Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

BMS Herlev

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
BMS Herlev 2 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 1 U16 H1: 24.09, 1200-1500 Søndersøhallen Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U17 herrer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Motionister Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U17 damer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U19 herrer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U14 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 1 U14 H2: 01.10, 0900-1200 Rungsted Skole Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U16 herrer mester Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 3 U14 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 1 U14 H2: 01.10, 0900-1200 Amagerhal Stor Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U12 damer mester Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U14 herrer mester Østdanmark Pulje 2 Danmarks Basketball-Forbund
Wolfpack Basketligaen Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U12 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 1 U12 H1: 24.09, 1300-1600 UCC Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 3 U12 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 1 U12 H2: 23.09, 1330-1630 Gl. Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 1. division damer øst Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U10 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 1 U10 H1: 01.10, 0900-1200 Søndersøhallen Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U10 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 3, runde 1 U10 H2: 01.10, 0900-1200 Bülowsvejhallen B1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U8 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 1 U8 H1: 08.10, 1300-1600, Rosenlund Gl. Hal Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U8 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 1 U8 H1: 08.10, 1300-1600, Rosenlund Gl. Hal Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 3. division herrer øst Pulje 2 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 3 Serie 2 herrer østdanmark - Ny Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U14 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 1 U14/U16 D1: 01.10, 13-1600 UCC Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 Serie 2 damer østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U12 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 1 U12 D1: 24.09, 1230-1530 Gladsaxe Sportscenter Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U10 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 1 U10 D2: 01.10, Amagerhallen Tværbane 1+2 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U10 U10 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 1 U10 D3, 01.10, 0900,-1200 Holmegårdshallen Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U16 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 U16 H1: 08.10, 1000-1300 Espergærde Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U14 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 2 U16 H2: 29.10, 1600-1900 UCC Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 3 U14 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 2 U14 H1: 29.10, 0930-1230 Rosklildehal C1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U12 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 U12 H1: 08.10, 1200-1500 CIS Hellerup Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U17 damer øst 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U14 damer øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U14 herrer øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U16 damer øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U16 herrer øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U17 herrer øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U19 herrer øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 3 U12 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 2 U12 H1: 08.10, 0900-1200 Amagerhal tvær 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev LP damer 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Wolfpack LP herrer 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U14 herrer øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev Pokal U16 herrer øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U10 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 U10 H1: 29.10, 1000-1300 Rungsted skole Danmarks Basketball-Forbund
Wolfpack LP herrer Østdanmark 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U8 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 U8 H1: 12.11, 1100-1400 Nyelandsvej Skole Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U8 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 U8 H2: 11.11, 1230-1530 Nørrebrohallen 3A Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U14 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 2 U14/U16 D1: 29.10, 1530-1830 Gentofte Sportspark Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U12 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 U12 D2: 08.10, 1230-1530 Gladsaxe sportscenter Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U10 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 U10 D1: 29.10, 1300-1600 Rungsted skole Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U10 U10 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 2 U10 D3: 29.10, 1300-1600 UCC Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U16 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U16 H1: 12.11, 1200-1500 Virum Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U14 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 3 U14 H2: 05.11, 1400-1700 Næstvedhal 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 3 U14 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 3 U14 H1: 05.11, 1200-1500 Amagerhal stor Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U12 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U12 H2: 12.11, 0900-1200 Bülowsvejhallen B1+B2 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 3 U12 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 3 U12 H1: 12.11, 1600-1900 UCC Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U8 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U8 H1: 12.11, 1100-1400 Nyelandsvej skole Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U8 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U8 H2: 11.11, 1230-1530 Nørrebrohhal 3A Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U14 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 3 U14/U16 D2: 05.11, 1300-1600 Gl. Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U12 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U12 D2: 12.11, 1300-1600 UCC Rosenlund Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U10 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U12 D2: 05.11, 1200-1500 Virum Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev 2 U10 U10 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 3 U10 D3: 05.11, 0900-1200 Hørsholmhallen Bane 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U12 herrer mester Østdanmark Pulje 2 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U14 damer mester Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
BMS Herlev U16 damer mester Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund