Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
2. division damer øst, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
193740
03-10-20
kl. 14:00
VLI
KSI 2
Johannesskolen
Hallen
51 - 45
193744
04-10-20
kl. 13:00
Falcon 3
Roskilde
Bülowsvejhallen
Hallen
47 - 41
193743
04-10-20
kl. 13:45
Brønshøj
SISU 2 Cannons
Grøndal MultiCenter
Hal K
22 - 61
193784
10-10-20
kl. 13:00
DTU 1
Brønshøj
Polythallen
Hallen
59 - 35
193747
24-10-20
kl. 13:30
Stevnsgade 2
DTU 1
Nørrebrohallen
Hal 3A
30 - 48
193745
25-10-20
kl. 14:00
Jonstrup
VLI
Østerhøjhallen
Hallen
44 - 60
193749
25-10-20
kl. 16:45
SISU 2 Cannons
Falcon 3
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
54 - 27
193755
26-10-20
kl. 20:15
Brønshøj
Roskilde
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193754
31-10-20
kl. 17:15
SISU 2 Cannons
Broernes
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
193751
01-11-20
kl. 14:00
KSI 2
Jonstrup
Idrætshallen
Hallen
ANN
193827
02-11-20
kl. 20:00
Brønshøj
Hvidovre
Grøndal MultiCenter
Hal C
ANN
193757
08-11-20
kl. 12:45
Stevnsgade 2
KSI 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
193768
08-11-20
kl. 13:00
Brønshøj
Falcon 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193760
12-11-20
kl. 19:45
Roskilde
SISU 2 Cannons
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
193739
14-11-20
kl. 13:00
DTU 1
Jonstrup
Polythallen
Hallen
ANN
193761
14-11-20
kl. 16:00
Hvidovre
Brønshøj
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193762
15-11-20
kl. 12:30
Falcon 3
Broernes
Johannesskolen
Hallen
ANN
193750
16-11-20
kl. 19:15
Roskilde
Hvidovre
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
193766
21-11-20
kl. 13:30
Broernes
Roskilde
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193767
21-11-20
kl. 17:00
SISU 2 Cannons
Hvidovre
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
193763
22-11-20
kl. 12:15
Jonstrup
Stevnsgade 2
Østerhøjhallen
Hallen
ANN
193764
22-11-20
kl. 14:15
KSI 2
DTU 1
Idrætshallen
Hallen
ANN
193773
05-12-20
kl. 14:00
VLI
Brønshøj
Johannesskolen
Hallen
ANN
193771
06-12-20
kl. 14:00
Stevnsgade 2
Roskilde
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
193769
06-12-20
kl. 16:15
Jonstrup
Broernes
Østerhøjhallen
Hallen
ANN
193775
12-12-20
kl. 13:30
Broernes
KSI 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193777
13-12-20
kl. 11:00
Roskilde
DTU 1
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
193780
13-12-20
kl. 15:00
Falcon 3
Jonstrup
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
193776
13-12-20
kl. 15:30
SISU 2 Cannons
Stevnsgade 2
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
193778
14-12-20
kl. 19:15
Hvidovre
VLI
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193782
20-12-20
kl. 13:45
KSI 2
Roskilde
Idrætshallen
Hallen
ANN
193783
20-12-20
kl. 14:30
Stevnsgade 2
Hvidovre
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
193781
20-12-20
kl. 16:30
Jonstrup
SISU 2 Cannons
Østerhøjhallen
Hallen
ANN
193756
11-01-21
kl. 19:15
Hvidovre
Falcon 3
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193787
16-01-21
kl. 13:30
Broernes
Stevnsgade 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193789
17-01-21
kl. 14:00
Roskilde
VLI
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
193792
17-01-21
kl. 15:00
Falcon 3
KSI 2
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
193788
17-01-21
kl. 17:15
SISU 2 Cannons
DTU 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
ANN
193797
23-01-21
kl. 12:15
VLI
Broernes
Johannesskolen
Hallen
ANN
193796
23-01-21
