Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U17 Piger Liga 2. del, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
209535
11-01-22
kl. 17:30
Copenhagen Future U17
Hvidovre U17 Piger mester
Nørrebrohallen
Hal 3A
88 - 63
209539
15-01-22
kl. 15:45
Hvidovre U17 Piger mester
Aabyhøj
Holmegårdshallen
Hallen
55 - 53
209545
27-01-22
kl. 19:30
Hørsholm 1
Copenhagen Future U17
Rungsted Gymnasium
Hallen
69 - 57
209532
31-01-22
kl. 18:00
Hvidovre U17 Piger mester
Hørsholm 1
Holmegårdshallen
Hallen
66 - 91
209531
03-02-22
kl. 19:15
SISU 2006
EVN
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
28 - 89
209548
05-02-22
kl. 14:15
Aabyhøj
Hørsholm 1
Aabyhallen
Hallen
68 - 71
209546
05-02-22
kl. 15:45
Hvidovre U17 Piger mester
SISU 2006
Holmegårdshallen
Hallen
81 - 44
209549
06-02-22
kl. 16:00
EVN
Hvidovre U17 Piger mester
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
60 - 50
209533
08-02-22
kl. 19:15
BMS Herlev U17 Damer
Copenhagen Future U17
Rosenlundskolen
Ny. Hal
64 - 42
209544
09-02-22
kl. 18:30
EVN
Aabyhøj
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
70 - 64
209543
10-02-22
kl. 19:00
SISU 2006
BMS Herlev U17 Damer
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
37 - 71
209555
23-02-22
kl. 19:30
SISU 2006
Hørsholm 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
31 - 79
209547
25-02-22
kl. 18:00
BMS Herlev U17 Damer
EVN
Rosenlundskolen
Ny. Hal
58 - 50
209560
26-02-22
kl. 14:00
Aabyhøj
Hvidovre U17 Piger mester
Aabyhallen
Hallen
20 - 0
UHT
209556
27-02-22
kl. 09:00
Hvidovre U17 Piger mester
Copenhagen Future U17
Holmegårdshallen
Hallen
61 - 76
209558
01-03-22
kl. 17:30
Copenhagen Future U17
SISU 2006
Nørrebrohallen
Hal 3A
66 - 57
209559
03-03-22
kl. 19:00
Hørsholm 1
EVN
Rådhushallen
Hallen
54 - 57
209534
10-03-22
kl. 19:30
Hørsholm 1
SISU 2006
Rådhushallen
Hallen
69 - 41
209557
12-03-22
kl. 16:00
BMS Herlev U17 Damer
Aabyhøj
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
59 - 48
209563
13-03-22
kl. 14:15
SISU 2006
Aabyhøj
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
57 - 103
209565
16-03-22
kl. 17:30
Aabyhøj
EVN
Aabyhallen
Hallen
62 - 49
209552
19-03-22
kl. 13:00
EVN
SISU 2006
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
76 - 51
209536
20-03-22
kl. 13:30
Aabyhøj
BMS Herlev U17 Damer
Aabyhallen
Hallen
57 - 44
209566
20-03-22
kl. 16:30
Copenhagen Future U17
Hørsholm 1
Nørrebrohallen
Hal 3A
48 - 68
209541
22-03-22
kl. 17:15
Copenhagen Future U17
EVN
Nørrebrohallen
Hal 3A
67 - 75
209564
22-03-22
kl. 19:15
BMS Herlev U17 Damer
SISU 2006
Rosenlundskolen
Ny. Hal
73 - 35
209550
24-03-22
kl. 19:30
Hørsholm 1
BMS Herlev U17 Damer
Rådhushallen
Hallen
67 - 57
209551
26-03-22
kl. 16:15
Copenhagen Future U17
Aabyhøj
Nørrebrohallen
Hal 3A
34 - 73
209568
27-03-22
kl. 12:00
EVN
BMS Herlev U17 Damer
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
55 - 48
209567
27-03-22
kl. 13:00
SISU 2006
Hvidovre U17 Piger mester
Gentoftehallen
Hal A Bane 3
55 - 68
209569
27-03-22
kl. 15:30
Hørsholm 1
Aabyhøj
Rådhushallen
Hallen
78 - 65
209540
29-03-22
kl. 19:15
BMS Herlev U17 Damer
Hvidovre U17 Piger mester
Rosenlundskolen
Ny. Hal
85 - 62
209562
31-03-22
kl. 19:00
EVN
Copenhagen Future U17
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
81 - 40
209553
31-03-22
kl. 19:30
Hørsholm 1
Hvidovre U17 Piger mester
Rådhushallen
Hallen
20 - 0
209537
02-04-22
kl. 15:15
SISU 2006
Copenhagen Future U17
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
46 - 51
209571
03-04-22
kl. 12:00
BMS Herlev U17 Damer
Hørsholm 1
Rosenlundskolen
Ny. Hal
95 - 59
209572
03-04-22
kl. 13:45
Aabyhøj
Copenhagen Future U17
Aabyhallen
Hallen
20 - 0
209570
03-04-22
kl. 14:30
Hvidovre U17 Piger mester
EVN
Holmegårdshallen
Hallen
53 - 81
209554
05-04-22
kl. 19:30
Copenhagen Future U17
BMS Herlev U17 Damer
Nørrebrohallen
Hal 3A
59 - 50
209538
07-04-22
kl. 19:00
EVN
Hørsholm 1
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
66 - 55
209542
09-04-22
kl. 14:00
Aabyhøj
SISU 2006
Aabyhallen
Hallen
86 - 36
209561
10-04-22
kl. 10:45
Hvidovre U17 Piger mester
BMS Herlev U17 Damer
Holmegårdshallen
Hallen
49 - 71
Bemærk:
Afviklingsfrist: 10. april