Forside > Turneringer og resultater > Forening > Stillinger

Hillerød Basketball Klub

Stillinger

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D1: 25.10 1100-1400 Nyelandsvejskole Hillerød
U15 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U15 H2: 25.10 1200-1500 Holmegårdshallen Hillerød
U13 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U13 D3: 01.11 1030-1330 Søndervangshallen Hillerød
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U15 D2: 15.11 1200-1500 Gentoftehal B bane 3 Hillerød
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U13 H1: 01.11 1200-1500 Holmegårdshallen Hillerød 1 Hvid
U17 herrer A Østdanmark Pulje 1 Hillerød
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 1 U13 H2: 01.11 0900-1200 Østerhøjhallen Hillerød 2 Sort
U13 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U13 D1: 21.11 1400-1700 Næstved hal 2 Hillerød
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 1 U11 H2: 25.10 1345-1645 Søndervangshallen Hillerød
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U15 D2: 29.11 1200-1500 Holmegårdshallen Hillerød
3. division herrer øst Pulje 1 Hillerød
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U9 H1: 01.11 0915-1215 Espergærde gymnasium Hillerød
U13 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U13 D1: 06.12 1200-1500 Gentoftehal B bane 1+3 Hillerød
U15 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U15 H1: 15.11 1100-1400 Nyelandsvejskole Hillerød
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U13 H2: 22.11 14.15-1715 Bengredhallen Hillerød 1 Hvid
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 U13 H1: 22.11 0900-1200 Munkekærhallen Hillerød 2 Sort
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 2 U11 H2: 15.11 1200-1500 Engholmhallen Hillerød
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U9 H1: 22.11 1200-1500 Bülowsvejhallen Hillerød
U15 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U15 H1: 29.11 1500-1800 Rungsted skole Hillerød
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln Hillerød 1 Hvid
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen Hillerød 2 Sort
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3 U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen Hillerød
Divisionspokal Herrer Øst 1/8 Pulje 1 Hillerød
Pokal U13 Damer Øst 1/8 Pulje 1 Hillerød
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Hillerød
Pokal U13 Damer Øst 1/16 Pulje 1 Hillerød
Pokal U13 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Hillerød
Pokal U15 Damer Øst 1/16 Pulje 1 Hillerød
Pokal U15 Herrer øst 1/16 Pulje 1 Hillerød