Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Skovbakken Bears

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Bears Academy U17 Drenge Liga Kvartfinaler (bedst af 1) Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Bears Academy U17 Drenge Liga 2. del Liga Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 1. Division Herrer Kvartfinaler (bedst af 2) Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 U13 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 1. Division Herrer Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U19 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 U15 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U15 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 1 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U19 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 U15 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U15 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U17 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 U13 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Bears Academy U17 Drenge Ligaen Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Bears 2. division kvinder Vest 2. del Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Bears 2. division Kvinder Vest Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 3. division Herrer Vest Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Bears 4 Serie 1 Herrer Vestdanmark 2. del pulje 7 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Bears 4 Serie 1 Herrer Vestdanmark Pulje 5 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 Pokal U13 Herrer finale Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 Pokal U15 Drenge finale Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Bears Academy Pokal U17 Herrer finale Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 (1DH) Divisionspokal Herrer Vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 Pokal U13 Drenge Vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Pokal U13 Piger Vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 Pokal U15 Drenge Vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Bears Academy Pokal U17 Drenge Vest 1/2 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 (1DH) Divisionspokal Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken (2DD) Divisionspokal Kvinder Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 Pokal U13 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 Pokal U15 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 Pokal U15 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Pokal U15 Piger Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Bears Academy Pokal U17 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 4 (S1) Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 (1DH) Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 Pokal U15 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 1 Pokal U15 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Bears Academy Pokal U17 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Bears Academy Pokal U17 Drenge Vest 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 1, Runde 2 U11 D1: 31.10 1000-1300 Frederiksbjerg idrætscente Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 1, Runde 4 U11 D1: 16.01 1000-1400 Frederiksbjerg idrætscente Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 3 U11 D1: 05.12 1000-1400 VRI hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Piger Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 3 U11 D1: 05.12 1000-1400 VRI hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 5 U11 D1: 05.03 1000-1300 Billund Int. sch. Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 6 U11 D1: 03.04 1500-1800 Vejlby Risskov IC 3 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Piger Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 4 U11 D1: 15.01 1000-1300 Skovbakkeskolen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Piger Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 4, Runde 5 U11 D1: 06.03 1300-1600 Vejlby Risskov IC 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Piger Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 5, Runde 2 U11 D1: 31.10 1000-1400 Vejlby Risskov IC hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Piger Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 5, Runde 6 U11 D1: 02.04 1300-1600 Vestjysk bank Arena 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde U15 D1: 07.05 1100-1500 Svendborg Gymnasiehal Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde U15 D1: 13.03 1300-1700 Vejlby Risskov IC 4 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde 7 U15 D1: 03.04 1300-1700 Koldinghallerne Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde U15 D1: 18.12 1000-1400 Vejby Risskov IC 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde U15 D1: 28.11 1000-1400 Svendborg idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde 2 U15 D1: 31.10 1000-1400 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde 5 U15 D1: 23.01 1000-1400 Frederiksbjerg IC 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 2 U15 P1: 30.01 1000-1400 Vejlby Risskov IC Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 3 U15 P1: 28.11 1300-1700 Hedegårdsskolen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 4 U15 P1: 19.12 1000-1400 Hedegårdsskolen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 5 U15 P1: 23.01 1000-1400 Hedegårdsskolen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 6 U15 P1: 13.03 1000-1400 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U15 Piger Vestdanmark, Pulje 1, Runde 7 U15 P1: 03.04 1000-1300 Hedegårdsskolen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U9 D1: 21.11 1230-1530 Vibyhal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U9 D1: 18.12 1500-1800 Vibyhal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U9 D1: 30.01 1000-1300 Vejlby Risskov Hal 3 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U9 D1: 13.03 1000-1300 Vejlby Risskov IC 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Grand Prix U9 mix Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U9 D1: 23.04 1000-1300 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U11 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U11 M1 03.10 1000-1400 Egå Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken Piger U11 Mix Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U11 M4 03.10 1000-1400 Aabyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark Pulje 6, Runde 1 U13 H6 10.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark Pulje 6, Runde 1 U13 H6 10.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 10+11 runde 5 U13 D1: 06.02 1000-1300 Vejlby Risskov IC Hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 10+11 runde 6 U13 D1: 19.03 1300-1600 VBA Hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 10+11+12 runde 6 U13 D1: 24.04 1300-1600 Vejlby Risskov IC 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7 runde 8 U13 D1: 07.05 1200-1500 Holstebro Idrætspark¨ Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 7, runde 2 U13 D1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 3 U13 D1: 12.12 1300-1600 Vejlby Risskov IC hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 3 U13 D1: 12.12 1300-1600 Vejlby Risskov IC hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 4 U13 D1: 08.01 1000-1300 Arena Randers Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 5 U13 D1: 06.02 1000-1300 Favrskov Gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 6 U13 D1: 20.03 1230-1630 Randers hal 3 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8 runde 8 U13 D1: 08.05 1400-1700 Randershal 3 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 8, runde 2 U13 D1: 07.11 1000-1300 Hedegårdsskolen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 2 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 9 runde 4 U13 D1: 09.01 1000-1300 Skødstruphallen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken 3 U13 Drenge Vestdanmark, pulje 9 runde 7 U13 D1: 24.04 1000-1300 Vejlby Risskov IC 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U13 Piger Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U13 D1 10.10 1000-1300 Vest Jysk Bank Arena Hal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 P1: 07.11 1000-1300 Vejlby Rissko Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U13 P1: 12.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U13 P1: 06.02 1300-1600 Favrskovgymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 7 U13 P1: 24.04 1300-1600 Vesthallen Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U13 Piger Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U13 P1: 09.01 1000-1400 Frederiksbjerg Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U13 Piger Vestdanmark, pulje 2, runde 6 U13 P1: 20.03 1000-1300 Vejlby Risskov Hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U15 Drenge Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U15 H1: 03.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U15 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D1: 03.10 1400-1800 VRI hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Skovbakken U9 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U9 M1 10.10 1000-1300 Frederiksbjerg Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund