Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Østerhøjhallen (44)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
185179 17-11-19
kl. 17:30
U17 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Egedal basket
Hallen
184754 20-11-19
kl. 17:30
U13 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup Basketball Klub
Falcon 4 Orange (2008)
Hallen
186889 24-11-19
kl. 09:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen
Jonstrup
SISU 2008 C
Hallen
186894 24-11-19
kl. 09:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen
Brønshøj 2
Virum (2007-2008)
Hallen
186891 24-11-19
kl. 10:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen
Virum (2007-2008)
Jonstrup
Hallen
186892 24-11-19
kl. 10:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen
SISU 2008 C
Brønshøj 2
Hallen
186895 24-11-19
kl. 11:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen
Jonstrup
Brønshøj 2
Hallen
186898 24-11-19
kl. 11:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen
SISU 2008 C
Virum (2007-2008)
Hallen
184778 24-11-19
kl. 15:30
U13 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup Basketball Klub
Hørsholm 2 D08
Hallen
184665 24-11-19
kl. 17:30
U15 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Virum 2006-1
Hallen
188498 28-11-19
kl. 00:00
Pokal U15 Herrer Øst 1/4
Pulje 1
Jonstrup
Falcon (2005)
Hallen
185189 01-12-19
kl. 13:30
U17 herrer A Østdanmark
Pulje 1
B70 Basket
Jonstrup
Hallen
184035 01-12-19
kl. 15:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Jonstrup
Solrød Comets
Hallen
184493 01-12-19
kl. 17:30
2. division damer øst
Pulje 1
Jonstrup
Roskilde Basketball Klub
Hallen
184801 08-12-19
kl. 15:30
U13 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup Basketball Klub
ALBA 2
Hallen
184530 15-12-19
kl. 09:30
2. division damer øst
Pulje 1
Jonstrup
Broernes D1
Hallen
184049 15-12-19
kl. 11:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Jonstrup
Bk Ishøj Flamme
Hallen
185084 15-12-19
kl. 13:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Attila
Hallen
184089 06-01-20
kl. 20:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Jonstrup
Virum U21
Hallen
185057 19-01-20
kl. 15:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Hørsholm
Hallen
184503 19-01-20
kl. 17:15
2. division damer øst
Pulje 1
Jonstrup
SISU-Cannons
Hallen
184072 26-01-20
kl. 15:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Jonstrup
Falcon 2
Hallen
184550 02-02-20
kl. 15:30
2. division damer øst
Pulje 1
Jonstrup
KSI 2
Hallen
184059 23-02-20
kl. 09:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Jonstrup
KSI
Hallen
185100 01-03-20
kl. 15:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Brønshøj Basket
Hallen
184103 08-03-20
kl. 15:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Jonstrup
Birkerød
Hallen
185110 15-03-20
kl. 11:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Roskilde
Hallen
184564 15-03-20
kl. 16:00
2. division damer øst
Pulje 1
Jonstrup
Hvidovre D1
Hallen
184113 22-03-20
kl. 15:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
Jonstrup
Brønshøj Basket
Hallen
184575 29-03-20
kl. 15:30
2. division damer øst
Pulje 1
Jonstrup
Falcon 3
Hallen
185069 05-04-20
kl. 11:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Slagelse Basket U19 Herrer
Hallen
185129 03-05-20
kl. 09:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Jonstrup
Holbæk U19A
Hallen