Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

BMS Herlev

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
Old Boys 30+ Pulje 1 BMS Herlev
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 U13 D1: 21.03 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2 BMS Herlev 2
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 5 U13 D1: 18.04 Mangler arrangør BMS Herlev 2
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6 U13 D1: 02.05 0900-1200 Bülowsvejhallen tvær 1+2 BMS Herlev 2
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 U13 H1: 21.03 0900-1200 Rungsted Skole BMS Herlev 2
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5 U13 H1: 18.04 Mangler arrangør BMS Herlev 2
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 6 U13 H2: Mangler arrangør BMS Herlev 2
U7 Mix Østdanmark, pulje 1, runde 4 U7 H1: 11.04 1215-1515 Espergærde Gymnasium BMS Herlev mix
U7 Mix Østdanmark, pulje 1, runde 5 U7 H2: 09.05 Mangler Arrangør BMS Herlev mix
U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U9 H1: 21.03 1100-1400 Nyelandsvejskole BMS Herlev
U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 U9 H2: 18.04 Mangler arrangør BMS Herlev
U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5 U9 H2: 16.05 1300-1600 Nyelandsvejskole BMS Herlev
Dameligaen finaler (bedst af 5) Pulje 1 BMS Herlev
Basketligaen Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
1. Division Herrer Pulje 1 BMS Herlev 2
Dameligaen semifinaler (bedst af 3) Pulje 1 BMS Herlev
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U13 D1: 01.11 1200-1500 Søndersøhallen BMS Herlev 2
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 1
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev 2
Basketligaen kvartfinaler (bedst af 5) Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
U17 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U19 herrer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev
U19 herrer landsdækkende 2. del Pulje 1 BMS Herlev
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U11 D2: 25.10 0900-1200 Rosenlundskolen ny. hal BMS Herlev U9
U15 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 1 Hvid
U15 damer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 BMS Herlev 2 Blå
U15 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 1
U15 herrer mester Østdanmark pulje 2 Pulje 1 BMS Herlev 2
U13 damer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 1
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 1
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 1 U13 H1: 01.11 1500-1800 Rungsted Skole BMS Herlev 2
Dameligaen Pulje 1 BMS Herlev
U17 herrer A Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 3
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U13 D1: 22.11 0900-1200 Holmegårdshallen BMS Herlev 2
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U11 D1: 15.11 1200-1500 Rungsted skole BMS Herlev U9
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 1 U11 H2: 24.10 1400-1700 UCC Rosenlund BMS Herlev 1 hvid
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U11 D1: 15.11 1030-1330 Korsgadehallen BMS Herlev
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 1 U11 H2: 25.10 1345-1645 Søndervangshallen BMS Herlev 2 blå
3. division herrer øst Pulje 1 BMS Herlev 3
U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 1 U9 H2: 01.11 0900-1200 Rungsted skole BMS Herlev
Serie 1 herrer østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 4
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U13 D1: 06.12 0900-1200 Johannesskolen BMS Herlev 2
U7 MIx Østdanmark, pulje 1, runde 1 U7 H1: 25.10 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev mix
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U11 D2: 29.11 0900-1200 Byens hus BMS Herlev U9
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U11 D2: 11.04 0900-1200 Byens hus BMS Herlev U9
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U11 D1: 09.05 Mangler Arrangør BMS Herlev U9
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U11 D1: 29.11 1000-1300 Korsgadehallen BMS Herlev
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 4 U11 D2: 11.04 0900-1200 Amagerhallen tvær 1 BMS Herlev
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 U11 D2: 09.05 Mangler Arrangør BMS Herlev
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 U13 H1: 21.11 1400-1700 UCC Rosenlund BMS Herlev 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 2 U11 H1: 15.11 1500-1800 Rungsted skole BMS Herlev 1 hvid
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 2 U11 H2: 15.11 1200-1500 Engholmhallen BMS Herlev 2 blå
U9 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U9 H2: 22.11 0900-1200 Virum Gymnasium BMS Herlev
U7 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 2 U7 H2: 15.11 0915-1215 Espergærde gymnasium BMS Herlev mix
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3 U13 H2: 05.12 1400-1700 Hørsholmhallen BMS Herlev 2
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 U11 H2: 29.11 1215-1515 Espergærdegymnasium BMS Herlev 1 hvid
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 4 U11 H1: 11.04 0945-1245 Rosenlundsskolen BMS Herlev 1 hvid
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 U11 H2: 09.05 1430-1730 Søndervangshallen BMS Herlev 1 hvid
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3 U11 H1: 29.11 1130-1430 Østerhøjhallen BMS Herlev 2 blå
U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 4 U11 H2: 11.04 1100-1400 Nyelandsvej skole BMS Herlev 2 blå
U11 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 5 U11 H1: 08.05 1000-1300 Holbæk Sportsby BMS Herlev 2 blå
U7 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 U7 H2: 29.11 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev mix
Landspokal damer finalen Pulje 1 BMS Herlev
Landspokal damer 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Landspokal herrer 1/8 Pulje 1 BMS Herlev Wolfpack
Pokal U13 Damer øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 damer Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Damer Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 Damer Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Divisionspokal Herrer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev 2
Pokal U13 Damer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 damer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Damer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Herrer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 Damer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Divisionspokal Herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev 2
Pokal U13 Damer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U13 Herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 damer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Damer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U17 Herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 2
Pokal U13 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Damer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Herrer øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 2
Pokal U15 Herrer øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 1
Pokal U17 Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U19 herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Herrer øst 1/32 Pulje 1 BMS Herlev 1
U19 damer landsdækkende Pulje 1 BMS Herlev