Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U17 Drenge A Vestdanmark, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
205532
25-09-21
kl. 12:00
Vejen
Fredericia
Vejen Idrætscenter
Hallen
70 - 46
205552
02-10-21
kl. 12:45
Viby IF 2
Skovbakken
Vibyhallerne
Hal 2
60 - 81
205519
03-10-21
kl. 13:30
Riskov Raptors White 1
Viborg
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
93 - 28
205523
03-10-21
kl. 15:30
Riskov Raptors Red 2
AGF
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
75 - 49
205529
03-10-21
kl. 16:15
Vejle
BMI
Rosborghallen
Hallen
74 - 41
205526
04-10-21
kl. 10:00
EVN 5
EVN 3
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
77 - 43
205524
04-10-21
kl. 16:00
Svendborg 2
Svendborg 3
Svendborg Idrætscenter
Hallen
91 - 54
205527
04-10-21
kl. 17:30
Svendborg 4
Svendborg 1
Svendborg Idrætscenter
Hallen
40 - 78
205559
04-10-21
kl. 19:00
BGI 2
BMI
BGI Akademiet
BGI Hallen
71 - 41
205543
06-10-21
kl. 17:30
Svendborg 1
Hjemly 3
Svendborg Idrætscenter
Hallen
73 - 59
205525
07-10-21
kl. 17:45
Odense 2
Hjemly 2
H.C. Andersen Hallen
Hallen
54 - 68
205549
07-10-21
kl. 19:15
Randers
Viborg
Arena Randers
Hal 3
33 - 39
205536
09-10-21
kl. 10:15
Skovbakken
Aabyhøj
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
69 - 57
205544
10-10-21
kl. 10:00
Horsens 2
Vejle
Vesthallen
Hallen
53 - 50
205528
10-10-21
kl. 12:00
Hjemly 3
Middelfart Basketball Klub
Hjemly Hallen
Hallen
51 - 38
205546
10-10-21
kl. 14:00
Esbjerg
Spirillen
UC Syddanmark
Hallen
77 - 44
205540
10-10-21
kl. 14:30
EVN 3
Odense 2
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
66 - 40
205537
10-10-21
kl. 15:15
AGF
Harlev Basketball Klub
Frederiksbjerg Idrætscenter
Hal 1
88 - 59
205541
11-10-21
kl. 16:00
Svendborg 3
EVN 5
Svendborg Idrætscenter
Hallen
39 - 74
205556
11-10-21
kl. 17:30
Svendborg 2
EVN 3
Svendborg Idrætscenter
Hallen
66 - 69
205575
12-10-21
kl. 19:30
Horsens 2
BGI 2
Forum Horsens
Parkhallen
61 - 41
205542
13-10-21
kl. 18:00
EVN 4
Svendborg 4
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
88 - 15
205562
13-10-21
kl. 18:30
Vejen
Esbjerg
Vejen Idrætscenter
Hallen
92 - 17
205530
27-10-21
kl. 10:15
BGI 1
BGI 2
BGI Akademiet
BGI Hallen
80 - 38
205558
27-10-21
kl. 17:30
Hjemly 3
EVN 4
Hjemly Hallen
Hallen
58 - 63
205585
27-10-21
kl. 19:00
Hjemly 2
EVN 3
Hjemly Hallen
Hallen
48 - 64
205569
29-10-21
kl. 17:30
Svendborg 2
Odense 2
Svendborg Idrætscenter
Hallen
64 - 32
205580
30-10-21
kl. 10:00
Viborg
Brønderslev
Houlkærhallen
Hallen
66 - 28
205576
30-10-21
kl. 12:00
Spirillen
Vejen
Alssund Gymnasiet idrætshal
Hallen
29 - 122
205624
30-10-21
kl. 13:00
Middelfart Basketball Klub
EVN 4
Stribhallen
Hal A
36 - 65
205593
30-10-21
kl. 14:30
Riskov Raptors White 1
NJBUV
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
63 - 66
