Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Hørsholm 79ers Basketball

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U13 Drenge mester Østdanmark 2 del pulje 1 Pulje 1 Hørsholm 2 D10
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 1 Pulje 1 Hørsholm 1 P07
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 1 Pulje 1 Hørsholm 2 P08
U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 2 Pulje 1 Hørsholm 1 D09
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 2 Pulje 1 Hørsholm 1 D07
U19 Drenge Liga 2. del 1.division Hørsholm U19H
U17 Drenge Liga 2. del 1. division Hørsholm 1
U17 Piger Liga 2. del Pulje 1 Hørsholm 1
U17 Piger Liga Semifinaler (bedst af 2) Pulje 1 Hørsholm 1
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3 Pulje 1 Hørsholm 2 D08
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 3 Pulje 1 Hørsholm 2 P07
U17 Piger Ligaen Pulje 1 Hørsholm 1
U17 Piger Ligaen Pulje 1 Hørsholm 2 P07
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del Pulje 1 Hørsholm 1 P09
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del Pulje 3 Hørsholm 2 P10
U15 Drenge mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 2 D08
U15 Drenge mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 1 D07
U15 Piger mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 1 P07
U15 Piger mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 2 P08
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 4 Pulje 1 Hørsholm 2
U19 Drenge Ligaen Pulje 1 Hørsholm U19H
U13 Drenge mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 1 D09
U13 Drenge mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 2 D10
U13 Piger mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 1 P09
U13 Piger mester Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 2 P10
U17 Drenge A Østdanmark Pulje 1 Hørsholm 2
U17 Drenge Ligaen Pulje 1 Hørsholm 1
Pokal U15 Piger Øst 1/2 Pulje 1 Hørsholm 1 P07
Pokal U17 Piger Øst 1/2 Pulje 1 Hørsholm 1
Pokal U13 Piger Øst 1/4 Pulje 1 Hørsholm 1 P09
Pokal U15 Piger Øst 1/4 Pulje 1 Hørsholm 1 P07
Pokal U13 Drenge Øst 1/8 Pulje 1 Hørsholm 2 D10
Pokal U13 Piger Øst 1/8 Pulje 1 Hørsholm 1 P09
Pokal U13 Piger Øst 1/8 Pulje 1 Hørsholm 2 P10
Pokal U15 Piger Øst 1/8 Pulje 1 Hørsholm 1 P07
Pokal U15 Piger Øst 1/8 Pulje 1 Hørsholm 2 P08
Pokal U17 Piger Øst 1/8 Pulje 1 Hørsholm 1
Pokal U19 Drenge Øst 1/8 Pulje 1 Hørsholm U19H
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 Hørsholm (1DH)
Pokal U13 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hørsholm 1 D09
Pokal U15 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hørsholm 1 D07
Pokal U15 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hørsholm 2 D08
Pokal U17 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hørsholm 1
Pokal U19 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 Hørsholm U19H
Pokal U15 Drenge Øst 1/32 Pulje 1 Hørsholm 2 D08
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U11 D1: 31.10 1230-1530 Nørrebrohal 3A Hørsholm D11 Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U11 D2: 28.11 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 Hørsholm D11 Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U11 D2: 13.03 0900-1200 Johannesskolen Hørsholm D11 Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U11 D2: 27.03 1500-1800 Byens Hus Hørsholm D11 Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U11 D1: 09.01 1600-1900 Gladsaxe sportscenter Hørsholm D11 Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 U11 D1: 06.02 1500-1800 Rungsted skole Hørsholm D11 Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 U11 D2: 13.03 1230-1530 Søndervangshallen Hørsholm 4 D11 Sort
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 6 U11 D2: 27.03 0930-1230 Gladsaxe sportscenter Hørsholm 4 D11 Sort
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 1 U11 D1: 31.10 0900-1200 Rungsted skole Hørsholm 3 D12
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 2 U11 D1: 28.11 1200-1500 Byens hus Hørsholm 3 D12
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U11 D2: 09.01 0930-1230 Hillerødholmskolen Hørsholm 3 D12
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U11 D2: 09.01 0930-1230 Hillerødholmskolen Hørsholm 4 D11 Sort
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 U11 D2: 06.02 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 3 D12
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 U11 D2: 06.02 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 4 D11 Sort
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 5 U11 D2: 13.03 1230-1530 Espergærde gymnasium Hørsholm 3 D12
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 6 U11 D1: 26.03 1300-1600 Rungsted Gymnasium Hørsholm 3 D12
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 1 U11 D2: 30.10 1300-1600 Engholmhallen Hørsholm 4 D11 Sort
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 2 U11 D2: 28.11 0930-1230 Nørrebrohal 3A Hørsholm 4 D11 Sort
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U11 P1: 31.10 0900-1200 Rosenlund Ny Hal Hørsholm 1 GP P11 hvid
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U11 P1: 28.11 0900-1200 Rungstedskole Hørsholm 1 GP P11 hvid
