Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Søndersøhallen (40)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
182763 16-11-19
kl. 15:45
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
EBS Holbæk/Stenhus
Hal 1
187189 17-11-19
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2
U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen
Espergærde
Falcon gul (2009)
Hal 1
187194 17-11-19
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2
U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
Virum U11
Hal 1
187191 17-11-19
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2
U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen
Virum U11
Espergærde
Hal 1
187192 17-11-19
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2
U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen
Falcon gul (2009)
Værløse Basketball Klub
Hal 1
187195 17-11-19
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2
U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen
Espergærde
Værløse Basketball Klub
Hal 1
187198 17-11-19
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2
U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen
Falcon gul (2009)
Virum U11
Hal 1
186954 17-11-19
kl. 12:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2
U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen
Næstved
Værløse Basketball Klub
Hal 1
186949 17-11-19
kl. 12:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2
U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen
Jonstrup
SISU U11 2009 hvid
Hal 1
186951 17-11-19
kl. 13:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2
U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
Jonstrup
Hal 1
186952 17-11-19
kl. 13:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2
U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen
SISU U11 2009 hvid
Næstved
Hal 1
186955 17-11-19
kl. 14:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2
U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen
Jonstrup
Næstved
Hal 1
186958 17-11-19
kl. 14:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2
U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen
SISU U11 2009 hvid
Værløse Basketball Klub
Hal 1
184772 24-11-19
kl. 18:00
U13 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
SISU 1 - 2007
Hal 1
184696 24-11-19
kl. 19:30
U15 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Stevnsgade
Hal 1
184890 30-11-19
kl. 15:30
U13 damer mester Østdanmark
Pulje 1
Værløse
SISU 2 -2008
Hal 1
184170 30-11-19
kl. 17:00
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
Copenhagen Cannons
Hal 1
188323 01-12-19
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen
BK Amager 2
SISU 2006
Hal 1 ANN
188324 01-12-19
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
Stevnsgade
Hal 1 ANN
187509 01-12-19
kl. 09:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen
BMS-Herlev 1
Brønshøj Basket
Hal 1
187514 01-12-19
kl. 09:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
Hørsholm D09 Hvid
Hal 1
187511 01-12-19
kl. 10:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen
Hørsholm D09 Hvid
BMS-Herlev 1
Hal 1
187512 01-12-19
kl. 10:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen
Brønshøj Basket
Værløse Basketball Klub
Hal 1
187515 01-12-19
kl. 11:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen
BMS-Herlev 1
Værløse Basketball Klub
Hal 1
187518 01-12-19
kl. 11:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen
Brønshøj Basket
Hørsholm D09 Hvid
Hal 1
188321 01-12-19
kl. 12:00
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen
SISU 2006
Værløse Basketball Klub
Hal 1
188326 01-12-19
kl. 12:45
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen
Stevnsgade
BK Amager 2
Hal 1
188327 01-12-19
kl. 13:30
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen
SISU 2006
Stevnsgade
Hal 1
188330 01-12-19
kl. 14:15
U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen
Værløse Basketball Klub
BK Amager 2
Hal 1
182424 01-12-19
kl. 15:30
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Horsens IC
Hal 1
185062 01-12-19
kl. 17:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Værløse 2
Roskilde
Hal 1
182384 05-12-19
kl. 19:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
BMS-Herlev
Hal 1
184796 07-12-19
kl. 18:30
U13 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Hørsholm 1-D07 Hvid
Hal 1
184856 08-12-19
kl. 09:00
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
Værløse
Falcon (2006)
Hal 1
183107 08-12-19
kl. 11:00
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Falcon
Hal 1
183232 08-12-19
kl. 13:30
Dameligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
Aabyhøj IF
Hal 1
183399 08-12-19
kl. 16:00
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
Copenhagen Basketball
