Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Basketligaen, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
183460
Horsens IC (BL) EBAA Forum Horsens
Hal 1
183500 22-09-19
kl. 14:30
Bakken Bears (BL) Copenhagen Basketball VestjyskBank Arena
Hal 1
104 - 75
183397 25-09-19
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) Randers Cimbria Svendborg Idrætscenter
Hallen
74 - 89
183495 27-09-19
kl. 18:30
EBAA Team FOG Næstved (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
68 - 82
183474 27-09-19
kl. 18:30
Værløse Blue Hawks Horsens IC (BL) Søndersøhallen
Hal 1
73 - 93
183438 28-09-19
kl. 14:30
BK Amager BMS Herlev Wolfpack Amagerhallen
Stor bane
66 - 89
183452 02-10-19
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Bakken Bears (BL) Næstved Hallerne
Hal 1
76 - 93
183478 03-10-19
kl. 18:30
Randers Cimbria EBAA Arena Randers
Hal 1
95 - 64
183419 04-10-19
kl. 18:30
Copenhagen Basketball Værløse Blue Hawks Nørrebrohallen
Hal 3A
97 - 96
183477 05-10-19
kl. 20:00
BMS Herlev Wolfpack Svendborg Rabbits (BL) Ballerup Super Arena
Hallen
79 - 71
183470 06-10-19
kl. 15:00
Horsens IC (BL) BK Amager Forum Horsens
Hal 1
109 - 48
183428 09-10-19
kl. 18:30
Bakken Bears (BL) Randers Cimbria Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
89 - 83
183408 09-10-19
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) Team FOG Næstved (BL) Svendborg Idrætscenter
Hallen
77 - 72
183423 11-10-19
kl. 18:30
Værløse Blue Hawks BMS Herlev Wolfpack Søndersøhallen
Hal 1
96 - 93
183484 11-10-19
kl. 18:30
EBAA Horsens IC (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
78 - 115
183435 12-10-19
kl. 14:30
BK Amager Copenhagen Basketball Amagerhallen
Stor bane
83 - 85
183485 16-10-19
kl. 20:00
BMS Herlev Wolfpack Randers Cimbria Ballerup Super Arena
Hallen
67 - 88
183441 17-10-19
kl. 18:45
Horsens IC (BL) Svendborg Rabbits (BL) Forum Horsens
Hal 1
78 - 59
183491 17-10-19
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Værløse Blue Hawks Næstved Hallerne
Hal 1
98 - 76
183489 18-10-19
kl. 17:30
Bakken Bears (BL) EBAA Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
121 - 48
183456 18-10-19
kl. 19:30
BK Amager Randers Cimbria Amagerhallen
Stor bane
82 - 127
183461 23-10-19
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Copenhagen Basketball Næstved Hallerne
Hal 1
103 - 64
183384 25-10-19
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) Bakken Bears (BL) Svendborg Idrætscenter
Hallen
73 - 102
183433 26-10-19
kl. 15:00
Randers Cimbria Team FOG Næstved (BL) Arena Randers
Hal 1
88 - 84
183414 27-10-19
kl. 14:00
EBAA BMS Herlev Wolfpack Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
63 - 78
183480 27-10-19
kl. 15:00
Horsens IC (BL) Copenhagen Basketball Forum Horsens
Hal 1
107 - 75
183468 29-10-19
kl. 19:00
Copenhagen Basketball Randers Cimbria Nørrebrohallen
Hal 3A
81 - 110
183476 30-10-19
kl. 19:00
BK Amager Team FOG Næstved (BL) Amagerhallen
Stor bane
61 - 112
183465 30-10-19
kl. 20:00
BMS Herlev Wolfpack Horsens IC (BL) Herlevhallen
Hal 1
85 - 88
183487 31-10-19
kl. 19:00
Værløse Blue Hawks Svendborg Rabbits (BL) Søndersøhallen
Hal 1
70 - 95
183463 02-11-19
kl. 15:30
Randers Cimbria BMS Herlev Wolfpack Arena Randers
Hal 1
99 - 71
183448 03-11-19
kl. 14:00
Bakken Bears (BL) Horsens IC (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
80 - 63
183406 03-11-19
kl. 16:30
EBAA Værløse Blue Hawks Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
73 - 79
183416 06-11-19
kl. 18:45
Horsens IC (BL) Team FOG Næstved (BL) Forum Horsens
Hal 1
97 - 67
183482 06-11-19
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) EBAA Svendborg Idrætscenter
Hallen
101 - 91
183427 06-11-19
kl. 20:00
BMS Herlev Wolfpack Copenhagen Basketball Ballerup Super Arena
Hallen
71 - 65
183498 08-11-19
kl. 19:30
Værløse Blue Hawks Randers Cimbria Søndersøhallen
Hal 1
91 - 102
183411 09-11-19