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U11 P1: 13.03 0900-1200 Rungsted skole Hørsholm 1 GP P11 hvid
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U11 P2: 13.03 1100-1400 Nyelandsvej skole Hørsholm 2 P11 Sort
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U11 P1: 27.03 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2 Hørsholm 2 P11 Sort
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U11 P2: 27.03 0930-1230 Espergærde Gymnasium Hørsholm 1 GP P11 hvid
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U11 P1: 31.10 0930-1230 Nørrebrohal 3A Hørsholm 2 P11 Sort
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U11 P2: 31.10 0900-1200 Virum Gymnasium Hørsholm 3 P12
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U11 P1: 28.11 0900-1200 Byens Hus Hørsholm 2 P11 Sort
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U11 P2: 28.11 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2 Hørsholm 3 P12
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U11 P2: 09.01 0930-1230 Espergærde Gymnasium Hørsholm 3 P12
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 U11 P1: 06.02 0900-1200 Amagerhallen Tvær 1+2 Hørsholm 3 P12
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 U11 P2: 13.03 1230-1530 Asgård Skole Hørsholm 3 P12
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 6 U11 P1: 27.03 0900-1200 Rungsted skole Hørsholm 3 P12
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U13 D1: 07.11 0900-1200 Søndersøhallen Hørsholm 3 D09 Hvid
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U13 D2: 07.11 1200-1500 Byens Hus Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U13 D2: 21.11 1500-1800 Rungstedskole Hørsholm 3 D09 Hvid
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U13 D2: 21.11 1500-1800 Rungstedskole Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U13 D1: 05.12 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 3 D09 Hvid
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U13 D1: 05.12 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U13 D2: 16.01 1000-1300 Munkekærhallen Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U13 D1: 30.01 0900-1200 Byens Hus Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U13 D2: 05.03 1300-1600 Engholmhallen Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 7 U13 D1: 20.03 0900-1200 Rungsted skole Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 8 U13 D1: 24.04 0930-1230 Nørrebrohal 3 A Hørsholm 5 D10
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 U13 D1: 16.01 1400-1700 Jyllingehallen Hørsholm 3 D09 Hvid
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 U13 D1: 30.01 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 3 D09 Hvid
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 6 U13 D1: 06.03 0900-1200 Søndersøhallen Hørsholm 3 D09 Hvid
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 U13 D1: 20.03 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 3 D09 Hvid
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 1 U13 D1: 14.11 1500-1800 Rungstedskole Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 2 U13 D2: 21.11 1000-1300 Søndervangshallen Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U13 D1: 05.12 1500-1800 Rungstedskole Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 U13 D1: 16.01 1230-1530 Rungsted skole Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 5 U13 D2: 30.01 0900-1200 Bülowsvejhallen Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 6 U13 D1: 06.03 0900-1200 Rungstedskole Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 7 U13 D1: 20.03 1500-1800 Gadehavehallen Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 8 U13 D1: 23.04 1300-1600 Rungsted Skole Hørsholm 4 D09 Sort
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U13 P2: 16.01 1500-1800 Rungsted skole Hørsholm 3 GP P09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U13 P1: 30.01 1200-1500 Amagerhal tvær 1 Hørsholm 3 GP P09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U13 P2: 20.03 1300-1600 Østerhøjhallen Hørsholm 3 GP P09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 7 U13 P1: 03.04 0930-1230 Rungsted skole Hørsholm 3 GP P09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U13 P1: 07.11 0930-1230 Frederiksborghallen Hørsholm 3 GP P09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U13 P2: 21.11 0900-1200 Rungsted skole Hørsholm 3 GP P09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U13 P1: 05.12 1030-1330 Korsgadehallen Hørsholm 3 GP P09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 U13 P2: 16.01 1200-1500 Bülowsvejhallen Hørsholm 4 P10
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 U13 P2: 29.01 1300-1600 Engholmhallen Hørsholm 4 P10
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 6 U13 P1: 20.03 1100-1400 Nyelandsvejskole Hørsholm 4 P10
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 U13 P1: 03.04 0930-1230 Roskilde KIC C1 Hørsholm 4 P10
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 1 U13 P2: 07.11 1200-1500 Søndersøhallen, Hørsholm 4 P10
