Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Aabyhallen (901)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
192913 28-11-20
kl. 11:30
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
Aabyhøj 1
BMS Herlev 1 Hvid
Hallen 60 - 47
193381 28-11-20
kl. 14:00
Dameligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
BMS Herlev
Hallen
192916 29-11-20
kl. 10:00
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
Aabyhøj 1
Hørsholm 1
Hallen
198387 29-11-20
kl. 12:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen
AGF drenge Frederiksbjerg
Aabyhøj 1
Hallen
198388 29-11-20
kl. 12:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen
Aabyhøj 2 piger
Horsens 2 Piger
Hallen
198391 29-11-20
kl. 13:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen
Aabyhøj 1
Horsens 2 Piger
Hallen
198394 29-11-20
kl. 13:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen
Aabyhøj 2 piger
AGF drenge Frederiksbjerg
Hallen
198390 29-11-20
kl. 14:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen
Horsens 2 Piger
AGF drenge Frederiksbjerg
Hallen
198385 29-11-20
kl. 14:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U11 H1: 29.11 1200-1500 Aabyhallen
Aabyhøj 1
Aabyhøj 2 piger
Hallen
198658 29-11-20
kl. 15:00
U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D1: 29.11 1500-1800 Åbyhallen
Aalborg
Aabyhøj 2
Hallen
198665 29-11-20
kl. 16:00
U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D1: 29.11 1500-1800 Åbyhallen
HEI
Aalborg
Hallen
198656 29-11-20
kl. 17:00
U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U15 D1: 29.11 1500-1800 Åbyhallen
Aabyhøj 2
HEI
Hallen
192925 30-11-20
kl. 17:15
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
Aabyhøj 1
Skovbakken
Hallen
193377 02-12-20
kl. 19:00
Dameligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
SISU
Hallen
192374 05-12-20
kl. 12:00
U13 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Aabyhøj 1 piger
Aalborg 1
Hallen
194063 05-12-20
kl. 14:00
2. division herrer vest
Pulje 1
Aabyhøj
Randers 2
Hallen UDS
192378 06-12-20
kl. 09:00
U13 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Aabyhøj 1 piger
Horsens 1
Hallen
192436 06-12-20
kl. 11:00
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
AUS 1
Hallen UDS
197266 06-12-20
kl. 13:00
2. division damer vest
Pulje 1
Aabyhøj 3
AUS 2
Hallen UDS
198437 06-12-20
kl. 15:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 6, runde 3
U11 H1: 6.12 1500-1800 Åbyhallen
Aabyhøj 5
Sæby piger
Hallen
198435 06-12-20
kl. 16:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 6, runde 3
U11 H1: 6.12 1500-1800 Åbyhallen
Sæby piger
Skovbakken 1 piger
Hallen
198444 06-12-20
kl. 17:00
U11 Mix Vestdanmark, pulje 6, runde 3
U11 H1: 6.12 1500-1800 Åbyhallen
Skovbakken 1 piger
Aabyhøj 5
Hallen
194635 09-12-20
kl. 17:15
Pokal U15 Damer Vest 1/2
Pulje 1
Aabyhøj
Skovbakken
Hallen
194057 13-12-20
kl. 10:15
2. division herrer vest
Pulje 1
Aabyhøj
AUS 2
Hallen UDS
197269 13-12-20
kl. 12:30
2. division damer vest
Pulje 1
Aabyhøj 3
AUS 3
Hallen UDS
193361 16-12-20
kl. 19:00
Dameligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
BMS Herlev
Hallen
198770 20-12-20
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 4
U15 H1: Mangler arrangør
Aabyhøj
Harlev
Hallen ANN
198776 20-12-20
U15 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 4
U15 H1: Mangler arrangør
Aabyhøj
Lystrup
Hallen
192457 09-01-21
kl. 10:00
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
Viby 1
Hallen
193357 09-01-21
kl. 12:30
Dameligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
SISU
Hallen
192054 09-01-21
kl. 15:00
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
Værløse Blue Hawks
Hallen
192744 23-01-21
kl. 11:30
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
BMS Herlev
Hallen
193372 23-01-21
kl. 14:00
Dameligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
Hørsholm
Hallen
192724 24-01-21
kl. 14:30
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
CPH Future
Hallen
192478 30-01-21
kl. 11:00
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
Lemvig
Hallen
197275 30-01-21
kl. 13:00
2. division damer vest
Pulje 1
Aabyhøj 3
AGF
Hallen
192485 06-02-21
kl. 12:00
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
Odense
Hallen
192499 20-02-21
kl. 13:00
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
Aalborg
Hallen
192754 27-02-21
kl. 13:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
Hørsholm
Hallen
192506 28-02-21
kl. 11:30
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
AUS 1
Hallen
192728 28-02-21
kl. 14:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
BK Amager
Hallen
192684 06-03-21
kl. 12:30
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
Falcon
Hallen
194082 13-03-21
kl. 12:00
2. division herrer vest
Pulje 1
Aabyhøj
Horsens
Hallen
197278 14-03-21
kl. 14:30
2. division damer vest
Pulje 1
Aabyhøj 3
Skovbakken
Hallen
193369 17-03-21
kl. 19:00
Dameligaen
Pulje 1
Aabyhøj IF
BK Amager
Hallen
192429 27-03-21
kl. 11:00
1. division damer
Pulje 1
Aabyhøj 2
Aalborg
Hallen
194100 11-04-21
kl. 11:00
2. division herrer vest
Pulje 1
Aabyhøj
AUS 1
Hallen
192773 11-04-21
kl. 13:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
Aabyhøj
Værløse
Hallen