BMS Herlev 4
U17 herrer A Østdanmark - NY Pulje 1 BMS Herlev 2
Serie 1 damer østdanmark - ny Pulje 1 BMS Herlev 2
U11 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 4 U11 D2: 03.02 1600-1900 Ucc Rosenlund BMS Herlev U11
U11 damer Østdanmark, pulje 3, runde 4 U11 D3: 03.02 1000-1300 Rosenlund, ny hal BMS Herlev 2 U11
U11 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 5 U11 D2: 03.03 1030-1330 Gladsaxe SC BMS Herlev U11
U11 Damer Østdanmark, pulje 3 runde 5 U11 D2: 03.03 1300-1600 UCC Rosenlund BMS Herlev 2 U11
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 4 U11 H1: 03.02 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev 2 U11
U15 Damer Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U15 D1: 03.03 1000-1300 Rosenlund ny hal BMS Herlev U15
U13 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 6 U13 D1: 09.03 1430-1730 Virumhal 2 BMS Herlev 2 U13
U11 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 6 U11 D2: 31.03 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2 BMS Herlev U11
U11 Damer Østdanmark, pulje 3 runde 6 U11 D2: 30.03 1500-1900 Hørsholm skole BMS Herlev 2 U11
U9 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6 U9 D1: 10.03 1400-1700 Nyelandsvej skole BMS Herlev U9
U15 Damer Østdanmark, Pulje 1, Runde 7 U15 D2: 30.03 1500-1800 Søndersøhallen BMS Herlev U15
U13 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 7 U13 D1: 07.04 1300-1600 Østerhøjhallen BMS Herlev 2 U13
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 5 U11 H2: 03.03 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev 2 U11
U9 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 7 U9 D1: 07.04 1200-1500 Søndersøhallen BMS Herlev U9
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 6 U13 H1: 09.03 1200-1500 Køgehallerne BMS Herlev 3 U13
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6 U13 H1: 10.03 0900-1200 Holmegårdshallen BMS Herlev U11
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 6 U9 H2: 10.03 0900-1400 Rungsted skole bane 1 BMS Herlev U9
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6 U11 H1: 31.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal K BMS Herlev 2 U11
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 7 U13 H2: 07.04 1600-1900 UCC Hallen BMS Herlev 3 U13
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 7 U13 H2: 07.04 0900-1200 Rungsted skole BMS Herlev U11
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 7 U9 H1: 07.04 1300-1600 UCC Hallen BMS Herlev U9
U19 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 1
U19 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 2002/2003
U13 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev