Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Nørrebrohallen (29)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
210102 21-01-22
kl. 16:30
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade
Falcon 5
Hal 3A
209869 22-01-22
kl. 14:00
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 1 U15 A
SISU 2 2008
Hal 3A
204638 22-01-22
kl. 16:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
ALBA
Hal 3A
210721 23-01-22
kl. 09:15
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 9
Broernes BK 4
Hal 2A
210722 23-01-22
kl. 11:00
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 7
CBS Sport 3
Hal 2A
210783 23-01-22
kl. 12:45
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade 4
DTU Basketball
Hal 2A
210768 23-01-22
kl. 14:45
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 3
SISU 5
Hal 2A
211929 23-01-22
kl. 09:30
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3
U7 D1: 23.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A
SISU mix rød
Stevnsgade U7 mix
Hal 3A
211920 23-01-22
kl. 10:30
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3
U7 D1: 23.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A
ALBA
SISU mix rød
Hal 3A
211922 23-01-22
kl. 11:30
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3
U7 D1: 23.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A
Stevnsgade U7 mix
ALBA
Hal 3A
204978 23-01-22
kl. 12:45
2. division Kvinder Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
VLI
Hal 3A
209769 27-01-22
kl. 17:30
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade 1
BMS Herlev 2 U15 Blå
Hal 2A
205119 29-01-22
kl. 12:15
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 3
Greve
Hal 3A
205125 29-01-22
kl. 14:00
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 4
BMS Herlev 4
Hal 3A
203499 30-01-22
kl. 12:45
1. Division Kvinder
Pulje 1
Stevnsgade
SISU 3
Hal 1B
204668 30-01-22
kl. 14:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
B3B - Birkerød
Hal 1B
205126 30-01-22
kl. 09:15
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 5
DTU
Hal 2A
211880 30-01-22
kl. 11:00
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4
U9 P2: 30.01 1100-1400 Nørrebrohal 2A
Hørsholm 3 GP P14
Stevnsgade Basketball
Hal 2A
211882 30-01-22
kl. 12:00
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4
U9 P2: 30.01 1100-1400 Nørrebrohal 2A
SISU 2 Hvid
Hørsholm 3 GP P14
Hal 2A
211889 30-01-22
kl. 13:00
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4
U9 P2: 30.01 1100-1400 Nørrebrohal 2A
Stevnsgade Basketball
SISU 2 Hvid
Hal 2A
209938 31-01-22
kl. 17:15
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 Bulls
Falcon 3 Gul 2010
Hal 2A
211810 05-02-22
kl. 12:30
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 4
U11 P1: 05.02 1230-1530 Nørrebrohal 3A
Stevnsgade Basketball
Roskilde Basketball Klub
Hal 3A
211819 05-02-22
kl. 13:30
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 4
U11 P1: 05.02 1230-1530 Nørrebrohal 3A
Roskilde Basketball Klub
Køge U11P
Hal 3A
211812 05-02-22
kl. 14:30
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 4
U11 P1: 05.02 1230-1530 Nørrebrohal 3A
Køge U11P
Stevnsgade Basketball
Hal 3A
210726 05-02-22
kl. 16:00
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 9
Stevnsgade 7
Hal 3A
205136 06-02-22
kl. 11:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 5
SISU 3
Hal 1B
210770 06-02-22
kl. 13:30
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 3
ALBA
Hal 1B
209642 06-02-22
kl. 15:30
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 U15 B
SISU 4 2008
Hal 1B
209924 06-02-22
kl. 09:30
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 3 Tigers
Jonstrup Basketball Klub
Hal 2A
209925 06-02-22
kl. 11:15
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 Bulls
Køge Bugt Basketball Klub
Hal 2A
210048 06-02-22
kl. 13:30
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade
Hvidovre
Hal 2A
209997 06-02-22
kl. 16:00
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del
Pulje 2
Stevnsgade 1 U13
Gladsaxe 1 U13 damer
Hal 2A
210627 10-02-22
kl. 20:35
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 6
CPH Cannons 2
Hal 2A
204550 10-02-22
kl. 19:15
Basketligaen
Pulje 1
the View Copenhagen
Randers Cimbria
Hal 3A
209554 13-02-22
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Copenhagen Future U17
BMS Herlev U17 Damer
Hal 2A
210729 13-02-22
kl. 09:15
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 7
JIF. hakoah
Hal 2A
210107 13-02-22
kl. 12:45
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade
Næstved
Hal 2A
204943 15-02-22
kl. 20:00
2. division Kvinder Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
KSI 2
Hal 3A
205076 22-02-22
kl. 20:35
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 4
Gladsaxe 2
Hal 1B
205070 26-02-22
