Forside > Turneringer og resultater > Forening > Stillinger

BMS Herlev

Stillinger

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
Old Boys 30+ Pulje 1 BMS Herlev
U15 damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D1: 28.10 1000-1300 Rosenlundkolen ny hal BMS Herlev U15
Basketligaen Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
1. Division Herrer Øst 2 BMS Herlev 2
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Damer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Damer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 herrer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 damer Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 damer Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev 2
U17 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U15 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U19 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U13 Herrer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
U11 damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 D1: 28.10 1000-1300 Bjergmarkshallen BMS Herlev U11
U13 damer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U13 D3: 04.11 0930-12.30 Grøndal Multicenter hal K BMS Herlev 2 U13
U17 herrer A Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 2
U11 damer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U11 D3: 28.10 1000-1300 Rosenlund Gl.Hal BMS Herlev 2 U11
U15 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Hvid
Divisions Pokal Herrer 1/4 øst Pulje 1 BMS Herlev 2 - 1.div
U13 herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U13 H1: 04.11 1200-1500 Glostruphal 3 BMS Herlev 3 U13
U9 damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U9 D1: 04.11 0900-1200 CIS Hellerupvej BMS Herlev U9
Divisions Pokal Herrer 1/8 Øst Pulje 1 BMS Herlev 2 - 1.div
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Blå
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev Hvid
U15 damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U15 D1: 18.11 1500-1800 Rungsted Skole BMS Herlev U15
Dameligaen Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
U11 herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 H1: 28.10 1000-1300 Østerhøjhallen: BMS Herlev U11
U13 damer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U13 D2: 25.11 1530-1830 Korsgadehallen BMS Herlev 2 U13
U11 damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 D1: 18.11 0900-1200 Amagerhallen Bane 1+3 BMS Herlev U11
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 1 U11 H1: 28.10 0900-1200 Virum Gymnasium BMS Herlev 2 U11
U11 damer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U11 D2: 18.11 1300-1600 Rosenlund Ny Hal BMS Herlev 2 U11
U9 damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U9 D1: 25.11 0900-1200 Amagerhallen Bane 1+3(Tvær) BMS Herlev U9
U9 herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U9 H2: 04.11 1000-1300 Espergærde gymnasium BMS Herlev U9
U15 damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U15 D1: 01.12 1430-1730 Rosenlund, ny hal BMS Herlev U15
3. division herrer øst Pulje 1 BMS Herlev 3
Serie 2 herrer østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 4
U11 damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U11 D2: 02.12 1300-1600 UCC Rosenlund BMS Herlev U11
U13 damer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U13 D2: 09.12 1600-1900 UCC Rosenlund BMS Herlev 2 U13
Serie 1 damer østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 2
U11 damer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U11 D1: 01.12 1430-1730 herlevhal Bane 2 BMS Herlev 2 U11
U9 damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U9 D2: 09.12 0900-1300 Rosenlund Gl. Hal BMS Herlev U9
U13 herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U13 H2: 25.11 1400-1800 Espergærde Gymnasium BMS Herlev 3 U13
U11 herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 H1: 18.11 1530-1830 Korsgadehallen BMS Herlev U11
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 U11 H2: 18.11 0900-1200 Holmegårdshallen BMS Herlev 2 U11
Pokal U17 Herrer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U13 Damer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U13 Herrer 1/4 øst Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 damer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
U9 herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U9 H1: 24.11 1330-1630 Hørsholmhallen BMS Herlev U9
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 2 - 1.div
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 4 - Serie 2
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 3 - 3.div
Pokal U13 Herrer 1/8 øst Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U13 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 2
Pokal U15 damer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Damer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Herrer øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 Damer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 Damer øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev 2
U11 herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U11 H1: 02.12 1200-1500 Bülowsvejhallen BMS Herlev U11
U11 herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 U11 H2: 02.12 0900-1200 Virumhal 2 BMS Herlev 2 U11
U13 herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U13 H1: 09.12 1300-1600 UCC Rosenlund BMS Herlev 3 U13
U19 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 1
U19 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 2002/2003
U13 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U9 herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U9 H2: 09.12 0900-1200 Korsgadehallen BMS Herlev U9