Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Nørrebrohallen (29)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
192002 29-01-21
kl. 18:30
Basketligaen
Pulje 1
Copenhagen Basketball
BMS Herlev Wolfpack
Hal 3A
197790 30-01-21
kl. 12:15
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 8
ALBA 2
Hal 3A UDS
197662 31-01-21
kl. 11:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 3
KSI 3
Hal 2A UDS
197795 31-01-21
kl. 12:45
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 7
KSI 3
Hal 2A UDS
197794 31-01-21
kl. 14:30
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 9
Birkerød 3
Hal 2A UDS
192481 31-01-21
kl. 11:00
1. division damer
Pulje 1
Stevnsgade 1
Værløse 1
Hal 3A
200794 07-02-21
kl. 09:30
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5
U15 H3: 07.02 0930-1230 Nørrebrohal 2A
Stevnsgade 3
BK Amager 4
Hal 2A
200803 07-02-21
kl. 10:30
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5
U15 H3: 07.02 0930-1230 Nørrebrohal 2A
BK Amager 4
Holbæk Basketball Klub
Hal 2A
200796 07-02-21
kl. 11:30
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5
U15 H3: 07.02 0930-1230 Nørrebrohal 2A
Holbæk Basketball Klub
Stevnsgade 3
Hal 2A
194509 14-02-21
kl. 11:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 6
Broernes 2
Hal 2A UDS
194264 14-02-21
kl. 12:45
3. division herrer øst
Pulje 1
Stevnsgade 5
Holbæk 2
Hal 2A UDS
197665 14-02-21
kl. 14:30
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 4
Stevnsgade 3
Hal 2A UDS
192505 18-02-21
kl. 18:30
1. division damer
Pulje 1
Stevnsgade 1
CBS 1
Hal 3A
197747 21-02-21
kl. 10:30
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 7
Brønshøj 2
Hal 2A UDS
192122 25-02-21
kl. 18:30
U19 damer landsdækkende
Pulje 1
Stevnsgade
SISU 2
Hal 3A
194321 27-02-21
kl. 12:15
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
Cannons 1
Hal 3A UDS
192511 28-02-21
kl. 11:00
1. division damer
Pulje 1
Stevnsgade 1
KSI 1
Hal 3A
197806 28-02-21
kl. 12:45
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 7
Stevnsgade 9
Hal 3A UDS
194271 28-02-21
kl. 14:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Stevnsgade 4
Roskilde
Hal 3A UDS
192129 04-03-21
kl. 18:30
U19 damer landsdækkende
Pulje 1
Stevnsgade
Hørsholm
Hal 3A
194277 07-03-21
kl. 11:00
3. division herrer øst
Pulje 1
Stevnsgade 5
Ishøj Flamme 2
Hal 2A
194527 07-03-21
kl. 12:45
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 6
Egedal
Hal 2A
191970 12-03-21
kl. 18:30
Basketligaen
Pulje 1
Copenhagen Basketball
BK Amager
Hal 3A
193818 13-03-21
kl. 12:15
2. division damer øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
VLI
Hal 3A
197816 13-03-21
kl. 14:00
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 8
CBS 3
Hal 3A
199733 14-03-21
U11 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 5
U11 H2 14.03 Mangler arrangør
Stevnsgade 3
Falcon 6 Sort
Hal 2A
198976 14-03-21
kl. 09:30
U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 5
U11 H2 14.03 0930-1230 Nørrebrohallen
Falcon 2 Gul
Stevnsgade 1
Hal 2A
198983 14-03-21
kl. 10:10
U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 5
U11 H2 14.03 0930-1230 Nørrebrohallen
SISU 2 2011
Falcon 2 Gul
Hal 2A
198974 14-03-21
kl. 10:50
U11 Herrer Østdanmark, pujle 1, runde 5
U11 H2 14.03 0930-1230 Nørrebrohallen
Stevnsgade 1
SISU 2 2011
Hal 2A
197675 14-03-21
kl. 15:30
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 3
BK Amager 3
Hal 2A
194422 20-03-21
