Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Aabyhøj Idræts-Forening - Basketball

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Aabyhøj 1 U11 Mix Westdanmark, pulje 1, runde 4 U11 H1: 18.04 Mangler arrangør Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 piger U11 Mix Westdanmark, pulje 2, runde 4 U11 H1: 18.04 1030-1330 Næshøjhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 3 piger U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4 U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 5 U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4 U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 4 piger U11 Mix Westdanmark, pulje 7, runde 4 U11 H1: 18.04 1000-1300 Frederiksbjerg IC Hal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 3 GP H1: 22.11 1200-1600 Vibyhal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 4 U15 H1: 10.04 1000-1400 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 U15 H1: Mangler arrangør Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Dameligaen Bronzekampen Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Dameligaen semifinaler (bedst af 3) Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj U17 damer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 U15 damer mester Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Dameligaen Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 1. division damer Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 piger U13 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 3 2. division damer vest Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2. division herrer vest Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Landspokal damer 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Landspokal damer 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Pokal U13 Damer vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Pokal U15 Damer Vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Pokal U17 damer Vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Pokal U17 damer Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 Divisionspokal Damer vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Pokal U13 Damer vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Divisionspokal Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D: 27.09 10.00-14.00 Hasseris Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U15 D1: 25.10 1000-1400 Hasseris Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U15 D1: 29.11 1500-1800 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U15 D1: Mangler arrangør Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U15 D1: 18.04 1000-1300 Hasseris Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj U13 Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U13 D: 04.10 1300-1600 Højvangshallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 1 U15 H: 26.09 1200-1600 Vibyhallerne Hal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 D: 01.11 1000-1300 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U13 D1: 21.03 1300-1600 Vejlby Risskov IC hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 1 U13 H: 27.09 1100-1400 Arena Vestjylland Forsik. Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U11 H: 27.09 1000-1400 Frederiksbjerg IC Hal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U11 H: 26.09 1100-1500 Næshøjhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 3 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 3, runde 1 U11 H: 27.09 1000-1400 Randers Hal 4 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 4 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 4, runde 1 U11 H: 27.09 10.30-14.30 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U11 H1: 25.10 1000-1400 Vibyhal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U11 H1: 25.10 1000-1400 Vibyhal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 5 U11 Mix Vestdanmark, pulje 5, runde 1 U11 H: 26.09 10.00-13.00 Feldballehallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 3 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 5, runde 2 U11 H1: 25.10 1000-1400 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 3 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 5, runde 3 U11 H1: 28.11 1000-1300 Randershal 4 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 4 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 6, runde 2 U11 H1: 25.10 1000-1400 Arena Vestjylland forsikri Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 5 U11 Mix Vestdanmark, pulje 6, runde 2 U11 H1: 25.10 1000-1400 Arena Vestjylland forsikri Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 5 U11 Mix Vestdanmark, pulje 6, runde 3 U11 H1: 6.12 1500-1800 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 4 piger U11 Mix Vestdanmark, pulje 7, runde 3 U11 H1: 29.11 1000-1300 Lystrup hallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 U9 Mix Vestdanmark, pujle 1, runde 1 U9 H: 04.10 1000-1400 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 piger U9 Mix Vestdanmark, pujle 2, runde 1 U9 H: 04.10 Frederiksbjerg IC Hal 1 10.00-14.00 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 2 U15 H1: 25.10 1000-1400 Egelundhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U13 Herrer Vestdanmark, pulje 6, runde 3 U13 H1: 06.12 1000-1300 Holstebro Idrætspark Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U13 Herrer Vestdanmark, pulje 7, runde 4 U13 H1: 21.03 1200-1500 Hedegårdsskolen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 U13 Herrer Vestdanmark, pulje 6, runde 2 U13 H: 01.11 1000-1400 Lystruphallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U9 H: 15.11 1200-1500 VRI hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 1 U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U9 H1: 24.04 1000-1300 Egå Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 piger U9 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U9 H: 14.11 1000-1300 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj 2 piger U9 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U9 H1: 25.04 Mangler arrangør Danmarks Basketball-Forbund