Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Aabyhallen (901)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
192754 27-02-21
kl. 13:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
Hørsholm
Hallen
192506 28-02-21
kl. 11:30
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
AUS 1
Hallen
192728 28-02-21
kl. 14:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
BK Amager
Hallen
194082 13-03-21
kl. 12:00
2. division herrer vest
Pulje 1
Aabyhøj
Horsens
Hallen
197278 14-03-21
kl. 14:30
2. division damer vest
Pulje 1
Aabyhøj 3
Skovbakken
Hallen
193369 17-03-21
kl. 19:00
Dameligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
BK Amager
Hallen
192429 27-03-21
kl. 11:00
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
Aalborg
Hallen
198776 10-04-21
kl. 10:00
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 4
U15 H1: 10.04 1000-1400 Aabyhallen
Aabyhøj
Lystrup
Hallen
198772 10-04-21
kl. 11:00
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 4
U15 H1: 10.04 1000-1400 Aabyhallen
Harlev
Lystrup
Hallen
198773 10-04-21
kl. 12:00
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 4
U15 H1: 10.04 1000-1400 Aabyhallen
Viby 1
Harlev
Hallen
198767 10-04-21
kl. 13:00
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 4
U15 H1: 10.04 1000-1400 Aabyhallen
Viby 1
Aabyhøj
Hallen
200804 11-04-21
U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 4
U15 D1: Mangler arrangør
Aabyhøj 2
Aalborg BK 3
Hallen
194100 11-04-21
kl. 11:00
2. division herrer vest
Pulje 1
Aabyhøj
AUS 1
Hallen
192773 11-04-21
kl. 13:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
Værløse
Hallen
201684 18-04-21
U11 Mix Westdanmark, pulje 1, runde 4
U11 H1: 18.04 Mangler arrangør
Aabyhøj 1
Horsens 2 Piger
Hallen
201690 18-04-21
U11 Mix Westdanmark, pulje 1, runde 4
U11 H1: 18.04 Mangler arrangør
Aabyhøj 1
Fredericia
Hallen
201743 18-04-21
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5
U15 H1: Mangler arrangør
Aabyhøj
Lystrup
Hallen
201649 18-04-21
kl. 10:00
U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4
U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen
Aabyhøj 5
Aabyhøj 3 piger
Hallen
201644 18-04-21
kl. 10:00
U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4
U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen
B71
Lemvig 2 piger
Hallen
201646 18-04-21
kl. 11:00
U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4
U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen
Aabyhøj 3 piger
B71
Hallen
201647 18-04-21
kl. 11:00
U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4
U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen
Lemvig 2 piger
Aabyhøj 5
Hallen
201650 18-04-21
kl. 12:00
U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4
U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen
B71
Aabyhøj 5
Hallen
201653 18-04-21
kl. 12:00
U11 Mix Westdanmark, pulje 5, runde 4
U11 H1: 18.04 1000-1300 Aabyhallen
Lemvig 2 piger
Aabyhøj 3 piger
Hallen