Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Serie 1 herrer østdanmark, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
194452
Cannons 2
Falcon 4
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
194443
03-10-20
kl. 13:15
Baltic 1
Falcon 4
Hillerødegadehallen
Hallen
65 - 53
194441
03-10-20
kl. 15:30
Broernes 3
BMS Herlev 4
Grøndal MultiCenter
Hal K
52 - 68
194445
04-10-20
kl. 12:45
SISU 4
Broernes 2
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
73 - 60
194447
04-10-20
kl. 13:00
Næstved 4
Greve 1
Næstved Hallerne
Hal 1
74 - 84
194446
04-10-20
kl. 14:45
Stevnsgade 6
Slagelse 1
Nørrebrohallen
Hal 2A
61 - 51
194442
07-10-20
kl. 21:30
JIF
Atlas
Østerbrohuset
Sportshallen
66 - 52
194449
24-10-20
kl. 13:15
Atlas
Broernes 3
Hillerødegadehallen
Hallen
58 - 41
194455
25-10-20
Egedal
Næstved 4
Hampelandhallen
Hallen
ANN
194450
25-10-20
kl. 14:00
BMS Herlev 4
JIF
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
45 - 72
194457
07-11-20
kl. 13:15
Atlas
BMS Herlev 4
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194460
07-11-20
kl. 14:45
Baltic 1
Cannons 2
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194462
08-11-20
kl. 14:30
Stevnsgade 6
SISU 4
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194458
11-11-20
kl. 21:30
JIF
Broernes 3
Østerbrohuset
Sportshallen
ANN
194453
14-11-20
kl. 14:00
Slagelse 1
SISU 4
Nordhallen
Hallen
ANN
194468
14-11-20
kl. 15:30
Broernes 3
Falcon 4
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194465
19-11-20
kl. 21:15
DTU 2
JIF
Polythallen
Hallen
ANN
194471
21-11-20
kl. 15:30
Broernes 2
Næstved 4
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194472
22-11-20
kl. 15:15
SISU 4
Greve 1
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
194466
22-11-20
kl. 17:00
Cannons 2
Atlas
Gentoftehallen
Hal A
ANN
194469
23-11-20
kl. 20:15
Egedal
Stevnsgade 6
Hampelandhallen
Hallen
ANN
194451
28-11-20
kl. 12:00
DTU 2
Baltic 1
Polythallen
Hallen
ANN
194454
28-11-20
kl. 14:30
Broernes 2
Stevnsgade 6
Grøndal MultiCenter
Hal C
ANN
194475
05-12-20
kl. 13:15
Atlas
DTU 2
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194474
05-12-20
kl. 16:30
Broernes 3
Baltic 1
Grøndal MultiCenter
Hal C
ANN
194473
06-12-20
Falcon 4
BMS Herlev 4
Johannesskolen
Hallen
ANN
194477
06-12-20
kl. 11:00
Greve 1
Broernes 2
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
194478
06-12-20
kl. 12:15
SISU 4
Næstved 4
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
194476
09-12-20
kl. 21:30
JIF
Cannons 2
Østerbrohuset
Sportshallen
ANN
194486
12-12-20
kl. 15:30
Stevnsgade 6
Greve 1
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
194459
13-12-20
kl. 12:30
Falcon 4
DTU 2
Johannesskolen
Hallen
ANN
194483
19-12-20
kl. 15:30
Broernes 3
DTU 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194481
20-12-20
kl. 10:30
Atlas
Baltic 1
Korsgadehallen
Bane 1
ANN
194484
20-12-20
kl. 11:00
BMS Herlev 4
Cannons 2
Rosenlundskolen
Ny. Hal
ANN
194487
20-12-20
kl. 14:30
SISU 4
Egedal
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194482
13-01-21
kl. 21:30
JIF
Falcon 4
Østerbrohuset
Sportshallen
ANN
194489
16-01-21
kl. 12:00
DTU 2
BMS Herlev 4
Polythallen
Hallen
ANN
194495
16-01-21
kl. 14:15
Næstved 4
Stevnsgade 6
Næstved Gymnasium
Hallen
ANN
194493
17-01-21
Egedal
Broernes 2
Hampelandhallen
Hallen
ANN
194496
17-01-21
kl. 11:00
Greve 1
Slagelse 1
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
194492
17-01-21
kl. 12:30
Falcon 4
Atlas
Johannesskolen
Hallen
ANN
194490
17-01-21
kl. 15:15
Cannons 2
Broernes 3
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194461
23-01-21
kl. 14:00
Slagelse 1
Broernes 2
Nordhallen
Hallen
ANN
194502
30-01-21
kl. 11:00
Slagelse 1
Stevnsgade 6
Nordhallen
Hallen
ANN
194501
30-01-21
kl. 13:30
Broernes 2
SISU 4
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194498
31-01-21
kl. 10:15
Atlas
JIF
Korsgadehallen
Hallen
ANN
194497
31-01-21
kl. 11:00
BMS Herlev 4
Broernes 3
Rosenlundskolen
Ny. Hal
ANN
194499
31-01-21
kl. 12:30
Falcon 4
Baltic 1
Johannesskolen
Hallen
ANN
194500
31-01-21
kl. 13:30
Cannons 2
DTU 2
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
