Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Stevnsgade Basketball

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Stevnsgade 2 U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U13 D1: 17.01 1200-Søndersøhallen1500 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U13 D1: Mangler arrangør Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U13 H1: 17.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U13 H1: 31.01 1400-1700 Nyelandsvej skole Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 U15 H Mangler arrangør Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5 U15 H2: 07.02 1200-1500 Asgård skole Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 4 U15 H1: 24.01 1230-1530 Endruphallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5 U15 H3: 07.02 0930-1230 Nørrebrohal 2A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U9 H1: 17.01 1200-1500 Byens hus Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U9 H2 30.01 1430-1730 Rungstedskole tvær 2 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U15 H1: 25.10 0900-1200 Østerhøjhallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U13 D2: 01.11 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Danmarks Basketball-Forbund
CPH Future U19 herrer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 D1: 25.10 0915-1215 Espergærde Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 D2: 25.10 0900-1200 Rosenlundskolen ny. hal Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U15 damer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U15 herrer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U15 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 1 U15 H2: 25.10 1200-1500 Amagerhallen stor Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U13 H1: 01.11 1400-1700 Jyllingehallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U13 damer mester Østdanmark Pulje 2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U13 herrer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U19 herrer A Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U19 herrer A Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U13 D1: 22.11 0900-1200 Holmegårdshallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 1. division damer Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 H2: 25.10 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U11 H2: 25.10 1200-1500 Byens hus Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U9 D1: 01.11 1200-1500 Rungsted skole Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U9 D1: 22.11 0900-1200 Bülowsvejhallen tvær 1+2 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 2. division Herrer Øst Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 2. division Herrer Øst Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 1 U11 H1: 25.10 1200-1500 Bülowsvejhallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 4 3. division herrer øst Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 5 3. division herrer øst Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U9 H1: 01.11 0900-1200 Virum Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 2. division damer øst Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 6 Serie 1 herrer østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U13 D2: 06.12 1200-1500 Søndersøhallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 7 Serie 2 herrer Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 8 Serie 2 herrer Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 9 Serie 2 herrer Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 Serie 1 damer østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 4 Serie 1 damer østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U11 D1: 29.11 0930-1530 Nørrebrohal 3A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U11 D1: 29.11 0930-1530 Nørrebrohal 3A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U15 H1: 15.11 0930-1230 Nørrebrohal 2A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U11 D1 31.01 0915-1215 Espergærde Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U11 D2 14.03 0915-1215 Espergærde Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 6 U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 4 U11 D1 31.01 0900-1200 Virum Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 U11 D1 14.03 0900-1200 Holmegårdshallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U15 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 2 U15 H2: 15.11 1600-1900 Søndervangshallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U13 H2: 22.11 0900-1200 Gentoftehal A bane 1+2 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 H1: 15.11 0930-1230 Nørrebrohal 3A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U11 H1: 15.11 0900-1200 Holmegårdshallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 2 U11 H2: 15.11 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U9 H2: 22.11 1200-1500 Søndersøhallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U15 H2: 29.11 0900-1200 Gentoftehal A bane 3 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U15 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 3 U15 H2: 29.11 1230-1530 Nørrebrohal 3A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U13 H2: 06.12 0900-1200 Gentoftehal B bane 1+3 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 3 U11 H1: 29.11 0900-1200 Rungsted skole Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 4 U11 H1 31.01 0900-1200 Amagerhallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 5 U11 H2 14.03 0930-1230 Nørrebrohallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 6 U11 H1 11.04 1200-1500 Byens Hus Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U11 H1: 28.11 0900-1200 Prismen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U11 H1 31.01 0900-1200 Østerhøjhallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U11 H2 14.03 1100-1400 Nyelandsvej skole Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 U11 H1 11.04 1230-1530 Nørrebrohallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 3 U11 H2: 29.11 0900-1300 Nørrebrohal 2A Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U11 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 4 U11 H2 31.01 1430-1730 Søndervangshallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U11 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5 U11 H2 14.03 Mangler arrangør Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 U11 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 6 U11 H1 11.04 0900-1200 Glostruphallen Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 Divisionspokal Damer Øst 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 Divisionspokal Damer Øst 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade Pokal U19 Damer Øst 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 Divisionspokal Damer Øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 1 Divisionspokal Damer Øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 Divisionspokal Damer Øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 Divisionspokal Herrer Øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
CPH Future Pokal U19 herrer Øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 2 Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 5 Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 4 Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade Pokal U15 Herrer øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade Pokal U17 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
CPH Future Pokal U19 herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade 3 Divisionspokal Herrer Øst 1/32 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Stevnsgade U19 damer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund