Forside > Turneringer og resultater > Forening > Stillinger

Aabyhøj Idræts-Forening - Basketball

Stillinger

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 1 Pulje 1 Aabyhøj
U17 Piger Liga 2. del Pulje 1 Aabyhøj
U17 Piger Liga Semifinaler (bedst af 2) Pulje 1 Aabyhøj
U17 Piger Ligaen Pulje 1 Aabyhøj
U13 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Aabyhøj IF U13 Piger
U15 Piger mester Østdanmark Pulje 1 Aabyhøj
U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 2 Pulje 1 Aabyhøj
Kvinde Basketligaen Pulje 1 Aabyhøj IF
1. Division Kvinder Semifinaler (bedst af 2) Pulje 1 Aabyhøj 2
1. Division Kvinder Kvartfinaler (bedst af 2) Pulje 1 Aabyhøj 2
1. Division Kvinder Pulje 1 Aabyhøj 2
U17 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Aabyhøj
U13 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Aabyhøj IF U13 Piger
2. Division Herrer Vest Semifinaler (bedst af 2) Pulje 1 Aabyhøj
2. division Herrer Vest Pulje 1 Aabyhøj
Landspokal Kvinder 1/2 Pulje 1 Aabyhøj IF
Landspokal Kvinder 1/4 Pulje 1 Aabyhøj 2 (1DD)
Landspokal Kvinder 1/4 Pulje 1 Aabyhøj IF
Divisionspokal Kvinder Vest Finale Pulje 1 Aabyhøj 2 (1DD)
Pokal U13 Piger finale Pulje 1 Aabyhøj IF
Pokal U15 Piger finale Pulje 1 Aabyhøj
Divisionspokal Kvinder Vest 1/2 Pulje 1 Aabyhøj 2 (1DD)
Pokal U13 Piger Vest 1/2 Pulje 1 Aabyhøj IF
Pokal U15 Piger Vest 1/2 Pulje 1 Aabyhøj
Pokal U17 Piger Vest 1/2 Pulje 1 Aabyhøj
Divisionspokal Kvinder Vest 1/4 Pulje 1 Aabyhøj 2 (1DD)
Pokal U17 Drenge Vest 1/16 Pulje 1 Aabyhøj
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 1, Runde 6 U11 D1: 03.04 1100-1400 Svendborg Gymnasiehal Aabyhøj 1 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 2 U11 D1: Mangler arrangør Aabyhøj 1 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 3 U11 D1: 05.12 1000-1400 VRI hal 2 Aabyhøj 3 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 4 U11 D1: 15.01 1000-1300 Aabyhallen Aabyhøj 3 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 5 U11 D1: 05.03 1000-1300 Billund Int. sch. Aabyhøj 3 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 5 U11 D1: 05.03 1000-1300 Billund Int. sch. Aabyhøj 1 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 6 U11 D1: 03.04 1500-1800 Vejlby Risskov IC 3 Aabyhøj 3 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 2 U11 D1: 31.10 Mangler Arrangør Aabyhøj 2 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 3 U11 D1: 05.12 1000-1300 Næshøjhallen Aabyhøj 1 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 4 U11 D1: 15.01 1000-1300 Skovbakkeskolen Aabyhøj 1 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 6 U11 D1: 02.04 1100-1400 Skovbakkeskolen Aabyhøj 2 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 4, Runde 1 U11 D1: 30.10 1600-1800 Aabyhallen Aabyhøj 3 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 4, Runde 3 U11 D1: 04.12 1000-1400 Aabyhallen Aabyhøj 2 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 4, Runde 4 U11 D1: 16.01 1000-1300 Vibyhal 2 Aabyhøj 2 Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 4, Runde 5 U11 D1: 06.03 1300-1600 Vejlby Risskov IC 2 Aabyhøj 2 Piger
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde 2 U15 D1: 31.10 1000-1400 Aabyhallen Aabyhøj
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde U15 D1: 27.11 1000-1400 Aabyhallen Aabyhøj
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde U15 D1: 29.01 1500-1900 Viby hal 2 Aabyhøj
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde U15 D1: Mangler Arrangør Aabyhøj
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde U15 D1: 08.05 1000-1300 Aabyhallen Aabyhøj
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde 4 U15 D1: 18.12 1000-1400 Aabyhallen Aabyhøj
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde 6 U15 D1: 13.03 1000-1400 H.C Andersen Hallen Aabyhøj
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 2 U15 P1: 30.01 1000-1400 Vejlby Risskov IC Aabyhøj IF 09 piger
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 3 U15 P1: 28.11 1300-1700 Hedegårdsskolen Aabyhøj IF 09 piger
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 6 U15 P1: 13.03 1000-1400 Aabyhallen Aabyhøj IF 09 piger
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 7 U15 P1: 03.04 1000-1300 Hedegårdsskolen Aabyhøj IF 09 piger
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 2, Runde 4 U15 P1: 19.12 1000-1400 Frederiksbjerg idrætscente Aabyhøj IF 09 piger
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 2, Runde 5 U15 P1: 23.01 1400-1700 Frederiksbjerg idrætscente Aabyhøj IF 09 piger
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U9 D1: 21.11 1230-1530 Vibyhal 2 Aabyhøj
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U9 D1: 18.12 1500-1800 Vibyhal 1 Aabyhøj
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U9 D1: 30.01 1000-1300 Vejlby Risskov Hal 3 Aabyhøj
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U9 D1: 13.03 1000-1300 Vejlby Risskov IC 2 Aabyhøj
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U9 D1: 13.03 1000-1300 Vejlby Risskov IC 2 Aabyhøj If 2
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U9 D1: 23.04 1000-1300 Aabyhallen Aabyhøj
U11 Mix Vestdanmark Pulje 3, Runde 1 U11 M3 03.10 1000-1300 Viby Hal 1 Aabyhøj 1 Piger
U11 Mix Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U11 M4 03.10 1000-1400 Aabyhallen Aabyhøj 2 Piger
U11 Mix Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U11 M4 03.10 1000-1400 Aabyhallen Aabyhøj 3 Piger
U13 Drenge Vestdanmark Pulje 6, Runde 1 U13 H6 10.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark Pulje 8, Runde 1 U13 H8 09.10 1000-1300 Aabyhallen Aabyhøj 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 3 U13 D1: 12.12 1300-1600 Arena Vestjylland forsik. Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 3 U13 D1: 12.12 1300-1600 Arena Vestjylland forsik. Aabyhøj 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 4 U13 D1: 08.01 1000-1300 Aabyhallen Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 4 U13 D1: 08.01 1000-1300 Aabyhallen Aabyhøj 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 5 U13 D1: 06.02 1000-1300 Hedeårdsskolen Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 5 U13 D1: 06.02 1000-1300 Hedeårdsskolen Aabyhøj 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 6 U13 D1: 19.03 1000-1300 Arena Vestjylland forsik. Aabyhøj 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 6 U13 D1: 19.03 1000-1300 Arena Vestjylland forsik. Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 8 U13 D1: 07.05 1200-1500 Holstebro Idrætspark¨ Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7, runde 2 U13 D1 Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 7 U13 D1: 23.04 1400-1700 Aabyhallen Aabyhøj 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 7 U13 D1: 23.04 1400-1700 Aabyhallen Aabyhøj 1
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8, runde 2 U13 D1: 07.11 1000-1300 Hedegårdsskolen Aabyhøj 2
U13 Piger Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U13 D1 10.10 1000-1300 Vest Jysk Bank Arena Hal 1 Aabyhøj Årg 10
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 P1: 07.11 1000-1300 Vejlby Rissko Idrætscenter Aabyhøj Årg 10
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U13 P1: 12.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC Aabyhøj Årg 10
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U13 P1: 09.01 1000-1300 Højvangshallen Aabyhøj Årg 10
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U13 P1: 06.02 1300-1600 Favrskovgymnasium Aabyhøj Årg 10
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U13 P1: 19.03 0930-1230 Aabyhallen Aabyhøj Årg 10
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 7 U13 P1: 24.04 1300-1600 Vesthallen Aabyhøj Årg 10
U15 Drenge Vestdanmark Pulje 3, Runde 1 U15 H3 03.10 1000-1400 Rosborghallen Aabyhøj
U15 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D1: 03.10 1400-1800 VRI hal 2 Aabyhøj IF 09 piger
U9 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U9 M1 10.10 1000-1300 Frederiksbjerg Idrætscenter Aabyhøj
U9 mix Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U9 D1: 21.11 1100-1300 Arena Vestjylland Forsik. Aabyhøj If 2
U9 mix Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U9 D1: 19.12 1000-1300 Arena Vestjylland forsikrin Aabyhøj If 2
U9 mix Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U9 D1: 30.01 1230-1530 Viby hal 2 Aabyhøj If 2
U9 mix Vestdanmark, pulje 2, runde 6 U9 D1: 24.04 1000-1400 Vibyhal 1 Aabyhøj If 2