Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Gentoftehallen (11)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
188907 30-01-20
kl. 19:00
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 2B
Pulje 1
SISU 3 A
Brønshøj 2
Hal B Bane 1
184216 30-01-20
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
SISU 3
Hillerød Fighters
Hal B Bane 1
188785 01-02-20
kl. 09:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
Gladsaxe
SISU 1 - 2007
Hal B Bane 1
190073 01-02-20
kl. 15:15
U15 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 5
U15 H1: 01.02 1100-1400 Køgehallen
SISU 2005 2A
Værløse
Hal B Bane 3
182990 02-02-20
kl. 15:30
1. division damer
Pulje 1
SISU U19
Stenhus U19
Hal A
182832 02-02-20
kl. 17:30
1. Division Herrer
Pulje 1
SISU
Næstved 2
Hal A
184549 02-02-20
kl. 00:00
2. division damer øst
Pulje 1
SISU-Cannons
Stevnsgade 2
Hal A Bane 1 UDS
184613 02-02-20
kl. 11:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 3
Glostrup
Hal A Bane 1
184039 02-02-20
kl. 13:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
SISU 2
Bk Ishøj Flamme
Hal A Bane 1
186589 02-02-20
kl. 09:00
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 6
FBBK
Hal A Bane 3
188775 02-02-20
kl. 11:00
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3
Pulje 1
SISU 3 - 2007
Falcon 3 GUL (2008)
Hal A Bane 3
188794 02-02-20
kl. 13:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2 -2008
SISU 1 - 2007
Hal A Bane 3
190720 02-02-20
kl. 09:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5
U15 H1 02.02 0900-1300 Gentoftehal B bane 1+3
Falcon gul 2007
Stevnsgade
Hal B Bane 1
190721 02-02-20
kl. 10:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5
U15 H1 02.02 0900-1300 Gentoftehal B bane 1+3
Espergærde
Falcon gul 2007
Hal B Bane 1
190718 02-02-20
kl. 11:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5
U15 H1 02.02 0900-1300 Gentoftehal B bane 1+3
SISU U15 2005A
Falcon gul 2007
Hal B Bane 1
184180 02-02-20
kl. 16:30
3. division herrer øst
Pulje 1
SISU 3
Værløse 3
Hal B Bane 1
190715 02-02-20
kl. 09:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5
U15 H1 02.02 0900-1300 Gentoftehal B bane 1+3
Espergærde
SISU U15 2005A
Hal B Bane 3
190724 02-02-20
kl. 10:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5
U15 H1 02.02 0900-1300 Gentoftehal B bane 1+3
SISU U15 2005A
Stevnsgade
Hal B Bane 3
190717 02-02-20
kl. 11:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 5
U15 H1 02.02 0900-1300 Gentoftehal B bane 1+3
Stevnsgade
Espergærde
Hal B Bane 3
183206 05-02-20
kl. 19:30
Dameligaen
Pulje 1
SISU
Værløse Blue Hawks
Hal A
188570 05-02-20
kl. 19:15
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2005
Virum 2005
Hal B Bane 1
184319 06-02-20
kl. 20:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Baltic
SISU 4
Hal A
184215 18-02-20
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Copenhagen Cannons
Værløse 3
Hal B Bane 1
186621 20-02-20
kl. 19:15
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 4 U19
Hvidovre U22
Hal B Bane 3
182506 22-02-20
kl. 10:45
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
SISU
EVN
Hal B Bane 1
188692 22-02-20
kl. 15:15
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 1-2005
Hørsholm 2 P06
Hal B Bane 3
182770 23-02-20
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
SISU
Hørsholm
Hal A
183255 23-02-20
kl. 17:00
Dameligaen
Pulje 1
SISU
Hørsholm 79ers
Hal A
184085 23-02-20
kl. 14:45
2. division Herrer Øst
Pulje 1
SISU 2
Hørsholm 2
Hal B Bane 1
188786 23-02-20
kl. 14:30
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2 -2008
Værløse
Hal B Bane 3
183176 25-02-20
kl. 19:15
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
SISU 1- 03
Falcon 2005
Hal B Bane 3
183007 27-02-20
kl. 19:00
1. division damer
Pulje 1
SISU U19
BMS Herlev U19
Hal B Bane 3
184243 27-02-20
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Copenhagen Cannons
SISU 3
Hal B Bane 3
188789 29-02-20
kl. 15:15
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 1 - 2007
Værløse
Hal B Bane 1
186645 01-03-20
kl. 09:00
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 4 U19
Hørsholm U19D-2
Hal A Bane 1
184095 01-03-20
kl. 11:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
SISU 2
Jonstrup
Hal A Bane 1
185234 01-03-20
kl. 13:00
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
SISU 2A
Falcon sort
Hal A Bane 1
184552 01-03-20
kl. 15:00
2. division damer øst
Pulje 1
SISU-Cannons
Hvidovre D1
Hal A Bane 1
187800 01-03-20
kl. 17:00
Old Boys 30+
Pulje 1
SISU
BMS-Herlev
Hal A Bane 1
188680 01-03-20
kl. 09:00
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2-2006
Hvidovre 1
