Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U17 herrer landsdækkende, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
193151 20-09-20
kl. 14:00
Solrød EVN 2 Munkekærhallen
Hallen
32 - 66
193161 22-09-20
kl. 19:30
Hørsholm 2 Birkerød Rungsted Skole
Hallen
75 - 61
193157 22-09-20
kl. 20:00
Hørsholm 1 Gladsaxe 1 Rungsted Gymnasium
Hallen
55 - 115
193158 24-09-20
kl. 18:30
EVN 2 SØS 1 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
101 - 47
193160 25-09-20
kl. 19:30
Gladsaxe 2 Brønshøj 2 Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
107 - 55
193244 26-09-20
kl. 09:30
Gladsaxe 1 Virum 1 Farum Arena
Hal 1
75 - 31
193248 26-09-20
kl. 09:30
Birkerød Solrød Farum Arena
Hal 3
59 - 49
193252 26-09-20
kl. 09:30
SISU 2 Falcon 2 Farum Arena
Hal 2
56 - 65
193251 26-09-20
kl. 11:30
Gladsaxe 2 EVN 2 Farum Arena
Hal 3
75 - 76
193249 26-09-20
kl. 11:30
BMS Herlev 2 SØS 1 Farum Arena
Hal 2
65 - 60
193246 26-09-20
kl. 11:30
BMS Herlev 1 EVN 1 Farum Arena
Hal 1
61 - 57
193250 26-09-20
kl. 13:30
Brønshøj 2 Hjemly 1 Farum Arena
Hal 3
51 - 104
193243 26-09-20
kl. 13:30
Næstved 1 Skovbakken 1 Farum Arena
Hal 1
53 - 80
193245 26-09-20
kl. 13:30
SISU 1 Horsens Farum Arena
Hal 2
74 - 63
193247 26-09-20
kl. 17:30
Hørsholm 1 Brønshøj 1 Farum Arena
Hal 3
52 - 111
193183 27-09-20
kl. 09:00
Gladsaxe 1 Horsens Farum Arena
Hal 2
77 - 50
193188 27-09-20
kl. 09:00
BMS Herlev 2 Hjemly 1 Farum Arena
Hal 1
58 - 104
193190 27-09-20
kl. 09:00
Falcon 2 EVN 2 Søndersøhallen
Hal 2
54 - 65
193184 27-09-20
kl. 11:00
SISU 1 Skovbakken 1 Farum Arena
Hal 2
73 - 65
193185 27-09-20
kl. 11:00
Brønshøj 1 EVN 1 Farum Arena
Hal 3
63 - 72
193191 27-09-20
kl. 13:00
Gladsaxe 2 SISU 2 Farum Arena
Hal 1
111 - 37
193192 27-09-20
kl. 17:00
SØS 1 Hørsholm 2 Farum Arena
Hal 3
62 - 66
193186 27-09-20
kl. 17:00
BMS Herlev 1 Hørsholm 1 Farum Arena
Hal 2
69 - 43
193187 27-09-20
kl. 17:00
Virum 1 Falcon 1 Farum Arena
Hal 1
36 - 84
193152 01-10-20
kl. 18:30
SØS 1 Falcon 2 Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
60 - 73
193145 01-10-20
kl. 19:15
SISU 1 Hørsholm 1 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
88 - 67
193226 02-10-20
kl. 19:00
Falcon 1 EVN 1 Bülowsvejhallen
Hallen
73 - 75
193178 02-10-20
kl. 19:45
BMS Herlev 2 Gladsaxe 2 Rosenlundskolen
Hallen
40 - 91
193200 03-10-20
kl. 12:00
Hjemly 1 Falcon 2 Hjemly Hallen
Hallen
98 - 75
193181 03-10-20
kl. 15:30
SISU 2 Birkerød Gentoftehallen
Hal A Bane 1
70 - 54
193143 03-10-20
kl. 16:00
Næstved 1 BMS Herlev 1 Næstved Gymnasium
Hallen
55 - 92
193197 04-10-20
kl. 15:30
Skovbakken 1 Hørsholm 1 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
95 - 84
193159 04-10-20
kl. 16:00
Hjemly 1 Solrød Hjemly Hallen
Hallen
76 - 44
193175 06-10-20
kl. 18:00
SISU 1 Falcon 1 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
68 - 80
193180 06-10-20
kl. 19:15
Hørsholm 2 Brønshøj 2 Rungsted Skole
Hallen
70 - 93
193147 10-10-20
kl. 13:30
Brønshøj 1 Virum 1 Grøndal MultiCenter
Hal K
88 - 40
193150 10-10-20
kl. 15:30
Brønshøj 2 SISU 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
93 - 38
193205 11-10-20
kl. 11:15
Brønshøj 1 Næstved 1 Grøndal MultiCenter
