Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Roskilde Kongres- og Idrætscenter (304)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
210554 23-01-22
kl. 09:30
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 4
U15 D1: 23.01 0930-1230 Roskilde IK C1
BK Amager 3
Roskilde 2
Hal C1
210556 23-01-22
kl. 10:30
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 4
U15 D1: 23.01 0930-1230 Roskilde IK C1
HBBF Amager Gators 3
BK Amager 3
Hal C1
210563 23-01-22
kl. 11:30
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 4
U15 D1: 23.01 0930-1230 Roskilde IK C1
Roskilde 2
HBBF Amager Gators 3
Hal C1
210438 23-01-22
kl. 15:30
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 4
Pulje 1
Roskilde BK
Greve 2
Hal C1
211685 30-01-22
kl. 09:30
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 5
U13 P2: 30.01 0930-1230 Roskilde KI C1
HBBF Amager Gators U13
Hvidovre Basketball Klub
Hal C1
211680 30-01-22
kl. 09:30
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 5
U13 P2: 30.01 0930-1230 Roskilde KI C1
Espergærde 2010
Roskilde 2
Hal C1
211686 30-01-22
kl. 10:30
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 5
U13 P2: 30.01 0930-1230 Roskilde KI C1
Espergærde 2010
HBBF Amager Gators U13
Hal C1
211689 30-01-22
kl. 10:30
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 5
U13 P2: 30.01 0930-1230 Roskilde KI C1
Roskilde 2
Hvidovre Basketball Klub
Hal C1
211682 30-01-22
kl. 11:30
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 5
U13 P2: 30.01 0930-1230 Roskilde KI C1
Hvidovre Basketball Klub
Espergærde 2010
Hal C1
211683 30-01-22
kl. 11:30
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 5
U13 P2: 30.01 0930-1230 Roskilde KI C1
Roskilde 2
HBBF Amager Gators U13
Hal C1
204962 30-01-22
kl. 10:30
2. division Kvinder Øst
Pulje 1
Roskilde
B3B
Hal C2
204971 20-03-22
kl. 13:30
2. division Kvinder Øst
Pulje 1
Roskilde
Jonstrup
Hal C2
210449 27-03-22
kl. 15:45
Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 4
Pulje 1
Roskilde BK
Attila
Hal C1
204983 27-03-22
kl. 14:00
2. division Kvinder Øst
Pulje 1
Roskilde
VLI
Hal C2
210162 10-04-22
kl. 11:30
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Roskilde
Søs 2
Hal C1