Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

BMS Herlev

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
Old Boys 30+ Pulje 1 BMS Herlev
Basketligaen Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
1. Division Herrer Øst 2 BMS Herlev 2
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U17 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U15 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U19 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U13 damer mester øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev
U13 herrer mester øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev 2 - Blå
U13 herrer mester øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev Hvid
U15 herrer mester A øst 2. del Pulje 1 BMS Herlev Hvid
U15 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Hvid
Divisions Pokal Herrer 1/4 øst Pulje 1 BMS Herlev 2 - 1.div
Divisions Pokal Herrer 1/8 Øst Pulje 1 BMS Herlev 2 - 1.div
LP Damer 1/2 Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
LP Herrer 1/8 Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Blå
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Hvid
Dameligaen Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
LP Damer 1/4 Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
3. division herrer øst Pulje 1 BMS Herlev 3
Serie 2 herrer østdanmark - Ny Pulje 1 BMS Herlev 4
U17 herrer A Østdanmark - NY Pulje 1 BMS Herlev 2
Serie 1 damer østdanmark - ny Pulje 1 BMS Herlev 2
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 2 - 1.div
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 4 - Serie 2
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 3 - 3.div
U15 Damer Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U15 D1: 20.01 1000-1300 Rosenlund Ny hal BMS Herlev U15
U13 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 4 U13 D1: 13.01 1600-1900 UCC hallen BMS Herlev 2 U13
U11 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 4 U11 D2: 03.02 1600-1900 Ucc Rosenlund BMS Herlev U11
U11 damer Østdanmark, pulje 3, runde 4 U11 D3: 03.02 1000-1300 Rosenlund, ny hal BMS Herlev 2 U11
U9 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 4 U9 D1: 13.01 1000-1300 Espergærde Gym BMS Herlev U9
U15 Damer Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U15 D2: 02.02 1600-1700 Rosenlundskolen BMS Herlev U15
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 4 U13 H1: 12.01 0900-1300 Bybækhallen BMS Herlev 3 U13
U13 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 5 U13 D1: 27.01 0900-1200 Gentoftehallen Hal A BMS Herlev 2 U13
U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 4 U13 H4: 13.01 0900-1200 Rosenlund Gl. hal BMS Herlev U11
U11 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 5 U11 D2: 03.03 1030-1330 Gladsaxe SC BMS Herlev U11
U11 Damer Østdanmark, pulje 3 runde 5 U11 D2: 03.03 1300-1600 UCC Rosenlund BMS Herlev 2 U11
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 4 U11 H1: 03.02 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev 2 U11
U9 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 5 U9 D1: 27.01 1100-1400 Nyelandsvej Skole BMS Herlev U9
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 4 U9 H2: 13.01 1300-1600 UCC Hallen BMS Herlev U9
U11 Damer Østdanmark, pulje 1 runde 6 U11 D2: 31.03 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2 BMS Herlev U11
U11 Damer Østdanmark, pulje 3 runde 6 U11 D2: 30.03 1500-1900 Hørsholm skole BMS Herlev 2 U11
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 U13 H1: 26.01 0900-1200 Asgård Skole BMS Herlev 3 U13
U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 5 U13 H2: 27.01 0930-1230 Roskildehallerne C1 BMS Herlev U11
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 5 U11 H2: 03.03 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev 2 U11
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 5 U9 H1: 27.01 1300-1600 UCC Hallen BMS Herlev U9
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6 U11 H1: 31.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal K BMS Herlev 2 U11
U19 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 1
U19 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 2002/2003
U13 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev