Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Næstved Hallerne (306)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
203766 19-01-22
kl. 20:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Næstved 2
Brønshøj
Hal 1
212370 22-01-22
kl. 15:00
Landspokal Herrer 1/2
Pulje 1
Team FOG Næstved (BL)
Bakken Bears (BL)
Hal 1
204548 03-02-22
kl. 19:15
Basketligaen
Pulje 1
Team FOG Næstved (BL)
Værløse Blue Hawks
Hal 1
203793 09-02-22
kl. 20:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Næstved 2
Virum
Hal 1
205031 13-02-22
kl. 13:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Næstved 3
HBBF Vesterbro vikings 3DH
Hal 1
203740 13-02-22
kl. 16:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Næstved 2
BMS Herlev 2
Hal 1
204558 19-02-22
kl. 15:00
Basketligaen
Pulje 1
Team FOG Næstved (BL)
BK Amager
Hal 1
209651 20-02-22
kl. 13:30
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Næstved U15
Stevnsgade 2 U15 B
Hal 1
212290 27-02-22
kl. 16:00
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Næstved BK 2
Falcon 2
Hal 1
203811 06-03-22
kl. 11:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Næstved 2
SISU
Hal 1
205150 06-03-22
kl. 13:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Næstved 3
BK Ishøj Flamme 2
Hal 1
210110 07-03-22
kl. 19:00
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Næstved
Falcon 5
Arena Næstved
209856 19-03-22
kl. 12:15
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Næstved 1 U13 Mester
Brønshøj 1 U13
Hal 2
209654 19-03-22
kl. 14:00
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Næstved U15
Glostrup
Hal 2
212293 19-03-22
kl. 16:00
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Næstved BK 2
Brønshøj
Hal 2
205160 03-04-22
kl. 12:30
3. division Herrer Øst
Pulje 1
Næstved 3
Glostrup
Hal 1
209860 03-04-22
kl. 14:15
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 2
Pulje 1
Næstved 1 U13 Mester
Virum 1 U13H
Hal 1
209645 10-04-22
kl. 10:00
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3
Pulje 1
Næstved U15
Hørsholm 2 D08
Arena Næstved
210120 24-04-22
kl. 10:00
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1
Pulje 1
Næstved
Solrød
Hal 1