Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Aabyhallen (901)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
205861 28-01-22
kl. 19:00
Kvinde Basketligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
BMS Herlev
Hallen
212518 29-01-22
kl. 14:30
Landspokal Kvinder 1/2
Pulje 1
Aabyhøj IF
AKS Falcon
Hallen
210211 05-02-22
kl. 09:00
U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Aabyhøj
Hadsten
Hallen
209548 05-02-22
kl. 14:15
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Aabyhøj
Hørsholm 1
Hallen
205855 23-02-22
kl. 19:00
Kvinde Basketligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
AKS Falcon
Hallen
204783 26-02-22
kl. 12:00
2. division Herrer Vest
Pulje 1
Aabyhøj
NJBUV
Hallen
209560 26-02-22
kl. 14:00
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Aabyhøj
Hvidovre U17 Piger mester
Hallen
209960 05-03-22
kl. 11:15
U13 Drenge mester Vestdanmark 2. del
Pulje 1
Aabyhøj IF U13 Piger
Hjortshøj-Egå IF
Hallen
203528 05-03-22
kl. 13:15
1. Division Kvinder
Pulje 1
Aabyhøj 2
AUS
Hallen
209737 05-03-22
kl. 15:15
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Aabyhøj
Hørsholm 1 P07
Hallen
205867 09-03-22
kl. 19:00
Kvinde Basketligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
SISU
Hallen
203531 12-03-22
kl. 11:30
1. Division Kvinder
Pulje 1
Aabyhøj 2
Aalborg
Hallen
205873 12-03-22
kl. 14:00
Kvinde Basketligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
BK Amager
Hallen
210217 12-03-22
kl. 16:15
U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Aabyhøj
Brønderslev
Hallen
212281 13-03-22
kl. 14:00
U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Aabyhøj
Sæby BK
Hallen
209565 16-03-22
kl. 17:30
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Aabyhøj
EVN
Hallen
204802 19-03-22
kl. 14:15
2. division Herrer Vest
Pulje 1
Aabyhøj
AUS Basket 2
Hallen
209967 20-03-22
kl. 09:45
U13 Drenge mester Vestdanmark 2. del
Pulje 1
Aabyhøj IF U13 Piger
Skovbakken 1
Hallen
209759 20-03-22
kl. 11:30
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Aabyhøj
Værløse 1 U15 piger Mester
Hallen
209536 20-03-22
kl. 13:30
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Aabyhøj
BMS Herlev U17 Damer
Hallen
204804 26-03-22
kl. 09:00
2. division Herrer Vest
Pulje 1
Aabyhøj
AUS Basket 1
Hallen
209953 26-03-22
kl. 11:00
U13 Drenge mester Vestdanmark 2. del
Pulje 1
Aabyhøj IF U13 Piger
Hadsten Hawks
Hallen
212526 26-03-22
kl. 13:00
U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 2
Pulje 1
Aabyhøj
Herning
Hallen
203479 03-04-22
kl. 10:00
1. Division Kvinder
Pulje 1
Aabyhøj 2
Viby
Hallen
209749 03-04-22
kl. 12:00
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 1
Pulje 1
Aabyhøj
Hørsholm 2 P08
Hallen
209572 03-04-22
kl. 13:45
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Aabyhøj
Copenhagen Future U17
Hallen
209542 09-04-22
kl. 14:00
U17 Piger Liga 2. del
Pulje 1
Aabyhøj
SISU 2006
Hallen