Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Grøndal MultiCenter (22)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
188568 27-02-20
kl. 18:30
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
Brønshøj Basket
Falcon 2 gul (2006)
Hal K
184358 29-02-20
kl. 13:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Broernes BK 2 - H2
Stevnsgade 6
Hal K
184249 29-02-20
kl. 15:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Broernes H1
DTU
Hal K
190213 01-03-20
kl. 09:30
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5
U11 H1: 01.03 0930-1230 Grøndal multicenter
Brønshøj Basket
Solrød Comets
Hal K
190218 01-03-20
kl. 09:30
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5
U11 H1: 01.03 0930-1230 Grøndal multicenter
Falcon gul (2010)
Jonstrup
Hal K
190215 01-03-20
kl. 10:30
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5
U11 H1: 01.03 0930-1230 Grøndal multicenter
Jonstrup
Brønshøj Basket
Hal K
190216 01-03-20
kl. 10:30
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5
U11 H1: 01.03 0930-1230 Grøndal multicenter
Solrød Comets
Falcon gul (2010)
Hal K
190219 01-03-20
kl. 11:30
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5
U11 H1: 01.03 0930-1230 Grøndal multicenter
Brønshøj Basket
Falcon gul (2010)
Hal K
190222 01-03-20
kl. 11:30
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5
U11 H1: 01.03 0930-1230 Grøndal multicenter
Solrød Comets
Jonstrup
Hal K
184554 03-03-20
kl. 18:15
2. division damer øst
Pulje 1
Brønshøj Basket
Broernes D1
Hal C
183098 03-03-20
kl. 18:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Brønshøj Basket
Falcon 2005
Hal K
186578 03-03-20
kl. 20:30
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Brønshøj 2
Værløse 4
Hal K
188778 05-03-20
kl. 16:30
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3
Pulje 1
Brønshøj Basket
Falcon 3 GUL (2008)
Hal K
188691 06-03-20
kl. 16:30
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
Copenhagen Future
Værløse
Hal K
184560 07-03-20
kl. 13:30
2. division damer øst
Pulje 1
Broernes D1
Stevnsgade 2
Hal K
184466 07-03-20
kl. 15:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Broernes 3 - H3
CBS Herre 3
Hal K
191277 08-03-20
kl. 09:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6
U13 H1: 08.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal k
SOR IF
RBBC U13 Drenge
Hal K
191282 08-03-20
kl. 09:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6
U13 H1: 08.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal k
Brønshøj 2
Gladsaxe
Hal K
188813 08-03-20
kl. 10:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
Brønshøj
Falcon 3 SORT
Hal K
191279 08-03-20
kl. 10:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6
U13 H1: 08.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal k
Gladsaxe
SOR IF
Hal K
191280 08-03-20
kl. 10:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6
U13 H1: 08.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal k
RBBC U13 Drenge
Brønshøj 2
Hal K
191283 08-03-20
kl. 11:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6
U13 H1: 08.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal k
SOR IF
Brønshøj 2
Hal K
191286 08-03-20
kl. 11:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6
U13 H1: 08.03 0930-1230 Grøndal Multicenter hal k
RBBC U13 Drenge
Gladsaxe
Hal K
184101 08-03-20
kl. 16:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Brønshøj Basket
Hørsholm 2
Hal K
186601 10-03-20
kl. 20:15
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Brønshøj 2
SISU 6
Hal C
184006 10-03-20
kl. 20:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Brønshøj Basket
Birkerød
Hal K
188590 12-03-20
kl. 18:30
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
Brønshøj Basket
Jonstrup
Hal K
184376 14-03-20
kl. 13:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Broernes BK 2 - H2
ONETEAM 2
Hal K
184452 14-03-20
kl. 15:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Broernes 3 - H3
Stevnsgade 8
Hal K
184566 15-03-20
kl. 09:30
2. division damer øst
Pulje 1
Brønshøj Basket
KSI 2
Hal K
185225 15-03-20
kl. 11:30
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
Solrød Comets
Hal K
188910 15-03-20
kl. 13:30
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 2B
Pulje 1
Brønshøj 2
Stevnsgade
Hal K
188770 19-03-20
kl. 18:00
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3
Pulje 1
Brønshøj Basket
Glostrup
Hal K
184385 21-03-20
kl. 13:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Broernes BK 2 - H2
Falcon 3
Hal K
187805 21-03-20
kl. 15:30
Old Boys 30+
Pulje 1
Broernes OB
Værløse Basketball Klub
Hal K
188782 22-03-20
kl. 00:00
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3
Pulje 1
Brønshøj Basket
Næstved Basketball
Hal K UDS
191537 22-03-20
kl. 09:30
U15 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 7
U15 H1: 22.03 0930-1230 Grøndal multicenter hal K
JGI-1
Brønshøj Basket
Hal K
191539 22-03-20
kl. 10:30
U15 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 7
U15 H1: 22.03 0930-1230 Grøndal multicenter hal K
SISU 2007
JGI-1
Hal K
191546 22-03-20
kl. 11:30
U15 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 7
U15 H1: 22.03 0930-1230 Grøndal multicenter hal K
Brønshøj Basket
SISU 2007
Hal K
185241 22-03-20
kl. 13:00
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
Falcon sort
Hal K
185095 22-03-20
kl. 15:00
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
Hørsholm
Hal K
184579 28-03-20
kl. 13:30
2. division damer øst
Pulje 1
Broernes D1
KSI 2
Hal K
184119 29-03-20
kl. 13:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Brønshøj Basket
ALBA
Hal K
185119 29-03-20
kl. 15:00
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
BK Amager 2
Hal K
187813 04-04-20
kl. 13:15
Old Boys 30+
Pulje 1
Broernes OB
Ballerup Hawks
Hal K
188913 05-04-20
kl. 09:15
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 2B
Pulje 1
Brønshøj 2
BK Amager 2
Hal K
184476 18-04-20
kl. 13:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Broernes 3 - H3
ONETEAM 3
Hal K
185235 19-04-20
kl. 09:30
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
EVN 2
Hal K
188920 19-04-20
kl. 13:30
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 2B
Pulje 1
Brønshøj 2
Hvidovre
Hal K
185107 23-04-20
kl. 18:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
Greve Basketball Klub
Hal K
186610 26-04-20
kl. 09:15
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Brønshøj 2
FBBK
Hal K
185047 26-04-20
kl. 11:15
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
Slagelse Basket U19 Herrer
Hal K
188902 30-04-20
kl. 18:30
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 2B
Pulje 1
Brønshøj 2
Copenhagen International School U17
Hal K
185065 03-05-20
kl. 11:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Brønshøj Basket
Attila
Hal K