Hal A Bane 3
188612 01-03-20
kl. 11:00
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 2006
Virum 2 2006-1
Hal A Bane 3
188756 01-03-20
kl. 13:00
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 2 - 2008
Hørsholm 2 D08
Hal A Bane 3
188797 01-03-20
kl. 15:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 1 - 2007
BK Amager
Hal A Bane 3
188578 04-03-20
kl. 19:15
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2005
Gladsaxe
Hal B Bane 1
184363 05-03-20
kl. 20:20
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 4
Baltic
Hal B Bane 1
188915 07-03-20
kl. 17:15
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 2B
Pulje 1
SISU 3 A
Falcon 3 sort
Hal B Bane 1
182847 08-03-20
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
SISU
Værløse 2
Hal A
184623 08-03-20
kl. 09:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 3
BMS-Herlev 2
Hal A Bane 1
186599 08-03-20
kl. 11:00
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 6
B70 Basket
Hal A Bane 1
184462 08-03-20
kl. 13:00
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 5
Stevnsgade 7
Hal A Bane 1
188700 08-03-20
kl. 09:00
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 1-2005
Værløse
Hal A Bane 3
184529 08-03-20
kl. 10:45
2. division damer øst
Pulje 1
SISU-Cannons
VLI
Hal B Bane 1
184253 12-03-20
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
SISU 3
Gladsaxe
Hal B Bane 1
188683 14-03-20
kl. 15:15
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2-2006
BMS-Herlev
Hal B Bane 1
188800 15-03-20
kl. 09:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 1 - 2007
BMS-Herlev 1
Hal A Bane 1
186655 15-03-20
kl. 11:00
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 4 U19
DTU Pandas
Hal A Bane 1
187811 15-03-20
kl. 13:00
Old Boys 30+
Pulje 1
SISU
Lyngby Basketball Club
Hal A Bane 1
188802 15-03-20
kl. 17:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2 -2008
Falcon 1 - GUL
Hal A Bane 1
184109 15-03-20
kl. 13:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
SISU 2
Virum U21
Hal A Bane 3
184371 19-03-20
kl. 20:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 4
Egedal basket
Hal B Bane 1
188749 21-03-20
kl. 15:15
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 2 - 2008
Hørsholm 1-D07 Hvid
Hal B Bane 1
184570 22-03-20
kl. 09:00
2. division damer øst
Pulje 1
SISU-Cannons
Jonstrup
Hal A Bane 1
188620 22-03-20
kl. 13:00
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 2006
Hørsholm D06 Hvid
Hal A Bane 1
188763 22-03-20
kl. 15:00
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 2 - 2008
Gladsaxe
Hal A Bane 1
188586 26-03-20
kl. 17:30
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2005
Falcon 2 gul (2006)
Hal B Bane 1
184234 27-03-20
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
SISU 3
DTU 2
Hal B Bane 1
188810 28-03-20
kl. 15:15
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2 -2008
BK Amager
Hal A Bane 3
184467 29-03-20
kl. 09:00
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 5
Birkerød 2
Hal A Bane 1
188594 29-03-20
kl. 11:00
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2005
BMS-Herlev M1
Hal A Bane 1
188626 29-03-20
kl. 13:00
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
SISU 2006
Alba
Hal A Bane 1
188744 29-03-20
kl. 15:00
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 1 - 2007
BMS-Herlev
Hal A Bane 1
188807 29-03-20
kl. 17:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 1 - 2007
Hørsholm P07
Hal A Bane 1
184597 01-04-20
kl. 19:15
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 3
Baltic 2
Hal B Bane 3
184480 04-04-20
kl. 15:15
Serie 2 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 5
DTU 3
Hal B Bane 1
188668 04-04-20
kl. 16:45
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
SISU 2-2006
Aabyhøj IF
Hal B Bane 1
186573 04-04-20
kl. 15:15
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 6
Brønshøj 2
Hal B Bane 3
185243 05-04-20
kl. 09:00
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
SISU 2A
Brønshøj Basket
Hal A Bane 1
184629 19-04-20
kl. 09:00
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 3
Stevnsgade 3
Hal A Bane 1
186661 19-04-20
kl. 11:00
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 4 U19
BK Amager 3
Hal A Bane 1
188923 19-04-20
kl. 09:00
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 2B
Pulje 1
SISU 3 A
Stevnsgade
Hal A Bane 3
184390 23-04-20
kl. 20:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
SISU 4
Atlas
Hal B Bane 1
187824 26-04-20
kl. 00:00
Old Boys 30+
Pulje 1
SISU
DTU Basketball
Hal B Bane 1 UDS
184636 02-05-20
kl. 15:30
Serie 1 damer østdanmark
Pulje 1
SISU 3
Birkerød
Hal B Bane 1