Hal 1
182414 08-12-19
kl. 18:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Stenhus BC
Hal 1
184720 08-12-19
kl. 19:30
U15 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Hørsholm D06 Hvid
Hal 1
184188 14-12-19
kl. 15:45
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
Hillerød Fighters
Hal 1
185074 14-12-19
kl. 17:15
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Værløse 2
Brønshøj Basket
Hal 1
187784 14-12-19
kl. 18:45
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
DTU Basketball
Hal 1
183109 15-12-19
kl. 13:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
SISU 2 - 04
Hal 1
183467 15-12-19
kl. 16:00
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
Team FOG Næstved (BL)
Hal 1
183227 18-12-19
kl. 19:30
Dameligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
SISU
Hal 1
184161 21-12-19
kl. 15:45
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
DTU 2
Hal 1
183121 22-12-19
kl. 15:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
BK Amager
Hal 1
182459 22-12-19
kl. 17:30
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Hørsholm
Hal 1
184197 04-01-20
kl. 15:45
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
Gladsaxe
Hal 1
186581 05-01-20
kl. 12:00
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
BK Amager 3
Hal 1
183203 08-01-20
kl. 19:30
Dameligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
BK Amager
Hal 1
183457 10-01-20
kl. 19:30
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
Bakken Bears (BL)
Hal 1
183239 11-01-20
kl. 15:00
Dameligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
BMS Herlev Wolfpack
Hal 1
183136 12-01-20
kl. 18:00
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
EVN 2
Hal 1
182813 16-01-20
kl. 19:15
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
Næstved 2
Hal 1
185085 18-01-20
kl. 15:45
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Værløse 2
Attila
Hal 1
183139 19-01-20
kl. 15:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Gladsaxe
Hal 1
182443 19-01-20
kl. 17:30
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
BK Amager
Hal 1
186585 19-01-20
kl. 19:00
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
SISU 6
Hal 1
183443 23-01-20
kl. 19:00
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
BMS Herlev Wolfpack
Hal 1
182824 25-01-20
kl. 15:45
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
SISU
Hal 1
183386 26-01-20
kl. 16:00
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
EBAA
Hal 1
182983 26-01-20
kl. 18:00
1. division damer
Pulje 1
Værløse 2
BK Amager 2
Hal 1
183209 01-02-20
kl. 15:00
Dameligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
Hørsholm 79ers
Hal 1
182833 01-02-20
kl. 17:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
Hvidovrebasket
Hal 1
187796 01-02-20
kl. 18:30
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
SISU
Hal 1
182836 04-02-20
kl. 19:15
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
BMS-Herlev 2
Hal 1
183410 16-02-20
kl. 16:00
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
BK Amager
Hal 1
183215 22-02-20
kl. 15:00
Dameligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
Lemvig Basket
Hal 1
183004 26-02-20
kl. 20:00
1. division damer
Pulje 1
Værløse 2
DTU Unicorn
Hal 1
182433 27-02-20
kl. 19:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
CPH Future
Hal 1
184224 29-02-20
kl. 15:45
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
SISU 3
Hal 1
185101 29-02-20
kl. 17:15
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Værløse 2
Slagelse Basket U19 Herrer
Hal 1
182756 01-03-20
kl. 18:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
Falcon
Hal 1
182843 03-03-20
kl. 19:15
1. Division Herrer
Pulje 1
Værløse 2
Virum
Hal 1
185104 07-03-20
kl. 15:45
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Værløse 2
Jonstrup
Hal 1
184251 08-03-20
kl. 12:00
3. division herrer øst
Pulje 1
Værløse 3
DTU 2
Hal 1
186566 14-03-20
kl. 15:45
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
FBBK
Hal 1
187809 14-03-20
kl. 17:15
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Glostrup
Hal 1
186574 21-03-20
kl. 15:45
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
B70 Basket
Hal 1
183431 22-03-20
kl. 16:00
Basketligaen
Pulje 1
Værløse Blue Hawks
BK Amager
Hal 1
185116 28-03-20
kl. 15:45
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Værløse 2
Holbæk U19A
Hal 1
186598 04-04-20
kl. 15:45
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
Espergærde
Hal 1
187773 04-04-20
kl. 17:15
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
BMS-Herlev
Hal 1
186606 19-04-20
kl. 12:00
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
Værløse 4
Brønshøj 2
Hal 1
187822 25-04-20
kl. 15:45
Old Boys 30+
Pulje 1
Værløse Basketball Klub
Ballerup Hawks
Hal 1