205577
31-10-21
kl. 14:00
Esbjerg
Fredericia
UC Syddanmark
Hallen
31 - 81
205565
31-10-21
kl. 14:00
Hadsten
NJBUV
Favrskov Gymnasium
Hallen
73 - 87
205601
31-10-21
kl. 16:30
BMI
Vejle
Egelundhallen
Hal 1
41 - 56
205583
31-10-21
kl. 17:15
Skovbakken
AGF
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
56 - 66
205614
01-11-21
kl. 19:00
BGI 1
BMI
BGI Akademiet
BGI Hallen
111 - 23
205602
03-11-21
kl. 10:15
BGI 2
BGI 1
BGI Akademiet
BGI Hallen
57 - 63
205545
03-11-21
kl. 18:30
BMI
BGI 1
Egelundhallen
Hal 1
34 - 75
205574
03-11-21
kl. 18:45
Vejle
BGI 1
Nørremarkshallen
Hallen
49 - 83
205591
03-11-21
kl. 19:15
Fredericia
Spirillen
Fredericia Idrætscenter
Hal 3
120 - 47
205604
06-11-21
kl. 13:15
Fredericia
Vejen
Fredericia Idrætscenter
Hal 3
55 - 63
205548
06-11-21
kl. 15:00
NJBUV
Brønderslev
Hedegårdsskolen
Stor bane
130 - 36
205605
09-11-21
kl. 19:30
Randers
Riskov Raptors White 1
Arena Randers
Hal 3
56 - 76
205539
10-11-21
kl. 18:30
Hjemly 2
Svendborg 2
Hjemly Hallen
Hallen
38 - 79
205596
11-11-21
kl. 19:30
Harlev Basketball Klub
Aabyhøj
Næshøjhallen
Hallen
39 - 93
205581
13-11-21
kl. 12:00
Aabyhøj
Riskov Raptors Red 2
Aabyhallen
Hallen
53 - 67
205615
13-11-21
kl. 12:00
Spirillen
Esbjerg
Alssund Gymnasiet idrætshal
Hallen
41 - 67
205533
13-11-21
kl. 14:30
Viborg
NJBUV
Houlkærhallen
Hallen
70 - 81
205619
14-11-21
BMI
BGI 2
Egelundhallen
Hal 1
ANN
205567
14-11-21
kl. 11:00
AGF
Viby IF 2
Frederiksbjerg Idrætscenter
Hal 1
70 - 66
205518
14-11-21
kl. 14:30
NJBUV
Randers
Hedegårdsskolen
Stor bane
87 - 21
205550
14-11-21
kl. 15:30
Riskov Raptors White 1
Hadsten
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
78 - 86
205560
15-11-21
kl. 19:00
BGI 1
Horsens 2
BGI Akademiet
BGI Hallen
98 - 50
205586
15-11-21
kl. 19:00
EVN 5
Svendborg 2
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
46 - 56
205617
17-11-21
kl. 18:30
Svendborg 1
Middelfart Basketball Klub
Svendborg Idrætscenter
Hallen
59 - 56
205554
18-11-21
kl. 17:45
Odense 2
EVN 5
H.C. Andersen Hallen
Hallen
20 - 0
UHT
205607
20-11-21
kl. 10:30
Brønderslev
Hadsten
Brønderslevhallen
Hallen
48 - 74
205521
20-11-21
kl. 11:00
Aabyhøj
Viby IF 2
Aabyhallen
Hallen
71 - 48
205612
21-11-21
kl. 11:00
Hjemly 3
Svendborg 1
Hjemly Hallen
Hallen
82 - 95
205613
21-11-21
kl. 14:00
Vejle
Horsens 2
Rosborghallen
Hallen
60 - 52
205608
21-11-21
kl. 14:00
Viby IF 2
Harlev Basketball Klub
Vibyhallerne
Hal 1
0 - 20
205622
21-11-21
kl. 15:00
Esbjerg
Vejen
Vestervangsskolen
Hallen
23 - 70
205609
21-11-21
kl. 15:30
Skovbakken
Riskov Raptors Red 2
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
48 - 65
205588
22-11-21
kl. 17:30
Svendborg 1
EVN 4
Svendborg Idrætscenter
Hallen
48 - 77
205571
26-11-21
kl. 16:00
EVN 3
Svendborg 3
Svendborg Idrætscenter
Bane 1
55 - 43
205629
26-11-21
kl. 18:30
Svendborg 4