kl. 12:15
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 3
Ishøj Flamme 1
Hal 3A
191986 21-03-21
kl. 14:00
Basketligaen
Pulje 1
Copenhagen Basketball
Bears Academy
Hal 1B
192521 21-03-21
kl. 13:00
1. division damer
Pulje 1
Stevnsgade 1
Falcon 2
Hal 3A
194420 21-03-21
kl. 14:45
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
CBS 1
Hal 3A
192043 27-03-21
kl. 14:00
Basketligaen
Pulje 1
Copenhagen Basketball
Randers Cimbria
Hal 3A
194294 28-03-21
kl. 11:00
3. division herrer øst
Pulje 1
Stevnsgade 5
Roskilde
Hal 2A
193829 28-03-21
kl. 12:45
2. division damer øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
Jonstrup
Hal 2A
192136 28-03-21
kl. 11:00
U19 damer landsdækkende
Pulje 1
Stevnsgade
Stenhus
Hal 3A
194432 28-03-21
kl. 12:45
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
Virum 2
Hal 3A
194434 28-03-21
kl. 14:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 3
Solrød 1
Hal 3A
194392 04-04-21
kl. 11:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 3
Hørsholm
Hal 3A
194302 06-04-21
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Stevnsgade 4
Hvidovre 2
Hal 1B
198260 10-04-21
kl. 10:00
DM Kørestolsbasket slutspil A 2020/2021
Pulje 1
Stevnsgade LowRiders
Odense Hawk's
Hal 3A
198262 10-04-21
kl. 12:00
DM Kørestolsbasket slutspil A 2020/2021
Pulje 1
Viborg Dunker's
Odense Hawk's
Hal 3A
198255 10-04-21
kl. 14:00
DM Kørestolsbasket slutspil A 2020/2021
Pulje 1
Stevnsgade LowRiders
Viborg Dunker's
Hal 3A
194541 11-04-21
kl. 11:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 6
Næstved 4
Hal 2A
199106 11-04-21
kl. 12:30
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U11 H1 11.04 1230-1530 Nørrebrohallen
Værløse
Stevnsgade 2
Hal 2A
199113 11-04-21
kl. 13:10
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U11 H1 11.04 1230-1530 Nørrebrohallen
Jonstrup 1
Værløse
Hal 2A
199104 11-04-21
kl. 13:50
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U11 H1 11.04 1230-1530 Nørrebrohallen
Stevnsgade 2
Jonstrup 1
Hal 2A
197842 11-04-21
kl. 15:30
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 9
Brønshøj 2
Hal 2A
199936 11-04-21
kl. 09:30
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen
Stevnsgade 1
Espergærde 2
Hal 3A
200014 11-04-21
kl. 09:30
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen
Hørsholm 4 P11
Stevnsgade 2
Hal 3A
200016 11-04-21
kl. 10:10
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen
Virum
Hørsholm 4 P11
Hal 3A
199934 11-04-21
kl. 10:10
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen
Espergærde 2
Espergærde 1
Hal 3A
199943 11-04-21
kl. 10:50
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen
Espergærde 1
Stevnsgade 1
Hal 3A
200023 11-04-21
kl. 10:50
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1 11.04 0930-1230 Nørrebrohallen
Stevnsgade 2
Virum
Hal 3A
197689 18-04-21
kl. 11:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 4
CBS 2
Hal 3A
197676 24-04-21
kl. 12:15
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 4
KSI 3
Hal 3A
197820 24-04-21
kl. 13:45
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 9
BK Amager 2
Hal 3A
197838 24-04-21
kl. 15:15
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 8
Fredensborg
Hal 3A
197759 25-04-21
kl. 11:00
Serie 2 herrer Østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 9
Broernes 4
Hal 2A
197683 25-04-21
kl. 11:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Stevnsgade 3
SISU 3
Hal 3A