kl. 14:00
Copenhagen Basketball EBAA Nørrebrohallen
Hal 3A
83 - 92
183486 09-11-19
kl. 14:30
BK Amager Bakken Bears (BL) Amagerhallen
Stor bane
74 - 97
183473 12-11-19
kl. 19:00
Copenhagen Basketball Svendborg Rabbits (BL) Nørrebrohallen
Hal 3A
77 - 103
183385 14-11-19
kl. 18:30
Randers Cimbria Horsens IC (BL) Arena Randers
Hal 1
96 - 91
183481 14-11-19
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) BMS Herlev Wolfpack Næstved Hallerne
Hal 1
81 - 77
183479 17-11-19
kl. 14:00
Bakken Bears (BL) Værløse Blue Hawks Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
102 - 81
183442 17-11-19
kl. 16:30
EBAA BK Amager Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
78 - 93
183451 20-11-19
kl. 18:30
Randers Cimbria Svendborg Rabbits (BL) Arena Randers
Hal 1
90 - 75
183475 22-11-19
kl. 18:30
Copenhagen Basketball Bakken Bears (BL) Nørrebrohallen
Hal 3A
87 - 93
183418 23-11-19
kl. 15:30
BMS Herlev Wolfpack BK Amager Herlevhallen
Hal 1
84 - 65
183499 24-11-19
kl. 15:00
Horsens IC (BL) Værløse Blue Hawks Forum Horsens
Hal 2
95 - 85
183471 24-11-19
kl. 18:00
Team FOG Næstved (BL) EBAA Næstved Hallerne
Hal 1
86 - 50
183462 30-11-19
kl. 14:00
Svendborg Rabbits (BL) Værløse Blue Hawks Svendborg Idrætscenter
Hallen
82 - 96
183449 02-12-19
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Randers Cimbria Næstved Hallerne
Hal 1
86 - 79
183440 05-12-19
kl. 18:30
Bakken Bears (BL) Team FOG Næstved (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
95 - 79
183497 07-12-19
kl. 14:30
BK Amager Horsens IC (BL) Amagerhallen
Stor bane
70 - 97
183399 08-12-19
kl. 16:00
Værløse Blue Hawks Copenhagen Basketball Søndersøhallen
Hal 1
88 - 75
183502 09-12-19
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) BMS Herlev Wolfpack Svendborg Idrætscenter
Hallen
87 - 70
183466 11-12-19
kl. 19:00
BK Amager Svendborg Rabbits (BL) Amagerhallen
Stor bane
79 - 96
183405 12-12-19
kl. 18:45
Horsens IC (BL) Randers Cimbria Forum Horsens
Hal 1
75 - 65
183453 14-12-19
kl. 14:00
Svendborg Rabbits (BL) Horsens IC (BL) Svendborg Idrætscenter
Hallen
183483 14-12-19
kl. 14:00
Randers Cimbria BK Amager Arena Randers
Hal 1
183390 15-12-19
kl. 13:00
EBAA Copenhagen Basketball Egelundhallen
Hal 1
183469 15-12-19
kl. 15:15
Bakken Bears (BL) BMS Herlev Wolfpack Egelundhallen
Hal 1
183467 15-12-19
kl. 16:00
Værløse Blue Hawks Team FOG Næstved (BL) Søndersøhallen
Hal 1
183464 20-12-19
kl. 17:30
EBAA Bakken Bears (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183389 27-12-19
kl. 18:30
Team FOG Næstved (BL) Svendborg Rabbits (BL) Næstved Hallerne
Hal 1
183458 28-12-19
kl. 14:00
Copenhagen Basketball Horsens IC (BL) Nørrebrohallen
Hal 3A
183472 29-12-19
kl. 15:00
Randers Cimbria Værløse Blue Hawks Arena Randers
Hal 1
183394 29-12-19
kl. 15:00
BMS Herlev Wolfpack EBAA Herlevhallen
Hal 1
183400 30-12-19
kl. 17:30
Bakken Bears (BL) Team FOG Næstved (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183492 30-12-19
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) BK Amager Svendborg Idrætscenter
Hallen
183413 07-01-20
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Randers Cimbria Næstved Hallerne
Hal 1
183494 08-01-20
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) Copenhagen Basketball Svendborg Idrætscenter
Hallen
183457 10-01-20
kl. 19:30
Værløse Blue Hawks Bakken Bears (BL) Søndersøhallen
Hal 1
183490 11-01-20
kl. 15:00
Horsens IC (BL) BMS Herlev Wolfpack Forum Horsens
Hal 1
183402 12-01-20
kl. 14:00
EBAA BK Amager Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183409 13-01-20
kl. 18:30
Randers Cimbria Bakken Bears (BL) Arena Randers
Hal 1
183454 15-01-20
kl. 18:30
EBAA Svendborg Rabbits (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183407 15-01-20
kl. 19:00
BMS Herlev Wolfpack Copenhagen Basketball Ballerup Super Arena
Hallen
183391 15-01-20
kl. 19:00
