Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

BMS Herlev

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
Old Boys 30+ Pulje 1 BMS Herlev
Basketligaen Pulje 1 BMS Herlev
1. Division Herrer Pulje 1 BMS Herlev 2
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 1 Pulje 1 BMS Herlev 1 U15 Hvid
U19 Piger Liga 2. del Pulje 1 BMS Herlev
U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 2 Pulje 1 BMS Herlev 2 U15 Blå
U19 Drenge Liga 2. del Liga BMS Herlev U19 herrer
U17 Drenge Liga 2. del Liga BMS Herlev U17 LD
U17 Piger Liga 2. del Pulje 1 BMS Herlev U17 Damer
U19 Piger Ligaen Pulje 1 BMS Herlev
U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 2 Pulje 1 BMS Herlev 2
U17 Piger Ligaen Pulje 1 BMS Herlev U17 Damer
U15 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 4 Pulje 1 BMS Herlev
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del Pulje 1 BMS Herlev 1 U13
U13 Piger mester Østdanmark, 2. del Pulje 3 BMS Herlev 2
U15 Piger mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 1 U15 Hvid
U15 Piger mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 2 U15 Blå
U19 Drenge Ligaen Pulje 1 BMS Herlev U19 herrer
U13 Piger mester Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev 1 U13
Kvinde Basketligaen Pulje 1 BMS Herlev
U17 Drenge A Østdanmark Pulje 1 BMS Herlev
U17 Drenge Ligaen Pulje 1 BMS Herlev U17 LD
2. division Herrer Øst Pulje 1 BMS Herlev 3
3. division Herrer Øst Pulje 1 BMS Herlev 4
Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2 Pulje 1 BMS Herlev 2
Landspokal Kvinder 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Landspokal Kvinder 1/4 Pulje 1 BMS Herlev
Landspokal Herrer 1/8 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Piger finale Pulje 1 BMS Herlev 1 U15 Hvid
Pokal U17 Piger finale Pulje 1 BMS Herlev U17 Damer
Pokal U19 Piger finale Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Piger Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev 1 U15 Hvid
Pokal U17 Piger Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev U17 Damer
Pokal U19 Piger Øst 1/2 Pulje 1 BMS Herlev
Divisionspokal Herrer Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev 3 (2DH)
Pokal U15 Piger Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev 2 U15 Blå
Pokal U15 Piger Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev 1 U15 Hvid
Pokal U17 Piger Øst 1/4 Pulje 1 BMS Herlev U17 Damer
Divisionspokal Herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev 4 (S1)
Divisionspokal Herrer Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev 3 (2DH)
Pokal U13 Piger Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev 1 U13
Pokal U15 Piger Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev 2 U15 Blå
Pokal U15 Piger Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev 1 U15 Hvid
Pokal U17 Drenge Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev 1
Pokal U17 Piger Øst 1/8 Pulje 1 BMS Herlev U17 Damer
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 3 (2DH)
Divisionspokal Herrer Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 2 (1DH)
Pokal U15 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev
Pokal U15 Piger Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 2 U15 Blå
Pokal U15 Piger Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev 1 U15 Hvid
Pokal U19 Drenge Øst 1/16 Pulje 1 BMS Herlev U19 herrer
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U11 D1: 31.10 1230-1530 Nørrebrohal 3A BMS Herlev Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U11 D2: 28.11 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2 BMS Herlev Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U11 D2: 09.01 1400-1700 Virum Gymnasium BMS Herlev Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U11 D1: 06.02 1100-1400 Nyelandsvejskole BMS Herlev Hvid
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 3 U11 D2: 09.01 0930-1230 Hillerødholmskolen BMS Herlev 2 Blå
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 U11 D2: 06.02 1200-1500 Rungstedskole BMS Herlev 2 Blå
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 1 U11 D2: 30.10 1300-1600 Engholmhallen BMS Herlev 2 Blå
Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 2 U11 D2: 28.11 0930-1230 Nørrebrohal 3A BMS Herlev 2 Blå
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U11 P1: 31.10 0900-1200 Rosenlund Ny Hal BMS Herlev Blå
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U11 P1: 28.11 0900-1200 Rungstedskole BMS Herlev Blå
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U11 P1: 09.01 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2 BMS Herlev Blå
Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U11 P2: 06.02 0900-1200 Rosenlund Gl.hal BMS Herlev Blå
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 4 U13 D2: 15.01 1300-1600 Skolen på Strandboulevarde BMS Herlev 1
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 U13 D2: 30.01 1500-1800 Byens hus BMS Herlev 1
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 1 U13 D3: 07.11 1200-1500 UCC Hallen BMS Herlev 1
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 2 U13 D1: 21.11 1000-1300 Holbæk sportsby BMS Herlev 1 eft. 28.09
Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 3 U13 D2: 05.12 1200-1600 UCC hallen BMS Herlev 1 eft. 28.09
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U13 D2: 0930-1230 Nørrebrohal 3A BMS Herlev 2
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U13 P1: 21.11 0900-1200 Gentoftehal B Bane 1+3 BMS Herlev 2
Grand Prix U13 Piger Østdanmark, Pulje1, Runde 3 U13 P1: 05.12 0900-1200 Søndersøhallen BMS Herlev 2
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U15 D1: 31.10 0930-1230 Espergærde Gymnasium BMS Herlev
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U15 D1: 14.11 0900-1200 Østerhøjhallen BMS Herlev
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U15 D1: 28.11 1200-1500 Søndersøhallen BMS Herlev
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 4 U15 D2: 23.01 0930-1230 Glostrup hal 3 BMS Herlev
Grand Prix U15 Drenge Østdanmark, Pulje 6, Runde 5 U15 D2: 05.02 1330-1630 NIBS BMS Herlev
Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U15 P2: 31.10 0900-1200 Rosenlund Gl. hal BMS Herlev
Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U15 P2: 14.11 1030-1330 Søndersøhallen BMS Herlev
Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U15 P1: 28.11 0900-1200 Rosenlund Gl. hal BMS Herlev
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U7 D2: 23.01 0900-1200 Rungsted skole BMS Herlev
Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U7 D2: 13.03 0900-1200 Rosenlund Gl. Hal BMS Herlev
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U9 D1: 07.11 0900-1200 Byens hus BMS Herlev Hvid
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U9 D1: 05.12 0930-1230 Espergærde Gymnasium BMS Herlev Hvid
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U9 D1: 16.01 1230-1500 UCC Rosenlund BMS Herlev Hvid
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U9 D1: 30.01 0900-1200 Søndesøhallen BMS Herlev Hvid
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 1 U9 DU9 D1: 06.11 1330-1630 Rungsted Gymnasium BMS Herlev Blå
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 2 U9 D3: 05.12 0900-1200 Rosenlund ny hal BMS Herlev Blå
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 3 U9 D1: 16.01 1500-1800 Byens Hus BMS Herlev Blå
Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 U9 D2: 30.01 1200-1500 UCC Rosenlund BMS Herlev Blå
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 1 U9 P1: 07.11 0930-1230 Espergærde Gymnasium BMS Herlev
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 2 U9 P2: 05.12 0900-1200 Rungstedskole BMS Herlev
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 U9 P2: 16.01 0900-1200 Rosenlund Ny hal BMS Herlev
Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 U9 P1: 29.01 1300-1600 Hørsholmhallen BMS Herlev