194503
31-01-21
kl. 13:45
Greve 1
Næstved 4
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
194506
06-02-21
kl. 13:30
Broernes 3
Atlas
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194507
06-02-21
kl. 13:30
Baltic 1
DTU 2
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194510
06-02-21
kl. 15:15
SISU 4
Slagelse 1
Gentoftehallen
Hal A Bane 3
ANN
194511
13-02-21
kl. 12:45
Næstved 4
Egedal
Næstved Hallerne
Hal 1
ANN
194509
14-02-21
kl. 11:00
Stevnsgade 6
Broernes 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194505
17-02-21
kl. 21:30
JIF
BMS Herlev 4
Østerbrohuset
Sportshallen
ANN
194518
27-02-21
kl. 13:30
Broernes 2
Slagelse 1
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194516
27-02-21
kl. 14:00
DTU 2
Falcon 4
Polythallen
Hallen
ANN
194513
27-02-21
kl. 15:30
Broernes 3
JIF
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194514
28-02-21
kl. 11:00
BMS Herlev 4
Atlas
Rosenlundskolen
Ny. Hal
ANN
194515
28-02-21
kl. 13:00
Cannons 2
Baltic 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
ANN
194517
28-02-21
kl. 17:15
SISU 4
Stevnsgade 6
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194520
01-03-21
kl. 20:15
Egedal
Greve 1
Hampelandhallen
Hallen
ANN
194525
06-03-21
kl. 11:00
Næstved 4
Broernes 2
Næstved Hallerne
Hal 1
ANN
194524
06-03-21
kl. 13:15
Atlas
Cannons 2
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194521
06-03-21
kl. 14:45
Baltic 1
BMS Herlev 4
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194526
07-03-21
kl. 11:00
Greve 1
SISU 4
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
194522
07-03-21
kl. 12:30
Falcon 4
Broernes 3
Johannesskolen
Hallen
ANN
194527
07-03-21
kl. 12:45
Stevnsgade 6
Egedal
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194523
10-03-21
kl. 21:30
JIF
DTU 2
Østerbrohuset
Sportshallen
ANN
194552
13-03-21
kl. 14:00
Næstved 4
Slagelse 1
Næstved Hallerne
Hal 1
ANN
194479
20-03-21
kl. 11:00
Slagelse 1
Egedal
Nordhallen
Hallen
ANN
194529
20-03-21
kl. 13:15
Baltic 1
Broernes 3
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194531
20-03-21
kl. 14:00
DTU 2
Atlas
Polythallen
Hallen
ANN
194536
20-03-21
kl. 15:30
Broernes 2
Greve 1
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194535
21-03-21
Egedal
Slagelse 1
Hampelandhallen
Hallen
ANN
194533
21-03-21
kl. 11:00
Næstved 4
SISU 4
Næstved Hallerne
Hal 1
ANN
194530
21-03-21
kl. 17:15
Cannons 2
JIF
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194532
21-03-21
kl. 18:00
BMS Herlev 4
Falcon 4
Rosenlundskolen
Ny. Hal
ANN
194444
27-03-21
kl. 14:30
DTU 2
Cannons 2
Polythallen
Hallen
ANN
194542
10-04-21
kl. 11:00
Slagelse 1
Greve 1
Nordhallen
Hallen
ANN
194538
10-04-21
kl. 13:15
Atlas
Falcon 4
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194543
10-04-21
kl. 13:30
Broernes 2
Egedal
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194540
10-04-21
kl. 15:30
Broernes 3
Cannons 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194491
11-04-21
kl. 10:15
Baltic 1
JIF
Korsgadehallen
Hallen
ANN
194541
11-04-21
kl. 11:00
Stevnsgade 6
Næstved 4
Nørrebrohallen
Hal 2A
194539
11-04-21
kl. 18:00
BMS Herlev 4
DTU 2
Rosenlundskolen
Ny. Hal
ANN
194537
14-04-21
kl. 21:30
JIF
Baltic 1
Østerbrohuset
Sportshallen
ANN
194467
18-04-21
kl. 12:00
BMS Herlev 4
Baltic 1
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
ANN
194508
18-04-21
kl. 12:30
Falcon 4
Cannons 2
Johannesskolen
Hallen
ANN
194546
24-04-21
kl. 12:00
DTU 2
Broernes 3
Polythallen
Hallen
ANN
194548
24-04-21
kl. 13:15
Baltic 1
Atlas
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
194485
24-04-21
kl. 14:00
Slagelse 1
Næstved 4
Nordhallen
Hallen
ANN
194545
25-04-21
kl. 10:00
Cannons 2
BMS Herlev 4
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
194551
25-04-21
kl. 11:00
Greve 1
Stevnsgade 6
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
194547
25-04-21
kl. 12:30
Falcon 4
JIF
Johannesskolen
Hallen
ANN
194550
26-04-21
kl. 20:15
Egedal
SISU 4
Hampelandhallen
Hallen
ANN
194463
09-05-21
kl. 13:00
Greve 1
Egedal
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
Bemærk:
Afviklingsfrist 16. maj 2021