Hal K
111 - 42
193154 19-10-20
kl. 18:00
Horsens Skovbakken 1 Forum Horsens
Hal 1
81 - 61
193182 20-10-20
kl. 19:00
Solrød Falcon 2 Munkekærhallen
Hallen
53 - 68
193179 21-10-20
kl. 18:30
Hjemly 1 SØS 1 Hjemly Hallen
Hallen
112 - 41
193149 21-10-20
kl. 19:15
BMS Herlev 2 Hørsholm 2 Rosenlundskolen
Hallen
85 - 73
193146 22-10-20
kl. 17:15
Skovbakken 1 EVN 1 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
48 - 69
193207 23-10-20
kl. 19:30
Hørsholm 1 Falcon 1 Rungsted Skole
Hallen
42 - 102
193177 24-10-20
kl. 14:30
Skovbakken 1 Brønshøj 1 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
63 - 84
193198 24-10-20
kl. 15:30
Birkerød BMS Herlev 2 Søndervangshallen
Hallen
47 - 88
193193 25-10-20
kl. 11:00
Næstved 1 Gladsaxe 1 Næstved Hallerne
Hal 1
69 - 119
193202 25-10-20
kl. 11:00
Solrød SISU 2 Munkekærhallen
Hallen
57 - 48
193199 25-10-20
kl. 12:00
EVN 2 Brønshøj 2 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
96 - 60
193196 25-10-20
kl. 13:00
Falcon 1 BMS Herlev 1 Bülowsvejhallen
Hallen
61 - 66
193194 25-10-20
kl. 14:00
EVN 1 SISU 1 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
78 - 75
193201 26-10-20
kl. 19:30
Hørsholm 2 Gladsaxe 2 Rungsted Gymnasium
Hallen
48 - 87
193162 27-10-20
kl. 18:00
SISU 2 BMS Herlev 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
60 - 106
193208 30-10-20
kl. 19:00
BMS Herlev 2 Solrød Rosenlundskolen
Hallen
71 - 63
193227 31-10-20
kl. 13:15
Hørsholm 1 Horsens Rungsted Skole
Hallen
57 - 96
193210 31-10-20
kl. 13:30
Falcon 2 Birkerød Bülowsvejhallen
Hallen
57 - 72
193209 01-11-20
Brønshøj 2 SØS 1 Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193204 01-11-20
kl. 14:00
SISU 1 Virum 1 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
84 - 54
193212 01-11-20
kl. 16:00
SISU 2 Hørsholm 2 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
20 - 0
193206 01-11-20
kl. 17:30
Horsens EVN 1 Forum Horsens
Hal 1
98 - 94
193211 02-11-20
kl. 19:00
Hjemly 1 EVN 2 Hjemly Hallen
Hallen
57 - 60
193155 03-11-20
kl. 19:30
BMS Herlev 1 SISU 1 Rosenlundskolen
Hallen
91 - 64
193219 05-11-20
kl. 19:00
EVN 2 BMS Herlev 2 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
121 - 70
193214 07-11-20
kl. 13:00
EVN 1 Gladsaxe 1 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
83 - 81
193217 07-11-20
kl. 14:30
Virum 1 Hørsholm 1 Virum Hallen
Hal 2
88 - 76
193221 07-11-20
kl. 16:15
Hørsholm 2 Hjemly 1 Hørsholmhallen
Hallen
0 - 20
193215 08-11-20
kl. 12:00
BMS Herlev 1 Brønshøj 1 Rosenlundskolen
Hallen
59 - 60
193216 08-11-20
kl. 15:00
Falcon 1 Horsens Bülowsvejhallen
Hallen
62 - 73
193203 08-11-20
kl. 16:45
Gladsaxe 1 Skovbakken 1 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
85 - 43
193222 10-11-20
kl. 18:30
SØS 1 SISU 2 Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
81 - 54
193156 13-11-20
kl. 19:00
Falcon 1 Næstved 1 Bülowsvejhallen
Hallen
86 - 74
193195 14-11-20
kl. 11:00
Horsens Brønshøj 1 Forum Horsens
Parkhallen
74 - 85
193213 14-11-20
kl. 14:00
Næstved 1 SISU 1 Næstved Gymnasium
Hallen
83 - 108
193228 15-11-20
kl. 12:00
Birkerød SØS 1 Søndervangshallen
Hallen
66 - 79
193233 15-11-20
kl. 14:00
