Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Skovbakken Bears

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
1. Division Herrer Pulje 1 Skovbakken 2
U17 Drenge Ligaen Pulje 1 Bears Academy
U19 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken
U17 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken
U15 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 1
U15 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 2
U13 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 1
2. division Kvinder Vest Pulje 1 Skovbakken Bears
3. division Herrer Vest Pulje 1 Skovbakken 3
Serie 1 Herrer Vestdanmark Pulje 5 Skovbakken Bears 4
Pokal U13 Piger Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U17 Piger Vest 1/2 Pulje 1 Bears Academy
Divisionspokal Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken 2 (1DH)
Divisionspokal Kvinder Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken (2DD)
Pokal U15 Piger Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken
Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 4 (S1)
Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 2 (1DH)
Pokal U15 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 2
Pokal U15 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U17 Drenge Vest 1/16 Pulje 1 Bears Academy
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 1, Runde 2 U11 D1: 31.10 1000-1300 Frederiksbjerg idrætscente Skovbakken
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 5, Runde 2 U11 D1: 31.10 1000-1400 Vejlby Risskov IC hal 2 Skovbakken Piger
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde 2 U15 D1: 31.10 1000-1400 Aabyhallen Skovbakken
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 2 U15 P1: 30.01 1000-1400 Vejlby Risskov IC Skovbakken
U11 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U11 M1 03.10 1000-1400 Egå Gymnasium Skovbakken
U11 Mix Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U11 M4 03.10 1000-1400 Aabyhallen Skovbakken Piger
U13 Drenge Vestdanmark Pulje 6, Runde 1 U13 H6 10.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark Pulje 6, Runde 1 U13 H6 10.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7, runde 2 U13 D1 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8, runde 2 U13 D1: 07.11 1000-1300 Hedegårdsskolen Skovbakken 3
U13 Piger Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U13 D1 10.10 1000-1300 Vest Jysk Bank Arena Hal 1 Skovbakken
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 P1: 07.11 1000-1300 Vejlby Rissko Idrætscenter Skovbakken
U15 Drenge Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U15 H1: 03.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Skovbakken
U15 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D1: 03.10 1400-1800 VRI hal 2 Skovbakken
U9 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U9 M1 10.10 1000-1300 Frederiksbjerg Idrætscenter Skovbakken
U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U9 M1: 21.11 1230-1530 Vibyhal 2 Skovbakken