kl. 14:15
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 3
HBBF Vesterbro vikings 3DH
Hal 3A
210632 27-02-22
kl. 11:30
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 8
Atlas
Hal 2A
205056 27-02-22
kl. 12:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 5
Broernes
Hal 3A
209558 01-03-22
kl. 17:30
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Copenhagen Future U17
SISU 2006
Hal 3A
204955 01-03-22
kl. 20:00
2. division Kvinder Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
DTU
Hal 3A
205141 03-03-22
kl. 20:15
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 3
CBS Sport 2
Hal 1B
209935 05-03-22
kl. 12:15
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 Bulls
Gladsaxe U13
Hal 3A
209649 05-03-22
kl. 14:00
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 U15 B
Glostrup
Hal 3A
209882 06-03-22
kl. 09:15
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 1 U15 A
Falcon 1 Gul 2007
Hal 2A
210055 06-03-22
kl. 11:00
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade
Jonstrup
Hal 2A
210789 06-03-22
kl. 12:45
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade 4
CBS Sport
Hal 2A
210772 06-03-22
kl. 14:30
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 3
B3B 2
Hal 2A
205156 06-03-22
kl. 12:45
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 4
Broernes
Hal 3A
209932 06-03-22
kl. 14:30
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 3 Tigers
Køge Bugt Basketball Klub
Hal 3A
210625 08-03-22
kl. 20:45
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 8
Stevnsgade 6
Hal 1B
204679 08-03-22
kl. 20:20
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
Jonstrup Basketball Klub
Hal 3A
209777 12-03-22
kl. 12:15
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade 1
SISU 1 2007
Hal 3A
210113 12-03-22
kl. 14:00
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade
Søs 1
Hal 3A
205166 13-03-22
kl. 13:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 5
KSI 2
Hal 1B
205104 13-03-22
kl. 15:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 4
Holbæk 2
Hal 1B
210638 13-03-22
kl. 12:45
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 6
Broernes BK 2
Hal 2A
204735 15-03-22
kl. 20:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
KSI
Hal 3A
209920 19-03-22
kl. 10:10
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 Bulls
Stevnsgade 3 Tigers
Hal 2A
205176 19-03-22
kl. 12:15
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 4
Stevnsgade 5
Hal 3A
210000 19-03-22
kl. 14:00
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del
Pulje 2
Stevnsgade 1 U13
SISU 1 2009
Hal 3A
209892 20-03-22
kl. 09:15
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 1 U15 A
SISU 1 2007
Hal 2A
210738 20-03-22
kl. 11:00
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 9
Baltic Basket
Hal 2A
210739 20-03-22
kl. 12:45
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 7
DTU Basketball 3
Hal 2A
204698 20-03-22
kl. 12:45
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
Værløse 3
Hal 3A
205170 20-03-22
kl. 14:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 3
Næstved 3
Hal 3A
209566 20-03-22
kl. 16:30
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Copenhagen Future U17
Hørsholm 1
Hal 3A
209541 22-03-22
kl. 17:15
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Copenhagen Future U17
EVN
Hal 3A
209551 26-03-22
kl. 16:00
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Copenhagen Future U17
Aabyhøj
Hal 1B
209780 26-03-22
kl. 12:15
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade 1
Gladsaxe 1 U15Da
Hal 3A
210795 27-03-22
kl. 09:15
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade 4
Baltic Basket
Hal 2A
210639 27-03-22
kl. 11:00
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 8
CPH Cannons 2
Hal 2A
209945 27-03-22
kl. 12:45
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 Bulls
Hillerød/Værløse 2 Hvid
Hal 3A
209655 27-03-22
kl. 14:30
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 2 U15 B
Hørsholm 2 D08
Hal 3A
204705 02-04-22
kl. 16:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Stevnsgade 2
BMS Herlev 3
Hal 3A
203525 03-04-22
kl. 12:45
1. Division Kvinder
Pulje 1
Stevnsgade
CBS Sport
Hal 1B
209948 03-04-22
kl. 11:00
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Stevnsgade 3 Tigers
Falcon 3 Gul 2010
Hal 2A
209902 03-04-22
kl. 12:45
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 1 U15 A
ALBA U15
Hal 2A
210061 03-04-22
kl. 14:30
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Stevnsgade
SISU 2
Hal 2A
210121 23-04-22
kl. 12:15
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade
Falcon 4
Hal 3A
210643 23-04-22
kl. 14:00
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Stevnsgade 6
HBBF Vesterbro vikings 2
Hal 3A