BK Amager Værløse Blue Hawks Amagerhallen
Stor bane
183396 16-01-20
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Horsens IC (BL) Næstved Hallerne
Hal 1
183488 21-01-20
kl. 19:00
Copenhagen Basketball Team FOG Næstved (BL) Nørrebrohallen
Hal 3A
183432 23-01-20
kl. 18:45
Horsens IC (BL) Bakken Bears (BL) Forum Horsens
Hal 1
183443 23-01-20
kl. 19:00
Værløse Blue Hawks BMS Herlev Wolfpack Søndersøhallen
Hal 1
183421 25-01-20
kl. 14:00
Svendborg Rabbits (BL) Horsens IC (BL) Svendborg Idrætscenter
Hallen
183395 25-01-20
kl. 14:00
Copenhagen Basketball BK Amager Nørrebrohallen
Hal 3A
183447 25-01-20
kl. 15:00
Randers Cimbria Bakken Bears (BL) Arena Randers
Hal 1
183455 25-01-20
kl. 15:30
BMS Herlev Wolfpack Team FOG Næstved (BL) Herlevhallen
Hal 1
183386 26-01-20
kl. 16:00
Værløse Blue Hawks EBAA Søndersøhallen
Hal 1
183445 30-01-20
kl. 18:45
Horsens IC (BL) Randers Cimbria Forum Horsens
Hal 1
183426 02-02-20
kl. 14:00
EBAA Værløse Blue Hawks Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183420 02-02-20
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Bakken Bears (BL) Næstved Hallerne
Hal 1
183439 11-02-20
kl. 19:00
Copenhagen Basketball Værløse Blue Hawks Nørrebrohallen
Hal 3A
183446 12-02-20
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) Team FOG Næstved (BL) Svendborg Idrætscenter
Hallen
183398 12-02-20
kl. 19:00
BK Amager BMS Herlev Wolfpack Amagerhallen
Stor bane
183388 13-02-20
kl. 18:30
Bakken Bears (BL) Randers Cimbria Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183434 15-02-20
kl. 15:00
BMS Herlev Wolfpack EBAA Herlevhallen
Hal 1
183493 15-02-20
kl. 15:00
Randers Cimbria Copenhagen Basketball Arena Randers
Hal 1
183450 16-02-20
kl. 15:00
Horsens IC (BL) Team FOG Næstved (BL) Forum Horsens
Hal 1
183404 16-02-20
kl. 15:00
Bakken Bears (BL) Svendborg Rabbits (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183410 16-02-20
kl. 16:00
Værløse Blue Hawks BK Amager Søndersøhallen
Hal 1
183444 26-02-20
kl. 18:30
Bakken Bears (BL) Svendborg Rabbits (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183496 28-02-20
kl. 19:00
BMS Herlev Wolfpack Bakken Bears (BL) Herlevhallen
Hal 1
183417 29-02-20
kl. 15:00
Randers Cimbria Svendborg Rabbits (BL) Arena Randers
Hal 1
183412 02-03-20
kl. 18:30
Bakken Bears (BL) Horsens IC (BL) Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183503 04-03-20
kl. 18:30
EBAA Randers Cimbria Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183501 04-03-20
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) BK Amager Næstved Hallerne
Hal 1
183401 05-03-20
kl. 18:45
Horsens IC (BL) Svendborg Rabbits (BL) Forum Horsens
Hal 1
183387 06-03-20
kl. 19:00
Copenhagen Basketball BMS Herlev Wolfpack Nørrebrohallen
Hal 3A
183393 07-03-20
kl. 15:00
Randers Cimbria Team FOG Næstved (BL) Arena Randers
Hal 1
183459 07-03-20
kl. 15:00
Bakken Bears (BL) BK Amager Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
183392 11-03-20
kl. 18:45
Horsens IC (BL) Bakken Bears (BL) Forum Horsens
Hal 1
183437 11-03-20
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) Randers Cimbria Svendborg Idrætscenter
Hallen
183422 14-03-20
kl. 14:30
BK Amager EBAA Amagerhallen
Stor bane
183429 17-03-20
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Svendborg Rabbits (BL) Næstved Hallerne
Hal 1
183425 18-03-20
kl. 18:30
Randers Cimbria Horsens IC (BL) Arena Randers
Hal 1
183415 18-03-20
kl. 19:00
BK Amager Copenhagen Basketball Amagerhallen
Stor bane
183403 18-03-20
kl. 20:00
BMS Herlev Wolfpack Værløse Blue Hawks Herlevhallen
Hal 1
183430 21-03-20
kl. 14:00
Copenhagen Basketball EBAA Nørrebrohallen
Hal 3A
183431 22-03-20
kl. 16:00
Værløse Blue Hawks BK Amager Søndersøhallen
Hal 1
183424 23-03-20
kl. 19:00
Svendborg Rabbits (BL) Bakken Bears (BL) Svendborg Idrætscenter
Hallen
183436 23-03-20
kl. 19:30
Team FOG Næstved (BL) Horsens IC (BL) Næstved Hallerne
Hal 1