Forside > Turneringer og resultater > Forening > Stillinger

Hvidovre Basketball Klub

Stillinger

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U13 Drenge mester Østdanmark 2 del pulje 1 Pulje 1 Hvidovre 1 U13 Hvid
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 2 Pulje 1 Hvidovre 1 Hvid
U17 Piger Liga 2. del Pulje 1 Hvidovre U17 Piger mester
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 3 Pulje 1 Hvidovre 1 Hvid
U17 Piger Ligaen Pulje 1 Hvidovre U17 Piger mester
1. Division Herrer Kvartfinaler (bedst af 2) Pulje 1 Hvidovre
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 4 Pulje 1 Hvidovre 2 Devils
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 3 Pulje 1 Hvidovre
U19 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 2 Pulje 1 Hvidovre
1. Division Herrer Pulje 1 Hvidovre
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del Pulje 2 Hvidovre 1 U13 Hvid
U15 Drenge mester Østdanmark Pulje 1 Hvidovre 1 Hvid
U15 Drenge mester Østdanmark Pulje 1 Hvidovre 2 Devils
U15 Piger mester Østdanmark Pulje 1 Hvidovre 1 Hvid
U13 Drenge mester Østdanmark Pulje 1 Hvidovre 1 U13 Hvid
U13 Piger mester Østdanmark Pulje 1 Hvidovre 1 U13 Hvid
U19 Drenge A Østdanmark Pulje 1 Hvidovre
U17 Drenge A Østdanmark Pulje 1 Hvidovre
3. division Herrer Øst Pulje 1 Hvidovre 2
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2 Pulje 1 Hvidovre BK
Serie 1 Kvinder Østdanmark Pulje 1 Hvidovre BK
Pokal U15 Drenge Øst 1/8 Pulje 1 Hvidovre 1 Hvid
Pokal U15 Piger Øst 1/8 Pulje 1 Hvidovre 1 Hvid
Pokal U17 Piger Øst 1/8 Pulje 1 Hvidovre U17 Damer mester
Pokal U15 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hvidovre 1 Hvid
Pokal U17 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hvidovre
Pokal U19 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hvidovre
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 3 U11 D2: 09.01 0930-1230 Glostrup hal 3 Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 4 U11 D2: 05.02 1430-1730 Engholmhallen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 U11 D1: 12.03 1300-1600 Engholmhallen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 6 U11 D2: 27.03 0900-1200 Holmegårdshallen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 1 U11 D1: 31.10 0930-1230 Glostrup hal 3 Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 2 U11 D2: 28.11 0900-1200 Holmegårdshallen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 5 U11 D2: 13.03 1500-1800 Byens Hus Hvidovre U11
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 6 U11 D2: 26.03 1100-1400 Skolen på strandboulevarde Hvidovre U11
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 3 U11 D2: 09.01 1200-1500 Holmegårdshallen Hvidovre U11
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 4 U11 D1: 06.02 1200-1500 Amagerhallen stor Hvidovre U11
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U11 P2: 31.10 0900-1200 Virum Gymnasium Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U11 P1: 28.11 0900-1200 Byens Hus Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U11 P1: 09.01 0900-1200 Holmegårdshallen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 U11 P2: 05.02 1200-1500 Holbæk Multihal Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 5 U11 P2: 13.03 0930-1230 Hillerødholmsskolen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 6 U11 P2: 27.03 1400-1700 Holmegårdshallen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U13 D2: 07.11 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U13 D1: 21.11 0930-1230 Grøndal mulitcenter hal K Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U13 D1: 05.12 1400-1700 Jyllingehallen Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 U13 D1: 16.01 1400-1700 Jyllingehallen Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 U13 D2: 30.01 1300-1600 Holmegårdshallen Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 6 U13 D2: 06.03 0930-1230 Gladsaxe sportscenter Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 U13 D1: 20.03 1200-1500 Rungstedskole Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 8 U13 D1: 24.04 0900-1200 Holmegårdshallen Hvidovre 2
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 8 U13 D2: 24.04 1200-1500 Holmegårdshallen Hvidovre 2 C
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 1 U13 D2: 07.11 1230-1630 Espergærde gymnasium Hvidovre 2 C
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 2 U13 D1: 21.11 1000-1300 Holbæk sportsby Hvidovre 2 C
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 3 U13 D1: 05.12 1500-1800-Amagerhallen tvær 1+2 Hvidovre 2 C
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 4 U13 D1: 15.01 1000-1300 Nordhallen Hvidovre 2 C
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 5 U13 D1: 29.01 1000-1400 Bybækhallen Hvidovre 2 C
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 6 U13 D2: 06.03 0930-1200 Østerhøjhallen Hvidovre 2 C
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 7 U13 D1: 20.03 0930-1230 Glostrup hal 3 Hvidovre 2 C
Grand Prix U-13 Herrer Østdanmark U13 H1: Mangler arrangør Hvidovre 2
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 1 U13 P3: 07.11 0900-1 Amagerhallen Tvær 1+2200 Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 2 U13 P3: 21.11 0900-1200 Næstved Arena hal 2 Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U13 P2: 05.12 1000-1300 Munkekærhallen Hvidovre Basketball Klub
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 1 U15 D2: 31.10 0900-1200 Holmegårdshallen Hvidovre 3
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 2 U15 D2: 21.11 1400-1700 Skolen Ved Nyelandsvej Hvidovre 3
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U15 D1: 28.11 0930-1230 Grøndal Multicenter Hvidovre 3
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 U15 D1: 22.01 1300-1600 Holbæk sportsby Hvidovre 3
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 5 U15 D2: 06.02 0930-1230 Trollesmindehallen Hvidovre 3
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 8 U15 D2: 24.04 1200-1500 Næstvedhal 1 Hvidovre 3
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 6 U15 D1: 13.03 0900-1200 Holmegårdshallen Hvidovre 3
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 7 U15 D1: 27.03 0900-1200 Hørsholm Skole Hvidovre 3