Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Hillerødegadehallen (67)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
184320 07-12-19
kl. 13:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 2
Stevnsgade 6
Hallen
184319 07-12-19
kl. 14:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic
SISU 4
Hallen
184184 07-12-19
kl. 16:00
3. division herrer øst
Pulje 1
BC ONETEAM
Næstved Basketball 3
Hallen
184429 07-12-19
kl. 17:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 3
Birkerød U20
Hallen
184412 14-12-19
kl. 13:00
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
CBS Herre 3
Hallen
184602 14-12-19
kl. 14:30
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
Baltic
Hallen
184331 04-01-20
kl. 13:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 2
Broernes BK 2 - H2
Hallen
184435 04-01-20
kl. 14:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
ONETEAM 3
Hallen
184605 04-01-20
kl. 16:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic
Stevnsgade 3
Hallen
184211 11-01-20
kl. 13:00
3. division herrer øst
Pulje 1
BC ONETEAM
Stevnsgade 3
Hallen
184609 18-01-20
kl. 13:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic
SISU 3
Hallen
184446 25-01-20
kl. 13:00
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 3
Broernes 3 - H3
Hallen
184328 25-01-20
kl. 14:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Atlas
Baltic
Hallen
184590 25-01-20
kl. 16:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic
Glostrup
Hallen
184348 01-02-20
kl. 13:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 2
KSI 3
Hallen
184346 01-02-20
kl. 14:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic
BMS-Herlev 4
Hallen
184345 01-02-20
kl. 17:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Atlas
SISU 4
Hallen
184454 08-02-20
kl. 13:00
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
Birkerød U20
Hallen
184238 08-02-20
kl. 14:30
3. division herrer øst
Pulje 1
BC ONETEAM
Hvidovre 2
Hallen
184615 15-02-20
kl. 13:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
BMS-Herlev 2
Hallen
184356 29-02-20
kl. 13:15
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 2
Falcon 3
Hallen
184355 29-02-20
kl. 14:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic
Stevnsgade 5
Hallen
184247 29-02-20
kl. 16:00
3. division herrer øst
Pulje 1
BC ONETEAM
Holbæk 2
Hallen
184465 07-03-20
kl. 13:15
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 3
Baltic 2
Hallen
184373 14-03-20
kl. 13:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic
Atlas
Hallen
184384 21-03-20
kl. 13:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 2
Hvidovre U22
Hallen
184382 21-03-20
kl. 14:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic
Egedal basket
Hallen
184460 21-03-20
kl. 14:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
Broernes 3 - H3
Hallen
184625 21-03-20
kl. 16:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
SISU 3
Hallen
184381 21-03-20
kl. 17:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Atlas
BMS-Herlev 4
Hallen
184598 29-03-20
kl. 10:30
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic
BMS-Herlev 2
Hallen
184352 29-03-20
kl. 15:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Bk Ishøj Flamme 2
Næstved Basketball 4
Hallen
184620 04-04-20
kl. 13:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
Birkerød
Hallen
184472 04-04-20
kl. 14:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
CBS Herre 3
Hallen
184622 04-04-20
kl. 16:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic
CBS Dame 2
Hallen
184470 04-04-20
kl. 17:30
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 3
Stevnsgade 8
Hallen
184478 18-04-20
kl. 13:00
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
Stevnsgade 8
Hallen
184630 18-04-20
kl. 14:30
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic
Baltic 2
Hallen
184483 25-04-20
kl. 13:00
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
ONETEAM 3
CBS Herre 3
Hallen
184634 25-04-20
kl. 14:30
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
Baltic 2
Glostrup
Hallen