Forside > Turneringer og resultater > Forening > Til opslagstavlen

Roskilde Basketball Klub

Til opslagstavlen

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn Sæson
U17 Drenge A Østdanmark Pulje 1 Roskilde
2. division Kvinder Øst Pulje 1 Roskilde
Serie 1 Herrer Østdanmark Pulje 4 Roskilde BK
Divisionspokal Kvinder Øst 1/8 Pulje 1 Roskilde (2DD)
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 1 U11 D3: 31.10 0930-1230 Roskilde IKC C1 Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 2 U11 D1: 28.11 1230-1530 Roskilde IKC C1 Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 1 U11 P2: 31.10 1000-1300 Munkekærhallen Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 2 U11 P2: 28.11 0930-1230 Roskilde IKC C1 Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U13 D2: 07.11 1200-1500 Byens Hus Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U13 D2: 21.11 1500-1800 Rungstedskole Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U13 D2: 05.12 1230-153 Roskilde IKC C10 Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 1 U13 D3: 07.11 1200-1500 UCC Hallen Roskilde 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 2 U13 D3: 21.11 0900-1200 Virum Gymnasium Roskilde 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 3 U13 D3: 04.12 0930-1230 Frederiksborghallen Roskilde 2
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U13 D2: 0930-1230 Nørrebrohal 3A Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U13 P2: 21.11 0930-1230 Roskilde IKC C1 Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 1 U13 P1:07.11 0930-1230 Glostrup hal 3 Roskilde 2
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 2 U13 P2: 21.11 1200-1500 Rungstedskole Roskilde 2
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U13 P1: 05.12 0930-1230 Roskilde IKC C1 Roskilde 2
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje1, Runde 3 U13 P1: 05.12 0900-1200 Søndersøhallen Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U15 D1: 31.10 1400-1700 Jyllingehallen Roskilde
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U15 D1: 13.11 0930-1230 Køgehallerne Roskilde
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U15 D2: 28.11 1200-1500 Nordhallen Roskilde
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 1 U15 D2: 31.10 1500-1800 Næstevedhal 1 Roskilde 2
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 2 U15 D3: 14.11 1330-1630 Roskilde IKC C1 Roskilde 2
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 3 U15 D2: 28.11 1130-1430 Hampelandhallen Roskilde 2
Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U15 P3: 31.10 1230-1530 Roskilde IKC C1 Roskilde
Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U15 P2: 14.11 1100-1400 Skolen på Nyelandsvej Roskilde
Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U15 P2: 28.11 1230-1530 Nørrebrohal 3A Roskilde
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U9 D3: 07.11 0930-1130 Roskilde IKC C1 Roskilde Basketball Klub
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U9 D1: 05.12 0930-1230 Hillerødholmsskolen Roskilde Basketball Klub