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 2 U13 P2: 21.11 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 4 P10
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U13 P2: 05.12 1000-1300 Munkekærhallen Hørsholm 4 P10
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 8 U15 D2: 24.04 0930-1530 Espergærde Gymnasium Hørsholm 3 D07
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 U15 D2: 23.01 1500-1800 Gadehavehallen Hørsholm 3 D07
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 5 U15 D2: 06.02 0930-1230 Trollesmindehallen Hørsholm 3 D07
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 1 U15 D1: 31.10 0900-1200 Hørsholm Skole Hørsholm 3 D07
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 1 U15 D2: 06.10 1230-1530 Endruphallen Hørsholm 4 D08
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 2 U15 D1: 14.11 0900-1200 Rungsted Skole Hørsholm 4 D08
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 2 U15 D1: 14.11 0900-1200 Rungsted Skole Hørsholm 3 D07
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 3 U15 D1: 28.11 0900-1200 Hørsholm Skole Hørsholm 3 D07
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 3 U15 D2: 28.11 1230-1530 Endruphallen Hørsholm 4 D08
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 6 U15 D1: 13.03 0900-1200 Holmegårdshallen Hørsholm 3 D07
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 7 U15 D1: 27.03 0900-1200 Hørsholm Skole Hørsholm 3 D07
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U7 D1: 31.10 1200-1500 Rungsted skole Hørsholm 2015/2016
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U7 D1: 28.11 1500-1800 Byens hus Hørsholm 2015/2016
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U7 D2: 23.01 0900-1200 Rungsted skole Hørsholm 2015/2016
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U7 D2: 13.03 0900-1200 Rosenlund Gl. Hal Hørsholm 2015/2016
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U9 D2: 07.11 1100-1400 Nyelandsvejskole Hørsholm GP D13
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U9 D1: 05.12 0930-1230 Espergærde Gymnasium Hørsholm GP D13
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U9 D1: 16.01 1230-1500 UCC Rosenlund Hørsholm GP D13
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U9 D2: 30.01 1030-1330 Korsgadehallen Hørsholm GP D13
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U9 D1: 06.03 1400-1700 Nyelandsvejskole Hørsholm GP D13
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U9 D1: 20.03 0900-1200 Søndersøhallen Hørsholm GP D13
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U9 DU9 D1: 06.11 1330-1630 Rungsted Gymnasium Hørsholm 2 D14
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U9 D3: 05.12 0900-1200 Rosenlund ny hal Hørsholm 2 D14
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U9 D2: 16.01 0900-1100 Roskilde Kongres IC1 Hørsholm 2 D14
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 U9 D1: 30.01 0900-1200 Rungsted skole Hørsholm 2 D14
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 5 U9 D1: 06.03 0900-1200 Rosenlund Gl. Hall Hørsholm 2 D14
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 6 U9 D2: 19.03 1330-1630 Hørsholmhal Hørsholm 2 D14
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U9 P1: 07.11 0930-1230 Espergærde Gymnasium Hørsholm P13 Hvid
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U9 P2: 14.11 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 2 P13 Sort
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U9 P2: 14.11 1200-1500 Rungstedskole Hørsholm 3 GP P14
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U9 P1: 05.12 0930-1230 Nørrebrohal 3A Hørsholm P13 Hvid
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U9 P1: 05.12 0930-1230 Nørrebrohal 3A Hørsholm 2 P13 Sort
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U9 P2: 05.12 0900-1200 Rungstedskole Hørsholm 3 GP P14
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U9 P1: 16.01 1200-1500 Byens Hus Hørsholm 2 P13 Sort
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U9 P1: 16.01 1200-1500 Byens Hus Hørsholm 3 GP P14
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U9 P2: 16.01 0900-1200 Rosenlund Ny hal Hørsholm P13 Hvid
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U9 P1: 29.01 1300-1600 Hørsholmhallen Hørsholm 2 P13 Sort
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U9 P1: 29.01 1300-1600 Hørsholmhallen Hørsholm P13 Hvid
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U9 P2: 30.01 1100-1400 Nørrebrohal 2A Hørsholm 3 GP P14
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U9 P1: 20.03 1500-1800 Rungstedskole Hørsholm 2 P13 Sort
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U9 P1: 20.03 1500-1800 Rungstedskole Hørsholm 3 GP P14
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 5 U9 P2: 20.03 1200-1500 Byens Hus Hørsholm P13 Hvid
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U9 P1: 03.04 1200-1500 UCC Rosenlund Hørsholm 2 P13 Sort
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U9 P1: 03.04 1200-1500 UCC Rosenlund Hørsholm P13 Hvid
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U9 P2: 02.04 1230-1530 Nørrebrohal 3A Hørsholm 3 GP P14