Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Skovbakken Bears

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U17 Drenge Liga Kvartfinaler (bedst af 1) Pulje 1 Bears Academy
U17 Drenge Liga 2. del Liga Bears Academy
1. Division Herrer Kvartfinaler (bedst af 2) Pulje 1 Skovbakken 2
U13 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Skovbakken 1
1. Division Herrer Pulje 1 Skovbakken 2
U19 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 2 Skovbakken
U15 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Skovbakken 1
U15 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Skovbakken 2
U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 1 Pulje 1 Skovbakken
U19 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken
U15 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 1
U15 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 2
U17 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken
U13 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 1
U17 Drenge Ligaen Pulje 1 Bears Academy
2. division kvinder Vest 2. del Pulje 1 Skovbakken Bears
2. division Kvinder Vest Pulje 1 Skovbakken Bears
3. division Herrer Vest Pulje 1 Skovbakken 3
Serie 1 Herrer Vestdanmark 2. del pulje 7 Pulje 1 Skovbakken Bears 4
Serie 1 Herrer Vestdanmark Pulje 5 Skovbakken Bears 4
Pokal U13 Herrer finale Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U15 Drenge finale Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U17 Herrer finale Pulje 1 Bears Academy
Divisionspokal Herrer Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken 2 (1DH)
Pokal U13 Drenge Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U13 Piger Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U15 Drenge Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U17 Drenge Vest 1/2 Pulje 1 Bears Academy
Divisionspokal Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken 2 (1DH)
Divisionspokal Kvinder Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken (2DD)
Pokal U13 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U15 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U15 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken 2
Pokal U15 Piger Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U17 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Bears Academy
Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 4 (S1)
Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 2 (1DH)
Pokal U15 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 2
Pokal U15 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 1
Pokal U17 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Bears Academy
Pokal U17 Drenge Vest 1/16 Pulje 1 Bears Academy
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 1, Runde 2 U11 D1: 31.10 1000-1300 Frederiksbjerg idrætscente Skovbakken
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 1, Runde 4 U11 D1: 16.01 1000-1400 Frederiksbjerg idrætscente Skovbakken
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 3 U11 D1: 05.12 1000-1400 VRI hal 2 Skovbakken
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 3 U11 D1: 05.12 1000-1400 VRI hal 2 Skovbakken Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 5 U11 D1: 05.03 1000-1300 Billund Int. sch. Skovbakken
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 6 U11 D1: 03.04 1500-1800 Vejlby Risskov IC 3 Skovbakken
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 4 U11 D1: 15.01 1000-1300 Skovbakkeskolen Skovbakken Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 4, Runde 5 U11 D1: 06.03 1300-1600 Vejlby Risskov IC 2 Skovbakken Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 5, Runde 2 U11 D1: 31.10 1000-1400 Vejlby Risskov IC hal 2 Skovbakken Piger
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 5, Runde 6 U11 D1: 02.04 1300-1600 Vestjysk bank Arena 2 Skovbakken Piger
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde U15 D1: 07.05 1100-1500 Svendborg Gymnasiehal Skovbakken
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde U15 D1: 13.03 1300-1700 Vejlby Risskov IC 4 Skovbakken
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde 7 U15 D1: 03.04 1300-1700 Koldinghallerne Skovbakken
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde U15 D1: 18.12 1000-1400 Vejby Risskov IC 2 Skovbakken
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde U15 D1: 28.11 1000-1400 Svendborg idrætscenter Skovbakken
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde 2 U15 D1: 31.10 1000-1400 Aabyhallen Skovbakken
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde 5 U15 D1: 23.01 1000-1400 Frederiksbjerg IC 1 Skovbakken
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 2 U15 P1: 30.01 1000-1400 Vejlby Risskov IC Skovbakken
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 3 U15 P1: 28.11 1300-1700 Hedegårdsskolen Skovbakken
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 4 U15 P1: 19.12 1000-1400 Hedegårdsskolen Skovbakken
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 5 U15 P1: 23.01 1000-1400 Hedegårdsskolen Skovbakken
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 6 U15 P1: 13.03 1000-1400 Aabyhallen Skovbakken
Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 7 U15 P1: 03.04 1000-1300 Hedegårdsskolen Skovbakken
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U9 D1: 21.11 1230-1530 Vibyhal 2 Skovbakken
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U9 D1: 18.12 1500-1800 Vibyhal 1 Skovbakken
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U9 D1: 30.01 1000-1300 Vejlby Risskov Hal 3 Skovbakken
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U9 D1: 13.03 1000-1300 Vejlby Risskov IC 2 Skovbakken
Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U9 D1: 23.04 1000-1300 Aabyhallen Skovbakken
U11 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U11 M1 03.10 1000-1400 Egå Gymnasium Skovbakken
U11 Mix Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U11 M4 03.10 1000-1400 Aabyhallen Skovbakken Piger
U13 Drenge Vestdanmark Pulje 6, Runde 1 U13 H6 10.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark Pulje 6, Runde 1 U13 H6 10.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 10+11 runde 5 U13 D1: 06.02 1000-1300 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 10+11 runde 6 U13 D1: 19.03 1300-1600 VBA Hal 2 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 10+11+12 runde 6 U13 D1: 24.04 1300-1600 Vejlby Risskov IC 2 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 8 U13 D1: 07.05 1200-1500 Holstebro Idrætspark¨ Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7, runde 2 U13 D1 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 3 U13 D1: 12.12 1300-1600 Vejlby Risskov IC hal 2 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 3 U13 D1: 12.12 1300-1600 Vejlby Risskov IC hal 2 Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 4 U13 D1: 08.01 1000-1300 Arena Randers Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 5 U13 D1: 06.02 1000-1300 Favrskov Gymnasium Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 6 U13 D1: 20.03 1230-1630 Randers hal 3 Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 8 U13 D1: 08.05 1400-1700 Randershal 3 Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8, runde 2 U13 D1: 07.11 1000-1300 Hedegårdsskolen Skovbakken 3
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 9 runde 4 U13 D1: 09.01 1000-1300 Skødstruphallen Skovbakken 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 9 runde 7 U13 D1: 24.04 1000-1300 Vejlby Risskov IC 2 Skovbakken 3
U13 Piger Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U13 D1 10.10 1000-1300 Vest Jysk Bank Arena Hal 1 Skovbakken
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 P1: 07.11 1000-1300 Vejlby Rissko Idrætscenter Skovbakken
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U13 P1: 12.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC Skovbakken
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U13 P1: 06.02 1300-1600 Favrskovgymnasium Skovbakken
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 7 U13 P1: 24.04 1300-1600 Vesthallen Skovbakken
U13 Piger Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U13 P1: 09.01 1000-1400 Frederiksbjerg Skovbakken
U13 Piger Vestdanmark, pulje 2, runde 6 U13 P1: 20.03 1000-1300 Vejlby Risskov Hal 2 Skovbakken
U15 Drenge Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U15 H1: 03.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Skovbakken
U15 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D1: 03.10 1400-1800 VRI hal 2 Skovbakken
U9 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U9 M1 10.10 1000-1300 Frederiksbjerg Idrætscenter Skovbakken