Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Hillerød Basketball Klub

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Hillerød U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U15 D1: 25.10 1100-1400 Nyelandsvejskole Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U15 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U15 H2: 25.10 1200-1500 Holmegårdshallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U13 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U13 D3: 01.11 1030-1330 Søndervangshallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U15 D2: 15.11 1200-1500 Gentoftehal B bane 3 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød 1 Hvid U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U13 H1: 01.11 1200-1500 Holmegårdshallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U17 herrer A Østdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød 2 Sort U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 1 U13 H2: 01.11 0900-1200 Østerhøjhallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U13 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U13 D1: 21.11 1400-1700 Næstved hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 1 U11 H2: 25.10 1345-1645 Søndervangshallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U15 D2: 29.11 1200-1500 Holmegårdshallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød 3. division herrer øst Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U9 H1: 01.11 0915-1215 Espergærde gymnasium Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U13 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U13 D1: 06.12 1200-1500 Gentoftehal B bane 1+3 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U15 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U15 H1: 15.11 1100-1400 Nyelandsvejskole Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød 1 Hvid U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U13 H2: 22.11 14.15-1715 Bengredhallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød 2 Sort U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 U13 H1: 22.11 0900-1200 Munkekærhallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 2 U11 H2: 15.11 1200-1500 Engholmhallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U9 H1: 22.11 1200-1500 Bülowsvejhallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U15 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U15 H1: 29.11 1500-1800 Rungsted skole Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød 1 Hvid U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød 2 Sort U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3 U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød Divisionspokal Herrer Øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød Pokal U13 Damer Øst 1/8 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød Pokal U13 Damer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød Pokal U13 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød Pokal U15 Damer Øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Hillerød Pokal U15 Herrer øst 1/16 Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund