Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Nordhallen (326)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
186921 23-11-19
kl. 09:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 2
U13 H2: 23.11 0900-1200 Nordhallen
Slagelse wildcats
SOR IF
Hallen
186927 23-11-19
kl. 10:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 2
U13 H2: 23.11 0900-1200 Nordhallen
Falcon Sort (2007)
SOR IF
Hallen
186926 23-11-19
kl. 11:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 2
U13 H2: 23.11 0900-1200 Nordhallen
Slagelse wildcats
Falcon Sort (2007)
Hallen
184296 23-11-19
kl. 12:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket
Næstved Basketball 4
Hallen
185127 23-11-19
kl. 14:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U19 Herrer
Greve Basketball Klub
Hallen
185054 04-01-20
kl. 11:00
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U19 Herrer
Attila
Hallen
184323 05-01-20
kl. 09:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket
Virum SH2
Hallen
184332 19-01-20
kl. 09:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket
Bk Ishøj Flamme 2
Hallen
185078 19-01-20
kl. 11:00
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U19 Herrer
Roskilde
Hallen
185232 02-02-20
kl. 09:00
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U17 Damer
Brønshøj Basket
Hallen
185093 02-02-20
kl. 11:00
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U19 Herrer
Hørsholm
Hallen
184359 08-02-20
kl. 12:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket
BMS-Herlev 3
Hallen
185242 29-02-20
kl. 12:30
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U17 Damer
Virum U17
Hallen
185114 14-03-20
kl. 09:00
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U19 Herrer
Brønshøj Basket
Hallen
185223 14-03-20
kl. 11:00
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U17 Damer
Falcon sort
Hallen
184269 28-03-20
kl. 15:30
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket
BMS-Herlev 3
Hallen
184386 18-04-20
kl. 09:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket
Næstved Basketball 4
Hallen
185226 18-04-20
kl. 11:00
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U17 Damer
SISU 2A
Hallen
185218 03-05-20
kl. 09:00
U17 Damer A Østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket U17 Damer
EVN 2
Hallen
184305 03-05-20
kl. 12:00
Serie 1 herrer østdanmark
Pulje 1
Slagelse Basket
Hvidovre 3
Hallen