Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Stevnsgade Basketball

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U13 D1: 17.01 1200-Søndersøhallen1500 Stevnsgade 2
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U13 D1: Mangler arrangør Stevnsgade 2
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U13 H1: 17.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A Stevnsgade 2
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U13 H1: 31.01 1400-1700 Nyelandsvej skole Stevnsgade 2
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 U15 H Mangler arrangør Stevnsgade 2
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5 U15 H2: 07.02 1200-1500 Asgård skole Stevnsgade 2
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 4 U15 H1: 24.01 1230-1530 Endruphallen Stevnsgade 3
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5 U15 H3: 07.02 0930-1230 Nørrebrohal 2A Stevnsgade 3
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U9 H1: 17.01 1200-1500 Byens hus Stevnsgade
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U9 H2 30.01 1430-1730 Rungstedskole tvær 2 Stevnsgade
U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U15 H1: 25.10 0900-1200 Østerhøjhallen Stevnsgade 2
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U13 D2: 01.11 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Stevnsgade 2
U19 herrer landsdækkende Pulje 1 CPH Future
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 D1: 25.10 0915-1215 Espergærde Gymnasium Stevnsgade 1
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 D2: 25.10 0900-1200 Rosenlundskolen ny. hal Stevnsgade 2
U15 damer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 Stevnsgade
U15 herrer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 Stevnsgade 1
U15 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 1 U15 H2: 25.10 1200-1500 Amagerhallen stor Stevnsgade 3
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U13 H1: 01.11 1400-1700 Jyllingehallen Stevnsgade 2
U13 damer mester Østdanmark Pulje 2 Pulje 1 Stevnsgade 1
U13 herrer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 Stevnsgade 1
U19 herrer A Østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 2
U19 herrer A Østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 3
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U13 D1: 22.11 0900-1200 Holmegårdshallen Stevnsgade 2
1. division damer Pulje 1 Stevnsgade 1
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 H2: 25.10 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Stevnsgade 1
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U11 H2: 25.10 1200-1500 Byens hus Stevnsgade 2
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus Stevnsgade 1
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus Stevnsgade 2
U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U9 D1: 01.11 1200-1500 Rungsted skole Stevnsgade
U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U9 D1: 22.11 0900-1200 Bülowsvejhallen tvær 1+2 Stevnsgade
2. division Herrer Øst Pulje 1 Stevnsgade 2
2. division Herrer Øst Pulje 1 Stevnsgade 3
U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 1 U11 H1: 25.10 1200-1500 Bülowsvejhallen Stevnsgade 3
3. division herrer øst Pulje 1 Stevnsgade 4
3. division herrer øst Pulje 1 Stevnsgade 5
U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U9 H1: 01.11 0900-1200 Virum Gymnasium Stevnsgade
2. division damer øst Pulje 1 Stevnsgade 2
Serie 1 herrer østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 6
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U13 D2: 06.12 1200-1500 Søndersøhallen Stevnsgade 2
Serie 2 herrer Østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 7
Serie 2 herrer Østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 8
Serie 2 herrer Østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 9
Serie 1 damer østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 3
Serie 1 damer østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 4
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U11 D1: 29.11 0930-1530 Nørrebrohal 3A Stevnsgade 1
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U11 D1: 29.11 0930-1530 Nørrebrohal 3A Stevnsgade 2
U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U15 H1: 15.11 0930-1230 Nørrebrohal 2A Stevnsgade 2
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U11 D1 31.01 0915-1215 Espergærde Gymnasium Stevnsgade 1
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U11 D2 14.03 0915-1215 Espergærde Gymnasium Stevnsgade 1
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 6 U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen Stevnsgade 1
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 4 U11 D1 31.01 0900-1200 Virum Gymnasium Stevnsgade 2
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 U11 D1 14.03 0900-1200 Holmegårdshallen Stevnsgade 2
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen Stevnsgade 2
U15 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 2 U15 H2: 15.11 1600-1900 Søndervangshallen Stevnsgade 3
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U13 H2: 22.11 0900-1200 Gentoftehal A bane 1+2 Stevnsgade 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 H1: 15.11 0930-1230 Nørrebrohal 3A Stevnsgade 1
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U11 H1: 15.11 0900-1200 Holmegårdshallen Stevnsgade 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 2 U11 H2: 15.11 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Stevnsgade 3
U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U9 H2: 22.11 1200-1500 Søndersøhallen Stevnsgade
U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U15 H2: 29.11 0900-1200 Gentoftehal A bane 3 Stevnsgade 2
U15 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 3 U15 H2: 29.11 1230-1530 Nørrebrohal 3A Stevnsgade 3
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U13 H2: 06.12 0900-1200 Gentoftehal B bane 1+3 Stevnsgade 2
U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 3 U11 H1: 29.11 0900-1200 Rungsted skole Stevnsgade 1
U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 4 U11 H1 31.01 0900-1200 Amagerhallen Stevnsgade 1
U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 5 U11 H2 14.03 0930-1230 Nørrebrohallen Stevnsgade 1
U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 6 U11 H1 11.04 1200-1500 Byens Hus Stevnsgade 1
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U11 H1: 28.11 0900-1200 Prismen Stevnsgade 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U11 H1 31.01 0900-1200 Østerhøjhallen Stevnsgade 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U11 H2 14.03 1100-1400 Nyelandsvej skole Stevnsgade 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 U11 H1 11.04 1230-1530 Nørrebrohallen Stevnsgade 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 3 U11 H2: 29.11 0900-1300 Nørrebrohal 2A Stevnsgade 3
U11 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 4 U11 H2 31.01 1430-1730 Søndervangshallen Stevnsgade 3
U11 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5 U11 H2 14.03 Mangler arrangør Stevnsgade 3
U11 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 6 U11 H1 11.04 0900-1200 Glostruphallen Stevnsgade 3
Divisionspokal Damer Øst 1/4 Pulje 1 Stevnsgade 1
Divisionspokal Damer Øst 1/4 Pulje 1 Stevnsgade 3
Pokal U19 Damer Øst 1/4 Pulje 1 Stevnsgade
Divisionspokal Damer Øst 1/8 Pulje 1 Stevnsgade 2
Divisionspokal Damer Øst 1/8 Pulje 1 Stevnsgade 1
Divisionspokal Damer Øst 1/8 Pulje 1 Stevnsgade 3
Divisionspokal Herrer Øst 1/8 Pulje 1 Stevnsgade 3
Pokal U19 herrer Øst 1/8 Pulje 1 CPH Future
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Stevnsgade 2
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Stevnsgade 5
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Stevnsgade 4
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Stevnsgade 3
Pokal U15 Herrer øst 1/16 Pulje 1 Stevnsgade
Pokal U17 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Stevnsgade
Pokal U19 herrer Øst 1/16 Pulje 1 CPH Future
Divisionspokal Herrer Øst 1/32 Pulje 1 Stevnsgade 3
U19 damer landsdækkende Pulje 1 Stevnsgade