Forside > Turneringer og resultater > Forening > Til opslagstavlen

Skovbakken Bears

Til opslagstavlen

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn Sæson
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3 GP H1: 22.11 1000-1400 Rosborghallen Skovbakken 3
1. Division Herrer Pulje 1 Skovbakken 1
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 Skovbakken 1
U15 damer mester Østdanmark Pulje 1 Skovbakken
U19 herrer A Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken
U17 herrer A Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 2
U15 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 1
U15 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 2
U13 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 1
2. division damer vest Pulje 1 Skovbakken
3. division herrer vest Pulje 1 Skovbakken 2
Serie 1 herrer Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken 3
Pokal U15 Damer Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U15 herrer vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U13 Damer vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U13 Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U15 Herrer vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U17 Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Bears Academy-Skovbakken
Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken 2
Pokal U15 Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken
Pokal U17 Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Bears Academy-Skovbakken
Divisionspokal Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Skovbakken 3
Divisionspokal Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Skovbakken 2
Divisionspokal Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Skovbakken 4
Pokal U17 Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Bears Academy-Skovbakken
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U13 D: 04.010 1400-1800 Vibyhallerne Hal 1 Skovbakken
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 1 U15 H: 26..09 1400-1800 VRI Hal 2 Skovbakken 3
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 D: 01.11 1000-1300 Åbyhallen Skovbakken
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U13 D1: 06.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC hal 2 Skovbakken
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 7, runde 1 U13 H: 04.10 1000-1400 Vibyhallerne Hal 2 Skovbakken 2
U11 Mix Vestdanmark, pulje 3, runde 1 U11 H: 27.09 1000-1400 Randers Hal 4 Skovbakken 2
U11 Mix Vestdanmark, pulje 4, runde 1 U11 H: 27.09 10.30-14.30 Åbyhallen Skovbakken 1 piger
U11 Mix Vestdanmark, pulje 4, runde 2 U11 H1: 24.10 1000-1400 Egå Gymnasium Skovbakken 2
U11 Mix Vestdanmark, pulje 4, runde 3 U11 H1: 29.11 1100-1400 Arena Vesjylland forsikrin Skovbakken 2
U11 Mix Vestdanmark, pulje 6, runde 3 U11 H1: 6.12 1500-1800 Åbyhallen Skovbakken 1 piger
U11 Mix Vestdanmark, pulje 7, runde 2 U11 H1: 25.10 1000-1400 VRI hal 2 Skovbakken 1 piger
U9 Mix Vestdanmark, pujle 2, runde 1 U9 H: 04.10 Frederiksbjerg IC Hal 1 10.00-14.00 Skovbakken
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U15 H1: 25.10 1400-1800 VRI hal 2 Skovbakken 3
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 9, runde 3 U13 H1: 05.12 1030-1330 Viborg Stadion hal 6 Skovbakken 2
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 9, runde 2 U13 H: 01.11 1000-1300 VRI hal 2 Skovbakken 2
U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U9 H: 15.11 1200-1500 VRI hal 2 Skovbakken
U9 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U9 H1: 13.12 1000-1400 VBA Skovbakken