Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Søndersøhallen (40)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
183215 22-02-20
kl. 15:00
Dameligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
Lemvig Basket
Hal 1
183067 23-02-20
kl. 12:00
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Hjemly
Hal 1
182433 27-02-20
kl. 19:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
CPH Future
Hal 1
184224 29-02-20
kl. 15:45
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
SISU 3
Hal 1
188649 29-02-20
kl. 17:15
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3
Pulje 1
Værløse BK
Hvidovre 1
Hal 1
190238 01-03-20
kl. 09:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen
BMS-Herlev 2
Næstved
Hal 1
190233 01-03-20
kl. 09:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
Falcon sort (2009)
Hal 1
190235 01-03-20
kl. 10:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen
Næstved
Værløse Basketball Klub
Hal 1
190236 01-03-20
kl. 10:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen
Falcon sort (2009)
BMS-Herlev 2
Hal 1
190239 01-03-20
kl. 11:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
BMS-Herlev 2
Hal 1
190242 01-03-20
kl. 11:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen
Falcon sort (2009)
Næstved
Hal 1
190493 01-03-20
kl. 12:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen
Stevnsgade U10
Værløse
Hal 1
190498 01-03-20
kl. 12:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen
Birkerød
Solrød Comets
Hal 1
190495 01-03-20
kl. 13:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen
Solrød Comets
Stevnsgade U10
Hal 1
190496 01-03-20
kl. 13:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen
Værløse
Birkerød
Hal 1
190499 01-03-20
kl. 14:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen
Stevnsgade U10
Birkerød
Hal 1
190502 01-03-20
kl. 14:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5
U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen
Værløse
Solrød Comets
Hal 1
191387 01-03-20
kl. 15:00
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6
U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen
Falcon sort (2006)
Værløse Basketball Klub
Hal 1
191389 01-03-20
kl. 16:00
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6
U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen
RBBC U15 Piger
Falcon sort (2006)
Hal 1
191396 01-03-20
kl. 17:00
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6
U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
RBBC U15 Piger
Hal 1
182756 01-03-20
kl. 18:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
Falcon
Hal 1
182843 03-03-20
kl. 19:15
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
Virum
Hal 1
188758 07-03-20
kl. 15:45
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
Værløse
Falcon 2 SORT (2007)
Hal 1
184251 08-03-20
kl. 12:00
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
DTU 2
Hal 1
187784 08-03-20
kl. 13:30
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
DTU Basketball
Hal 1
186566 14-03-20
kl. 15:45
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
FBBK
Hal 1
187809 14-03-20
kl. 17:15
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Glostrup
Hal 1
188701 14-03-20
kl. 18:45
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
Værløse
Copenhagen Future
Hal 1
188801 15-03-20
kl. 09:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
Værløse
Hørsholm P07
Hal 1
184161 15-03-20
kl. 10:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
DTU 2
Hal 1
186574 21-03-20
kl. 15:45
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
B70 Basket
Hal 1
188764 21-03-20
kl. 17:15
U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
Værløse
Jonstrup
Hal 1
191596 22-03-20
U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7
U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen
Næstved 3
Værløse
Hal 1
190683 22-03-20
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen
Værløse
RBBC U11 Piger
Hal 1
190688 22-03-20
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen
BørneBasket København
Birkerød
Hal 1
190685 22-03-20
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen
Birkerød
Værløse
Hal 1
190686 22-03-20
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen
RBBC U11 Piger
BørneBasket København
Hal 1
190689 22-03-20
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen
Værløse
BørneBasket København
Hal 1
190692 22-03-20
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6
U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen
RBBC U11 Piger
Birkerød
Hal 1
191589 22-03-20
kl. 12:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7
U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen
Værløse
Birkerød 2
Hal 1
191587 22-03-20
kl. 13:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7
U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen
Birkerød 2
Næstved 3
Hal 1
183431 22-03-20
kl. 16:00
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
BK Amager
Hal 1
188696 22-03-20
kl. 18:00
U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2
Pulje 1
Værløse
Hørsholm 2 P06
Hal 1
188659 28-03-20
kl. 15:45
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3
Pulje 1
Værløse BK
ALBA 2
Hal 1
191757 29-03-20
kl. 09:00
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen
Hillerød Basketball Klub
BMS-Herlev 2
Hal 1
191762 29-03-20
kl. 09:00
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen
SISU C
Værløse Basketball Klub
Hal 1
191759 29-03-20
kl. 09:50
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
Hillerød Basketball Klub
Hal 1
191760 29-03-20
kl. 09:50
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen
BMS-Herlev 2
SISU C
Hal 1
191763 29-03-20
kl. 10:40
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen
Hillerød Basketball Klub
SISU C
Hal 1
191766 29-03-20
kl. 10:40
U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6
U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen
BMS-Herlev 2
Værløse Basketball Klub
Hal 1
188809 29-03-20
kl. 18:00
U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1
Pulje 1
Værløse
BMS-Herlev 1
Hal 1
187773 04-04-20
kl. 17:15
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
BMS-Herlev
Hal 1
188664 05-04-20
kl. 10:30
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3
Pulje 1
Værløse BK
Ringsted - Fusion
Hal 1 20 - 0 UHT
186606 19-04-20
kl. 12:00
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
Brønshøj 2
Hal 1
187822 25-04-20
kl. 15:45
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Ballerup Hawks
Hal 1