Forside > Turneringer og resultater > Forening > Til opslagstavlen

Horsens Idræts Club

Til opslagstavlen

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn Sæson
U19 Drenge Liga Finaler (bedst af 3) Pulje 1 Horsens U19
U19 Drenge Liga Semifinaler (bedst af 2) Pulje 1 Horsens U19
U19 Drenge Liga Kvartfinaler (bedst af 1) Pulje 1 Horsens U19
U19 Drenge Liga 2. del Liga Horsens U19
U17 Drenge Liga 2. del 1. division Horsens U17
U13 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Horsens Idræts Club
1. Division Herrer Pulje 1 Horsens 2
U15 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Horsens IC
U15 Drenge mester Vestdanmark 2. del Pulje 1 Horsens IC 2
U19 Drenge Ligaen Pulje 1 Horsens U19
U17 Drenge A Vestdanmark 2. del Pulje 5 Pulje 1 Horsens IC 2
U15 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Horsens
U17 Drenge A Vestdanmark Pulje 1 Horsens 2
U13 Drenge mester Vestdanmark Pulje 1 Horsens Idræts Club
U17 Drenge Ligaen Pulje 1 Horsens U17
Pokal U19 Drenge finale Pulje 1 Horsens U19
Pokal U19 Drenge Vest 1/2 Pulje 1 Horsens U19
Pokal U17 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Horsens U17
Pokal U19 Drenge Vest 1/4 Pulje 1 Horsens U19
Pokal U15 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Horsens
Pokal U17 Drenge Vest 1/8 Pulje 1 Horsens U17
Pokal U17 Drenge Vest 1/16 Pulje 1 Horsens U17
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 2 U11 D1: Mangler arrangør Horsens U11
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 4 U11 D1: 15.01 1000-1300 Aabyhallen Horsens U11
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 2, Runde 6 U11 D1: 03.04 1500-1800 Vejlby Risskov IC 3 Horsens U11
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 3 U11 D1: 05.12 1000-1300 Næshøjhallen Horsens U11
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 3, Runde 5 U11 D1: 06.03 1000-1300 Vibyhal 2 Horsens U11
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 5, Runde 5 U11 D1: 05.03 1000-1300 Nørremarkshallen Horsens Idræts Club
Grand Prix U11 Mix Vestdanmark, Pulje 5, Runde 6 U11 D1: 02.04 1300-1600 Vestjysk bank Arena 2 Horsens Idræts Club
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde 3 U15 D1: 27.11 1300-1700 Koldinghallerne Horsens 2
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 2, Runde 4 U15 D1: 19.12 1000-1400 UC Syddanmark Horsens 2
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde U15 D1: 07.05 1000-1400 Frederiksbjerg IC 1 Horsens 3
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 3, Runde 2 U15 D1: 31.10 1000-1400 Aabyhallen Horsens 2
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde U15 D1: Mangler Arrangør Horsens 3
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 4, Runde 2 U15 D1: 31.10 1000-1400 Vibyhal 2 Horsens 3
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 5, Runde U15 D1: 28.11 1000-1300 Vesthallen Horsens 3
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 5, Runde U15 D1: 13.03 1000-1300 Koldinghal Horsens 3
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 6, Runde 4 U15 D1: 18.12 1300-1400 Vejen idrætscenter Horsens 3
Grand Prix U15 Drenge Vestdanmark, Pulje 6, Runde 5 U15 D1: 23.01 1000-1400 H.C Andersenhallen Horsens 3
U11 Mix Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U11 M1 03.10 1000-1400 Egå Gymnasium Horsens U11
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 1, runde 7 U13 D1: 24.04 1030-1330 Billund int. school Horsens Rød
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 2, runde 6 U13 D1: 19.03 1000-1300 Fredericia Idrætscenter 3 Horsens Rød
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 3, runde 5 U13 D1: 06.02 1000-1300 Striibhallen Horsens Rød
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 4, runde 4 U13 D1: 09.01 1300-1600 Højvangshallen Horsens Rød
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 4, runde 8 U13 D1: 08.05 1000-1300 Feldballehallen Horsens 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 5, runde 3 U13 D1: 12.12 1000-1300 Frederiksbjerg IC 1 Horsens Rød
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 6, runde 2 U13 D1: 07.11 1000-1300 Højvangshallen Horsens Rød
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 6, runde 3 U13 D1: 12.12 1230-1530 Mårslet skole Horsens 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 6, runde 4 U13 D1: Mangler arrangør Horsens 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 6, runde 5 U13 D1: 06.02 1300-1700 Skovbyhallen Horsens 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 6, runde 6 U13 D1: 19.03 1300-1700 Fredericia Idrætscenter Horsens 2
U13 Drenge Vestdanmark, pulje 6, runde 7 U13 D1: 24.04 1000-1300 Vesthallen Horsens 2
U13 Piger Vestdanmark Pulje 1, Runde 1 U13 D1 10.10 1000-1300 Vest Jysk Bank Arena Hal 1 Horsens Rød
U13 Piger Vestdanmark Pulje 2, Runde 1 U13 D2 10.10 1000-1300 Viby Hal 2 Horsens 2 Gul
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 3 U13 P1: 12.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC Horsens 2 Gul
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U13 P1: 09.01 1000-1300 Højvangshallen Horsens 2 Gul
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U13 P1: 06.02 1300-1600 Favrskovgymnasium Horsens 2 Gul
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U13 P1: 19.03 0930-1230 Aabyhallen Horsens 2 Gul
U13 Piger Vestdanmark, pulje 1, runde 7 U13 P1: 24.04 1300-1600 Vesthallen Horsens 2 Gul
U13 Piger Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U13 P1: 07.11 1000-1300 Frederiksbjerg IC Horsens 2 Gul
U15 Drenge Vestdanmark Pulje 3, Runde 1 U15 H3 03.10 1000-1400 Rosborghallen Horsens 2
U15 Drenge Vestdanmark Pulje 4, Runde 1 U15 H1: 03.10 1000-1400 Vejlby Risskov hal 2 Horsens 3