Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Holmegårdshallen (14)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
210316 22-01-22
kl. 16:00
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 4
Pulje 1
Hvidovre 2 Devils
SISU 5
Hallen
205111 23-01-22
kl. 09:00
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Hvidovre 2
Falcon 3
Hallen
210782 23-01-22
kl. 12:30
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Hvidovre BK
BMS Herlev 2
Hallen UDS
209621 23-01-22
kl. 14:15
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Hvidovre 1 Hvid
Jonstrup U15D
Hallen
209814 24-01-22
kl. 17:30
U13 Drenge mester Østdanmark 2 del pulje 1
Pulje 1
Hvidovre 1 U13 Hvid
SISU 1 Rød 2009
Hallen
209804 29-01-22
kl. 15:45
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Hvidovre 1 Hvid
Køge Bugt
Hallen
205118 30-01-22
kl. 09:00
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Hvidovre 2
VLI
Hallen
203777 30-01-22
kl. 11:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Hvidovre
AKS Falcon
Hallen
210956 30-01-22
kl. 13:00
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5
U13 D2: 30.01 1300-1600 Holmegårdshallen
JGI
Stevnsgade 3 Hawks
Hallen
210959 30-01-22
kl. 13:00
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5
U13 D2: 30.01 1300-1600 Holmegårdshallen
Hvidovre 2
Hillerød/Værløse 3 Sort
Hallen
210955 30-01-22
kl. 14:00
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5
U13 D2: 30.01 1300-1600 Holmegårdshallen
Stevnsgade 3 Hawks
Hillerød/Værløse 3 Sort
Hallen
210950 30-01-22
kl. 14:00
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5
U13 D2: 30.01 1300-1600 Holmegårdshallen
JGI
Hvidovre 2
Hallen
210952 30-01-22
kl. 15:00
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5
U13 D2: 30.01 1300-1600 Holmegårdshallen
Hillerød/Værløse 3 Sort
JGI
Hallen
210953 30-01-22
kl. 15:00
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5
U13 D2: 30.01 1300-1600 Holmegårdshallen
Hvidovre 2
Stevnsgade 3 Hawks
Hallen
209532 31-01-22
kl. 18:00
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Hvidovre U17 Piger mester
Hørsholm 1
Hallen
209546 05-02-22
kl. 15:45
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Hvidovre U17 Piger mester
SISU 2006
Hallen
209790 05-02-22
kl. 17:30
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Hvidovre 1 Hvid
Virum U14D
Hallen
209818 06-02-22
kl. 15:30
U13 Drenge mester Østdanmark 2 del pulje 1
Pulje 1
Hvidovre 1 U13 Hvid
Falcon 1 Gul 2009
Hallen
210148 06-02-22
kl. 17:15
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Hvidovre
Gladsaxe 2
Hallen
205079 12-02-22
kl. 16:00
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Hvidovre 2
Greve
Hallen
209556 27-02-22
kl. 09:00
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Hvidovre U17 Piger mester
Copenhagen Future U17
Hallen
210053 27-02-22
kl. 10:45
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Hvidovre
Egedal
Hallen
209627 27-02-22
kl. 12:45
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Hvidovre 1 Hvid
Virum 1 2007 H1
Hallen
210151 02-03-22
kl. 18:45
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Hvidovre
Søs 2
Hallen
205140 03-03-22
kl. 21:00
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Hvidovre 2
Næstved 3
Hallen
209825 05-03-22
kl. 15:45
U13 Drenge mester Østdanmark 2 del pulje 1
Pulje 1
Hvidovre 1 U13 Hvid
SISU 2 Hvid 2009
Hallen
210322 05-03-22
kl. 17:30
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 4
Pulje 1
Hvidovre 2 Devils
Falcon 3 Orange 2008
Hallen
209628 06-03-22
kl. 12:15
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Hvidovre 1 Hvid
Hørsholm 1 D07
Hallen
209999 06-03-22
kl. 14:00
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del
Pulje 2
Hvidovre 1 U13 Hvid
Stevnsgade 1 U13
Hallen
203813 06-03-22
kl. 16:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Hvidovre
Falcon
Hallen
210788 06-03-22
kl. 18:15
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Hvidovre BK
Glostrup
Hallen
209796 12-03-22
kl. 15:45
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 3
Pulje 1
Hvidovre 1 Hvid
Falcon 3
Hallen
205159 13-03-22
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Hvidovre 2
CBS Sport 2
Hallen
203821 13-03-22
kl. 12:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Hvidovre
Næstved 2
Hallen
210157 13-03-22
kl. 16:15
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Hvidovre
Roskilde
Hallen
209995 19-03-22
kl. 15:45
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del
Pulje 2
Hvidovre 1 U13 Hvid
Gladsaxe 1 U13 damer
Hallen
209632 20-03-22
kl. 12:15
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Hvidovre 1 Hvid
Falcon 2 Gul 2008
Hallen
210161 26-03-22
kl. 15:45
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Hvidovre
BK Amager 2
Hallen
203795 27-03-22
kl. 12:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Hvidovre
Hørsholm
Hallen
203839 03-04-22
kl. 12:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Hvidovre
Værløse 2
Hallen
209570 03-04-22
kl. 14:30
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Hvidovre U17 Piger mester
EVN
Hallen
210332 03-04-22
kl. 16:15
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 4
Pulje 1
Hvidovre 2 Devils
Køge Bugt Basketball Klub
Hallen
210002 03-04-22
kl. 18:00
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del
Pulje 2
Hvidovre 1 U13 Hvid
SISU 1 2009
Hallen
209561 10-04-22
kl. 10:45
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Hvidovre U17 Piger mester
BMS Herlev U17 Damer
Hallen
210063 24-04-22
kl. 15:30
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Hvidovre
Stevnsgade
Hallen
210798 24-04-22
kl. 17:30
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Hvidovre BK
Stevnsgade 4
Hallen