Middelfart Basketball Klub
Svendborg Gymnasiehal
Hallen
45 - 54
205597
27-11-21
kl. 14:00
Riskov Raptors Red 2
Viby IF 2
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
106 - 45
205628
27-11-21
kl. 14:15
Fredericia
Esbjerg
Fredericia Idrætscenter
Hal 3
20 - 0
205573
27-11-21
kl. 16:00
EVN 4
Middelfart Basketball Klub
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
20 - 0
UHT
205564
28-11-21
kl. 12:00
Brønderslev
Randers
Brønderslevhallen
Hallen
43 - 29
205590
28-11-21
kl. 12:30
BMI
Horsens 2
Egelundhallen
Hal 1
21 - 77
205595
28-11-21
kl. 16:00
Hadsten
Viborg
VestjyskBank Arena
Hal 2
51 - 57
205618
29-11-21
kl. 17:00
EVN 4
Hjemly 3
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
82 - 34
205599
29-11-21
kl. 17:30
Svendborg 1
Svendborg 4
Svendborg Idrætscenter
Hallen
71 - 63
205570
29-11-21
kl. 19:00
EVN 5
Hjemly 2
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
66 - 55
205625
29-11-21
kl. 19:00
BGI 1
Vejle
BGI Akademiet
BGI Hallen
88 - 37
205584
30-11-21
kl. 17:30
Odense 2
Svendborg 3
H.C. Andersen Hallen
Hallen
45 - 89
205557
30-11-21
kl. 20:00
Middelfart Basketball Klub
Svendborg 1
Stribhallen
Hal A
78 - 72
205620
30-11-21
kl. 20:00
Horsens 2
BGI 1
Forum Horsens
Parkhallen
41 - 88
205626
01-12-21
kl. 17:00
BGI 2
Horsens 2
BGI Akademiet
BGI Hallen
53 - 59
205623
01-12-21
kl. 17:30
Hjemly 3
Svendborg 4
Hjemly Hallen
Hallen
81 - 30
205579
01-12-21
kl. 20:00
Randers
Hadsten
Arena Randers
Hal 3
20 - 0
UHT
205600
02-12-21
kl. 18:30
Middelfart Basketball Klub
Hjemly 3
Stribhallen
Hal A
57 - 60
205631
02-12-21
kl. 18:45
Vejle
BGI 2
Rosborghallen
Hallen
54 - 46
205522
02-12-21
kl. 19:15
Harlev Basketball Klub
Skovbakken
Næshøjhallen
Hallen
53 - 107
205555
03-12-21
kl. 16:00
Svendborg 3
Hjemly 2
Svendborg Gymnasiehal
Hallen
70 - 58
205572
03-12-21
kl. 17:30
Svendborg 4
Hjemly 3
Svendborg Gymnasiehal
Hallen
26 - 57
205551
04-12-21
kl. 10:00
Aabyhøj
AGF
Aabyhallen
Hallen
56 - 57
205534
04-12-21
kl. 10:15
Brønderslev
Riskov Raptors White 1
Brønderslevhallen
Hallen
44 - 122
205587
04-12-21
kl. 12:00
Middelfart Basketball Klub
Svendborg 4
Stribhallen
Hal A
59 - 57
205633
04-12-21
kl. 12:00
Spirillen
Fredericia
Alssund Gymnasiet idrætshal
Hallen
34 - 113
205566
05-12-21
kl. 15:00
Riskov Raptors Red 2
Harlev Basketball Klub
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
74 - 46
205630
06-12-21
kl. 18:00
EVN 4
Svendborg 1
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
45 - 54
205589
06-12-21
kl. 19:00
BGI 2
Vejle
BGI Akademiet
BGI Hallen
57 - 82
205627
08-12-21
kl. 18:30
Vejen
Spirillen
Vejen Idrætscenter
Hallen
124 - 6
205632
08-12-21
kl. 19:00
Horsens 2
BMI
Vesthallen
Hallen
49 - 25
UDS
205611
13-12-21
kl. 16:00
Svendborg 4
EVN 4
Svendborg Idrætscenter
Hallen
ANN
Bemærk:
Afviklingsfrist: 5. december