Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Frederiksborghallen (36)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
197034 29-11-20
kl. 09:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen
Virum
ALBA Mix
Hallen
197039 29-11-20
kl. 09:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen
Hillerød
Glostrup
Hallen
197036 29-11-20
kl. 10:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen
Glostrup
Virum
Hallen
197037 29-11-20
kl. 10:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen
ALBA Mix
Hillerød
Hallen
197040 29-11-20
kl. 11:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen
Virum
Hillerød
Hallen
197043 29-11-20
kl. 11:00
U11 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U11 H2: 29.11 0900-1300 Frederiksborghallen
ALBA Mix
Glostrup
Hallen
194979 30-11-20
kl. 19:15
U17 herrer A Østdanmark
Pulje 1
Hillerød
Virum 2
Hallen
194216 02-12-20
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Hillerød
BMS Herlev 3
Hallen UDS
196909 06-12-20
kl. 09:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3
U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen
Jonstrup 2
Hillerød 2 Sort
Hallen
196904 06-12-20
kl. 09:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3
U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen
Solrød 2
Falcon 5 Sort
Hallen
196906 06-12-20
kl. 10:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3
U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen
Hillerød 2 Sort
Solrød 2
Hallen
196907 06-12-20
kl. 10:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3
U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen
Falcon 5 Sort
Jonstrup 2
Hallen
196910 06-12-20
kl. 11:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3
U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen
Solrød 2
Jonstrup 2
Hallen
196913 06-12-20
kl. 11:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3
U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen
Falcon 5 Sort
Hillerød 2 Sort
Hallen
196899 06-12-20
kl. 12:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln
Holbæk
Solrød 1
Hallen
196894 06-12-20
kl. 12:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln
Hvidovre 2
Hillerød 1 Hvid
Hallen
196896 06-12-20
kl. 13:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln
Solrød 1
Hvidovre 2
Hallen
196897 06-12-20
kl. 13:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln
Hillerød 1 Hvid
Holbæk
Hallen
196900 06-12-20
kl. 14:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln
Hvidovre 2
Holbæk
Hallen
196903 06-12-20
kl. 14:30
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln
Hillerød 1 Hvid
Solrød 1
Hallen
194227 09-12-20
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Hillerød
Glostrup 1
Hallen UDS
194244 06-01-21
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Hillerød
Roskilde
Hallen
194258 20-01-21
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Hillerød
VLI
Hallen
194286 10-03-21
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Hillerød
Broernes 1
Hallen
194291 17-03-21
kl. 20:30
3. division herrer øst
Pulje 1
Hillerød
SISU 3
Hallen