EVN 1 Hørsholm 1 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
104 - 60
193230 15-11-20
kl. 15:00
Solrød Gladsaxe 2 Munkekærhallen
Hallen
54 - 81
193232 17-11-20
kl. 19:15
SISU 2 Hjemly 1 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
47 - 81
193231 17-11-20
kl. 19:30
Hørsholm 2 EVN 2 Rungsted Skole
Hallen
0 - 20
193229 20-11-20
kl. 19:30
Falcon 2 BMS Herlev 2 Bülowsvejhallen
Hallen
74 - 91
193153 21-11-20
kl. 14:00
EVN 1 Virum 1 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
101 - 59
193234 22-11-20
Brønshøj 1 SISU 1 Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193241 22-11-20
kl. 13:00
Solrød Hørsholm 2 Munkekærhallen
Hallen
20 - 0
193236 22-11-20
kl. 13:30
Skovbakken 1 Falcon 1 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
54 - 74
193239 22-11-20
kl. 15:00
Falcon 2 Brønshøj 2 Bülowsvejhallen
Hallen
61 - 62
193237 22-11-20
kl. 15:15
Virum 1 BMS Herlev 1 Virum Gymnasium
Hallen
67 - 83
193242 23-11-20
kl. 18:00
SØS 1 Gladsaxe 2 Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
65 - 81
193176 24-11-20
kl. 20:30
Hørsholm 1 Næstved 1 Hørsholmhallen
Hallen
56 - 100
193172 26-11-20
kl. 18:30
SØS 1 Solrød Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
74 - 56
193173 26-11-20
kl. 20:30
Gladsaxe 1 BMS Herlev 1 Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
94 - 76
193148 27-11-20
kl. 18:30
Birkerød Gladsaxe 2 Søndervangshallen
Hallen
40 - 99
193238 28-11-20
kl. 12:00
EVN 2 SISU 2 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
110 - 39
193223 28-11-20
kl. 14:30
Næstved 1 Virum 1 Næstved Hallerne
Hal 1
98 - 62
193224 29-11-20
kl. 09:15
Brønshøj 1 Gladsaxe 1 Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193225 29-11-20
kl. 13:30
Skovbakken 1 BMS Herlev 1 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
67 - 66
193189 29-11-20
kl. 14:00
Brønshøj 2 Solrød Korsgadehallen
Hallen
74 - 64
193235 01-12-20
kl. 19:30
Horsens Næstved 1 Forum Horsens
Parkhallen
81 - 84
193218 02-12-20
kl. 19:00
Birkerød Brønshøj 2 Søndervangshallen
Hallen
64 - 77
193220 03-12-20
kl. 20:15
Gladsaxe 2 Falcon 2 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
86 - 56
193240 04-12-20
kl. 19:30
Hjemly 1 Birkerød Hjemly Hallen
Hallen
ANN
193170 05-12-20
kl. 15:00
Falcon 2 Hørsholm 2 Rungsted Skole
Hallen
20 - 0 UHT
193174 05-12-20
kl. 16:30
Horsens Virum 1 Forum Horsens
Parkhallen
20 - 0 UHT
193169 06-12-20
Brønshøj 2 BMS Herlev 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
193164 06-12-20
kl. 12:30
SISU 1 Gladsaxe 1 Gentoftehallen
Hal A
ANN
193168 06-12-20
kl. 14:00
EVN 2 Birkerød Efterskolen ved Nyborg
Hallen
72 - 40
193165 06-12-20
kl. 15:00
Brønshøj 1 Falcon 1 Nyelandsvejskole
Hallen
70 - 54
193166 06-12-20
kl. 15:00
BMS Herlev 1 Horsens Rosenlundskolen
Hallen
ANN
193167 06-12-20
kl. 15:15
Virum 1 Skovbakken 1 Virum Gymnasium
Hallen
67 - 94
193163 06-12-20
kl. 16:00
EVN 1 Næstved 1 Efterskolen ved Nyborg
Hallen
112 - 67
193144 12-12-20
kl. 13:30
Gladsaxe 1 Falcon 1 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
ANN
193171 13-12-20
kl. 15:00
Gladsaxe 2 Hjemly 1 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
ANN

Bemærk:

Deadline 06. December