Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Byens Hus Hellerupvej 20-22 (50)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
195704 01-11-20
kl. 12:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 1
U13 D2: 01.11 1200-1500 Byens hus
SISU 4 2009
Falcon 4 Sort
Hallen
195709 01-11-20
kl. 12:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 1
U13 D2: 01.11 1200-1500 Byens hus
Glostrup
Gladsaxe 2
Hallen
195707 01-11-20
kl. 13:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 1
U13 D2: 01.11 1200-1500 Byens hus
Falcon 4 Sort
Glostrup
Hallen
195706 01-11-20
kl. 13:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 1
U13 D2: 01.11 1200-1500 Byens hus
Gladsaxe 2
SISU 4 2009
Hallen
195710 01-11-20
kl. 14:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 1
U13 D2: 01.11 1200-1500 Byens hus
SISU 4 2009
Glostrup
Hallen
195713 01-11-20
kl. 14:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 1
U13 D2: 01.11 1200-1500 Byens hus
Falcon 4 Sort
Gladsaxe 2
Hallen
196498 15-11-20
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus
SISU 2010
Stevnsgade 1
Hallen
196503 15-11-20
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus
Stevnsgade 2
Værløse
Hallen
196501 15-11-20
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus
Stevnsgade 1
Stevnsgade 2
Hallen
196500 15-11-20
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus
Værløse
SISU 2010
Hallen
196504 15-11-20
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus
SISU 2010
Stevnsgade 2
Hallen
196507 15-11-20
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U11 D2: 15.11 0900-1200 Byens Hus
Stevnsgade 1
Værløse
Hallen
196248 15-11-20
kl. 12:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U11 H1: 15.11 1200-1500 Byens hus
SISU 3 C 2010
Roskilde
Hallen
196253 15-11-20
kl. 12:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U11 H1: 15.11 1200-1500 Byens hus
Attila
Køge Bugt
Hallen
196251 15-11-20
kl. 13:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U11 H1: 15.11 1200-1500 Byens hus
Roskilde
Attila
Hallen
196250 15-11-20
kl. 13:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U11 H1: 15.11 1200-1500 Byens hus
Køge Bugt
SISU 3 C 2010
Hallen
196254 15-11-20
kl. 14:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U11 H1: 15.11 1200-1500 Byens hus
SISU 3 C 2010
Attila
Hallen
196257 15-11-20
kl. 14:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2
U11 H1: 15.11 1200-1500 Byens hus
Roskilde
Køge Bugt
Hallen
197204 29-11-20
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D2: 29.11 0900-1200 Byens hus
Hørsholm 1 P10
SISU 2010
Hallen
197209 29-11-20
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D2: 29.11 0900-1200 Byens hus
Værløse
BMS Herlev U9
Hallen
197207 29-11-20
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D2: 29.11 0900-1200 Byens hus
SISU 2010
Værløse
Hallen
197206 29-11-20
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D2: 29.11 0900-1200 Byens hus
BMS Herlev U9
Hørsholm 1 P10
Hallen
197210 29-11-20
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D2: 29.11 0900-1200 Byens hus
Hørsholm 1 P10
Værløse
Hallen
197213 29-11-20
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D2: 29.11 0900-1200 Byens hus
SISU 2010
BMS Herlev U9
Hallen
197224 29-11-20
kl. 12:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 D2. 29.11 1200-1500 Byens hus
SISU 2011
Hørsholm 3 P10
Hallen
197229 29-11-20
kl. 12:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 D2. 29.11 1200-1500 Byens hus
Virum
BK Amager
Hallen
197227 29-11-20
kl. 13:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 D2. 29.11 1200-1500 Byens hus
Hørsholm 3 P10
Virum
Hallen
197226 29-11-20
kl. 13:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 D2. 29.11 1200-1500 Byens hus
BK Amager
SISU 2011
Hallen
197230 29-11-20
kl. 14:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 D2. 29.11 1200-1500 Byens hus
SISU 2011
Virum
Hallen
197233 29-11-20
kl. 14:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 D2. 29.11 1200-1500 Byens hus
Hørsholm 3 P10
BK Amager
Hallen
196979 29-11-20
kl. 15:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 H2: 29.11 1500-1800 Byens hus
SISU 2 2011
Hvidovre
Hallen
196974 29-11-20
kl. 15:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 H2: 29.11 1500-1800 Byens hus
Falcon 2 Gul
Hørsholm 2 D10
Hallen
196977 29-11-20
kl. 16:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 H2: 29.11 1500-1800 Byens hus
Hørsholm 2 D10
SISU 2 2011
Hallen
196976 29-11-20
kl. 16:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 H2: 29.11 1500-1800 Byens hus
Hvidovre
Falcon 2 Gul
Hallen
196980 29-11-20
kl. 17:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 H2: 29.11 1500-1800 Byens hus
Falcon 2 Gul
SISU 2 2011
Hallen
196983 29-11-20
kl. 17:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U11 H2: 29.11 1500-1800 Byens hus
Hørsholm 2 D10
Hvidovre
Hallen