kl. 13:00
DTU 1
Falcon 3
Polythallen
Hallen
ANN
193794
23-01-21
kl. 15:30
KSI 2
Hvidovre
Idrætshallen
Hallen
ANN
193793
24-01-21
kl. 11:00
Jonstrup
Roskilde
Østerhøjhallen
Hallen
ANN
193795
24-01-21
kl. 14:30
Stevnsgade 2
Brønshøj
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
193758
30-01-21
kl. 13:00
DTU 1
VLI
Polythallen
Hallen
ANN
193808
30-01-21
kl. 15:30
Broernes
Hvidovre
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193791
31-01-21
kl. 09:15
Brønshøj
Jonstrup
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193772
06-02-21
kl. 13:00
DTU 1
Hvidovre
Polythallen
Hallen
ANN
193748
06-02-21
kl. 15:30
Broernes
Brønshøj
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193800
06-02-21
kl. 17:00
SISU 2 Cannons
VLI
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
193804
07-02-21
kl. 21:00
Falcon 3
Stevnsgade 2
Johannesskolen
Hallen
ANN
193802
10-02-21
kl. 20:00
Hvidovre
Jonstrup
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193799
13-02-21
kl. 13:30
Broernes
DTU 1
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193803
14-02-21
kl. 10:00
Brønshøj
KSI 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193830
20-02-21
kl. 13:00
DTU 1
KSI 2
Polythallen
Hallen
ANN
193815
23-02-21
kl. 19:15
Falcon 3
SISU 2 Cannons
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
193805
28-02-21
kl. 11:00
Jonstrup
DTU 1
Østerhøjhallen
Hallen
ANN
193809
28-02-21
kl. 11:00
SISU 2 Cannons
Brønshøj
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
ANN
193806
28-02-21
kl. 14:00
KSI 2
VLI
Idrætshallen
Hallen
ANN
193810
04-03-21
kl. 19:45
Roskilde
Falcon 3
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
193811
06-03-21
kl. 12:15
VLI
Jonstrup
Johannesskolen
Hallen
ANN
193813
06-03-21
kl. 13:00
DTU 1
Stevnsgade 2
Polythallen
Hallen
ANN
193770
06-03-21
kl. 15:15
KSI 2
SISU 2 Cannons
Idrætshallen
Hallen
ANN
193816
07-03-21
kl. 14:30
Hvidovre
Roskilde
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193814
07-03-21
kl. 16:15
Brønshøj
Broernes
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193818
13-03-21
kl. 12:15
Stevnsgade 2
VLI
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
193820
13-03-21
kl. 13:30
Broernes
SISU 2 Cannons
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193822
13-03-21
kl. 16:00
Hvidovre
Falcon 3
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193817
14-03-21
kl. 15:15
Jonstrup
KSI 2
Østerhøjhallen
Hallen
ANN
193821
15-03-21
kl. 19:15
Roskilde
Brønshøj
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
193824
20-03-21
kl. 12:15
VLI
DTU 1
Johannesskolen
Hallen
ANN
193828
20-03-21
kl. 13:30
Broernes
Falcon 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193823
21-03-21
kl. 14:15
KSI 2
Stevnsgade 2
Idrætshallen
Hallen
ANN
193826
21-03-21
kl. 15:30
SISU 2 Cannons
Roskilde
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
193832
28-03-21
kl. 11:00
Roskilde
Broernes
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
193829
28-03-21
kl. 12:45
Stevnsgade 2
Jonstrup
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
193833
28-03-21
kl. 15:00
Hvidovre
SISU 2 Cannons
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193834
28-03-21
kl. 15:00
Falcon 3
Brønshøj
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
193752
10-04-21
kl. 14:30
VLI
Stevnsgade 2
Johannesskolen
Hallen
ANN
193742
11-04-21
kl. 15:30
Hvidovre
Broernes
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
193785
17-04-21
kl. 14:30
VLI
Falcon 3
Johannesskolen
Hallen
ANN
Bemærk:
Afviklingsfrist 16. maj 2021