Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Skovbakken Bears

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
1. Division Herrer Pulje 1 Skovbakken Bears 2
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 Skovbakken Bears
Pokal U15 herrer finale Pulje 1 Skovbakken Bears
U17 Herrer A Vest 2. del - pulje 2 Nord Pulje 1 Skovbakken Bears
U17 herrer A Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken Bears
U15 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken Grizzly
U15 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken Kodiak
1. division damer Pulje 1 Skovbakken Bears
U13 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken Bears
U13 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken Piger Kodiak 1
Serie 1 damer vestdanmark Pulje 1 Skovbakken Bears
3. division herrer vest Pulje 1 Skovbakken Bears 3
Serie 1 herrer Vestdanmark Pulje 1 Skovbakken Bears 4
Pokal U13 Herrer finale Pulje 1 Skovbakken Bears
Pokal U17 Herrer finale Pulje 1 Skovbakken Bears
Pokal U15 Damer Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken Bears
Divisionspokal Herrer Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken Bears 3
Pokal U13 Herrer Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken Bears
Pokal U15 herrer vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken Bears
Pokal U17 Herrer Vest 1/2 Pulje 1 Skovbakken Bears
Divisionspokal Damer vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken Bears
Divisionspokal Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken Bears 3
Pokal U13 Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken Bears
Pokal U15 Herrer vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken Bears
Pokal U17 Herrer Vest 1/4 Pulje 1 Skovbakken Bears
Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken Bears 3
Divisionspokal Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken Bears 2
Pokal U15 Herrer Vest 1/8 Pulje 1 Skovbakken Bears
Divisionspokal Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Skovbakken Bears 2
Pokal U17 Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Skovbakken Bears
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U15 H1: 29.09 1000-1400 VRI Hal 2 Skovbakken Bears
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U13 D05.10 100-1300 Frederiksbjerg iidrætscenter Skovbakken Bears
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U15 H1: 29.09 1400-1800 VRI Hal 2 Skovbakken Piger Kodiak 1
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U15 H1: 29.09 1400-1800 VRI Hal 2 Skovbakken Piger Grizzly 2
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 D1: 02.11 1000-1400 Vibyhallerne Skovbakken Bears
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U13 H1: 06.10 1000-1600 VRI Hal 3 Skovbakken Grizzly 1
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U13 H1: 06.10 1000-1600 VRI Hal 3 Skovbakken Kodiak 2
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U13 H2: 06.10 1000-1400 Vibyhallerne Skovbakken Panda 3
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U13 D2: 07.12 1000-1400 Skovbakkeskolen Skovbakken Bears
U11 Herrer + Damer Vestdanmark, Pulje 1, runde 1 U11 H1: 27.10 1000-1300 Favrskov gymnasium Skovbakken Bears 1
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U13 D2: 25.01 1000-1400 Skovbakkeskolen Skovbakken Bears
U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 1 U11 H3: 26.10 1300-1730 Favrskov Gymnasium Skovbakken Grizzly 2
U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 1 U11 H3: 26.10 1300-1730 Favrskov Gymnasium Skovbakken Kodiak 3
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U13 D1: 08.03 1000-1300 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Bears
U9 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 1 U9 H2: 03.11 1000-1400 VRI Hal 3 Skovbakken Bears 1
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U15 H1: 27.10 1400-1800 Ålborg Stadion Hal 2 Skovbakken Bears
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U15 H2: 27.10 1000-1400 Svendborg Gymnasiehal Skovbakken Piger Grizzly 2
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 H1: 03.11 1000-1400 Frederiksbjerg IC Skovbakken Panda 3
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 2 U13 H2: 03.11 1000-1400 Næshøjhallen Skovbakken Kodiak 2
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U13 H1: 03.11 1300-1600 Hasseris Gymnasium Skovbakken Grizzly 1
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U15 H2: 08.12 1000-1400 Åbyhallen Skovbakken Bears
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U15 H2: 01.12 1000-1400 H. C. Andersenhallen Skovbakken Piger Grizzly 2
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U11 H2: 30.11 0930-1230 Vejlby Risskov IC hal 2 Skovbakken Bears 1
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 2 U11 H1: 01.12 1000-1300 Lystruphallen Skovbakken Grizzly 2
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 2 U11 H2: 01.12 1400-1800 Vibyhallerne hal 2 Skovbakken Kodiak 3
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U13 H1: 07.12 1330-1730 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Panda 3
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U13 H2: 08.12 1100-1500 Hunderupskolen Skovbakken Kodiak 2
U9 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2 U9 H1: 07.12 1300-1700 Vibyhallerne Hal 2 Skovbakken Bears 1
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U15 H1: 19.01 1400-1800 Brønderslevhallerne Skovbakken Bears
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U15 H1: 19.01 1000-1400 H. C. Andersenhallen Skovbakken Piger Grizzly 2
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U13 H1: 25.01 1330-1630 Skærringhallen Skovbakken Panda 3
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U13 H1: 26.01 1000-1400 Holstebro Idrætspark Skovbakken Kodiak 2
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 3 U11 H1: 18.01 1000-1300 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Bears 1
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 3 U11 H2: 18.01 1300-1600 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Grizzly 2
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 3 U11 H3: 19.01 1430-1830 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Kodiak 3
U9 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U9 H1: 26.01 1000-1300 Skødstruphallen Skovbakken Bears 1
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U15 H2: 29.02 1000-1400 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Bears
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U15 H2: 29.02 1000-1400 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Piger Grizzly 2
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U13 H1: 08.03 1000-1300 Vejlby Risskov IC Hal 3 Skovbakken Panda 3
U13 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U13 H1: 08.03 1000-1300 Vejlby Risskov IC Hal 3 Skovbakken Kodiak 2
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U11 H1: 01.03 1000-1300 Holstebro Idrætspark Skovbakken Grizzly 2
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 4 U11 H1: 01.03 1400-1700 Hasseris Gymnasium Skovbakken Bears 1
U11 Herrer Vestdanmark, pulje 3, runde 4 U11 H3: 01.03 1000-1300 Feldballehallen Skovbakken Kodiak 3
U9 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U9 H1: 08.03 1300-1600 Vejlby Risskov IC Hal 2 Skovbakken Bears 1