Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

BMS Herlev

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
Motionister Pulje 1 BMS Herlev
U17 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U19 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U14 drenge mester A øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev
U16 herrer mester A øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev
U16 herrer mester B øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev 2
U16 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U12 Herrer Mester Østdanmark 2.del Pulje 1 BMS Herlev
U12 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U12 herrer mester Østdanmark Pulje 2 BMS Herlev
U14 herrer mester Østdanmark Pulje 2 BMS Herlev
Basketligaen Pulje 1 Wolfpack
1. division damer øst Pulje 1 BMS Herlev
3. division herrer øst Pulje 2 BMS Herlev 2
Serie 2 herrer østdanmark - Ny Pulje 1 BMS Herlev 3
Serie 2 damer østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 2
Pokal U14 damer finalen Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U14 herrer finalen Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U16 damer finalen Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 damer finalen Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer finalen Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U14 damer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U14 herrer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U16 damer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Damer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 Herrer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U14 damer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U14 herrer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U16 herrer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 damer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 herrer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
LP herrer finalen Pulje 1 Wolfpack
Pokal U16 damer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
LP herrer 1/2 Pulje 1 Wolfpack
Pokal U14 damer øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U14 herrer øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U16 damer øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U16 herrer øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 herrer øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
LP herrer 1/4 Pulje 1 Wolfpack
LP damer 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
LP herrer 1/8 Pulje 1 Wolfpack
Pokal U14 herrer øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U16 herrer øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
LP herrer Østdanmark 1/16 Pulje 1 Wolfpack
U16 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 4 U16 H1: 10.12, 1000-1300 Østerhøjhallen BMS Herlev 2 U16
U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 4 U14 H2: 03.12, 0900-1200 Søndervangshallen BMS Herlev 2
U14 Herrer Østdanmark, Pulje 3, runde 4 U14 H1: 03.12, 1300-1600 UCC Rosenlund BMS Herlev
U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 4 U12 H1: 07.01, 0900-1200 Amagerhallen, Bane 1+2 BMS Herlev 2 U12
U12 Herrer Østdanmark, Pulje 3, runde 4 U12 H1: 07.01, 1000-1300 Rungstedskole BMS Herlev 3 U12
U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 3, runde 4 U14/U16 D1: 03.12, 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev 2 U14
U10 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 4 U10 H1: 14.01, 1600-1900 UCC Rosenlund BMS Herlev U10
U10 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 4 U10 H2: 14.01, 1100-1400 Nyelandsvej Skole BMS Herlev 2 U10
U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U8 H2: 07.01, 1000-1300 Munkekærhallen Bane 1+2 BMS Herlev U8
U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3 U8 H3: 07.01, 0900-1200 Hørsholmhallen Bane 1+2 BMS Herlev U8
U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 4 U12 D1: 07.01, Gladsaxe sportscenter Bane 1+2 BMS Herlev 2 U12
U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 4 U10 D1: 14.01, 0900-120 Cph. int.sch Hellerup BMS Herlev U10
U10 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 4 U10 D1: 14.01, 1300-1600 UCC Rosenlund Bane 1+2 BMS Herlev 2 U10
U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 5 U14H-1: 14.01, 1200-1500 Virum Gymnasium BMS Herlev 2
U14 Herrer Østdanmark, Pulje 3, runde 5 U14H-2: 14.01, 1000-1300 Gl. Rosenlund BMS Herlev 3 U14
U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 3, runde 5 U16D-1: 14.01, 1300-1600 GL. Rosenlund BMS Herlev 2 U14
U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 5 U12D-2: 21.01, 1200-1500 Virum Gymnasium BMS Herlev 2 U12
U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 5 U12H-2: 20.01 1245-1545 Engholmhallen BMS Herlev 2 U12
U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 5 U12D-1: 04.02, 1300-1600 UCC Rosenlund bane 1+2 BMS Herlev U10
U12 Herrer Østdanmark, Pulje 3, runde 5 U12H-2: 21.01, 1600-1900 UCC Rosenlund BMS Herlev 3 U12
U10 Damer Østdanmark, Pulje 2, runde 5 U10D-2: 04.02, 1000-1300 Rungsted Skole Bane 1+2 BMS Herlev 2 U10
U10 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 5 U10H-1: 03.02, 1330-1630 Bülowsvejhallen Bane 1+2 BMS Herlev U10
U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 3, Runde 6 U16D-1: 04.02, 0930-1230 Glostruphal 3 BMS Herlev 2 U14
U10 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 5 U10H-3: 04.02 1600-1900 UCC Rosenlund Bane 2 BMS Herlev 2 U10
U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 5 U8H-1: 21.01, 1300-1600 UCC Rosenlund Bane 1+2 BMS Herlev U8
U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 5 U8H-2: 21.01 0900-1200 Amagerhallen Tvær 1+2 BMS Herlev 2 U8
U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, Runde 6 U14H-1: 04.02, 0900-1200 Virum Gymnasium BMS Herlev 2
U14 Herrer Østdanmark, Pulje 3, Runde 6 U14H-2: 04.02, 1000-1300 Espergærde Gymnasium BMS Herlev 3 U14
U14 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U16 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev