Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Amagerhallen (2)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
183069 21-11-19
kl. 18:00
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
BMS-Herlev
Stor bane
182410 23-11-19
kl. 14:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Horsens IC
Stor bane
182914 23-11-19
kl. 16:00
1. division damer
Pulje 1
BK Amager 2
Falcon U19
Stor bane
182486 23-11-19
kl. 18:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Hørsholm
Stor bane
184812 24-11-19
kl. 09:00
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
BK Amager
SISU 1-2005
Stor bane
183079 24-11-19
kl. 12:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Næstved Basketball
Stor bane
184686 24-11-19
kl. 14:30
U15 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
BK Amager
Brønshøj Basket
Stor bane
184026 24-11-19
kl. 16:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
BK Amager 2
Solrød Comets
Stor bane
185182 24-11-19
kl. 18:15
U17 herrer A Østdanmark
Pulje 1
BK Amager 2
Falcon 3 sort
Stor bane
187119 24-11-19
kl. 09:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U13 D1: 24.11 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager 2
Hørsholm P07
Tværbane 1
187121 24-11-19
kl. 10:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U13 D1: 24.11 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
SISU 2007
BK Amager 2
Tværbane 1
187128 24-11-19
kl. 11:00
U13 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 2
U13 D1: 24.11 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Hørsholm P07
SISU 2007
Tværbane 2
182926 26-11-19
kl. 19:00
1. division damer
Pulje 1
BK Amager 2
Falcon
Stor bane
188507 27-11-19
kl. 19:00
Pokal U13 Damer Øst 1/4
Pulje 1
BK Amager
BMS-Herlev
Stor bane
182390 29-11-19
kl. 20:30
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Værløse Basketball Klub
Stor bane
184782 30-11-19
kl. 14:30
U13 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
BK Amager
ALBA 1
Stor bane
185190 30-11-19
kl. 16:30
U17 herrer A Østdanmark
Pulje 1
BK Amager 2
Hvidovre
Stor bane
185072 30-11-19
kl. 18:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
BK Amager 2
Holbæk U19A
Stor bane
187339 01-12-19
kl. 09:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U15 H1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen
BK Amager 3 (U13)
Falcon grøn 2005
Stor bane
187348 01-12-19
kl. 10:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U15 H1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen
Falcon grøn 2005
SISU 2006 B
Stor bane
187341 01-12-19
kl. 11:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 3
U15 H1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen
SISU 2006 B
BK Amager 3 (U13)
Stor bane
187398 01-12-19
kl. 12:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 3
U15 H2: 01.12 1200-1500 Amagerhallen stor
Birkerød 2
BK Amager 4
Stor bane
187389 01-12-19
kl. 13:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 3
U15 H2: 01.12 1200-1500 Amagerhallen stor
Glostrup
Birkerød 2
Stor bane
187391 01-12-19
kl. 14:00
U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 3
U15 H2: 01.12 1200-1500 Amagerhallen stor
BK Amager 4
Glostrup
Stor bane
186614 01-12-19
kl. 15:30
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
Hørsholm U19D-2
Stor bane
187700 01-12-19
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager
Falcon gul (2009)
Tværbane 1
187702 01-12-19
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Stevnsgade
BK Amager
Tværbane 1
187706 01-12-19
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager
Værløse Basketball Klub
Tværbane 1
187705 01-12-19
kl. 09:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Værløse Basketball Klub
Stevnsgade
Tværbane 2
187703 01-12-19
kl. 10:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Falcon gul (2009)
Værløse Basketball Klub
Tværbane 2
187709 01-12-19
kl. 11:00
U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U11 D1: 01.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Falcon gul (2009)
Stevnsgade
Tværbane 2
184882 04-12-19
kl. 19:00
U13 damer mester Østdanmark
Pulje 1
BK Amager
Falcon 1 - GUL
Stor bane
183497 07-12-19
kl. 14:30
Basketligaen
Pulje 1
BK Amager
Horsens IC (BL)
Stor bane
183231 07-12-19
kl. 17:00
Dameligaen
Pulje 1
BK Amager
Hørsholm 79ers
Stor bane
182415 07-12-19
kl. 19:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Holbæk U19
Stor bane
184709 08-12-19
kl. 09:00
U15 herrer mester Østdanmark
Pulje 1
BK Amager
SISU 2006
Stor bane
184893 08-12-19
kl. 10:30
U13 damer mester Østdanmark
Pulje 1
BK Amager
Virum Vipers 2008
Stor bane
183106 08-12-19
kl. 12:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Gladsaxe
Stor bane
184853 08-12-19
kl. 14:30
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
BK Amager
BMS-Herlev
Stor bane
185108 08-12-19
kl. 16:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
BK Amager 2
Slagelse Basket U19 Herrer
Stor bane
184043 08-12-19
kl. 18:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
BK Amager 2
Jonstrup
Stor bane
187409 08-12-19
kl. 09:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U13 H2: 08.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager 2
Jonstrup
Tværbane 1
187411 08-12-19
kl. 10:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U13 H2: 08.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
SISU 2007
BK Amager 2
Tværbane 1
187415 08-12-19
kl. 11:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U13 H2: 08.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager 2
Børnebasket Furesø
Tværbane 1
187419 08-12-19
kl. 12:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U13 H1: 08.12 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager 4 (Piger)
Solrød Comets 1
Tværbane 1
187421 08-12-19
kl. 13:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U13 H1: 08.12 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2
Glostrup
BK Amager 4 (Piger)
Tværbane 1
187425 08-12-19
kl. 14:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U13 H1: 08.12 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager 4 (Piger)
Værløse Basketball Klub
Tværbane 1
187439 08-12-19
kl. 15:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H1: 08.12 1500-1800 Amagerhallen tvær 1+2
BK Amager 3
Gladsaxe
Tværbane 1
187441 08-12-19
kl. 16:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H1: 08.12 1500-1800 Amagerhallen tvær 1+2
SISU 2008 B
BK Amager 3
Tværbane 1
187414 08-12-19
kl. 09:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U13 H2: 08.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Børnebasket Furesø
SISU 2007
Tværbane 2
187412 08-12-19
kl. 10:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U13 H2: 08.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Jonstrup
Børnebasket Furesø
Tværbane 2
187418 08-12-19
kl. 11:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3
U13 H2: 08.12 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2
Jonstrup
SISU 2007
Tværbane 2
187424 08-12-19
kl. 12:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U13 H1: 08.12 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2
Værløse Basketball Klub
Glostrup
Tværbane 2
187422 08-12-19
kl. 13:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U13 H1: 08.12 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2
Solrød Comets 1
Værløse Basketball Klub
Tværbane 2
187428 08-12-19
kl. 14:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 3
U13 H1: 08.12 1200-1500 Amagerhallen tvær 1+2
Solrød Comets 1
Glostrup
Tværbane 2
187448 08-12-19
kl. 17:00
U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3
U13 H1: 08.12 1500-1800 Amagerhallen tvær 1+2
Gladsaxe
SISU 2008 B
Tværbane 2
182941 10-12-19
kl. 19:00
1. division damer
Pulje 1
BK Amager 2
Falcon 2
Stor bane
183466 11-12-19
kl. 19:00
Basketligaen
Pulje 1
BK Amager
Svendborg Rabbits (BL)
Stor bane
186577 14-12-19
kl. 14:15
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
SISU 6
Stor bane
182495 15-12-19
kl. 12:30
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
EVN
Stor bane
183110 15-12-19
kl. 14:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
SISU 1- 03
Stor bane
184067 11-01-20
kl. 17:00
2. division Herrer Øst
Pulje 1
BK Amager 2
SISU 2
Stor bane
185126 11-01-20
kl. 19:00
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
BK Amager 2
Attila
Stor bane
186633 12-01-20
kl. 09:15
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
SISU 4 U19
Stor bane
182965 14-01-20
kl. 19:00
1. division damer
Pulje 1
BK Amager 2
Stevnsgade
Stor bane
183391 15-01-20
kl. 19:00
Basketligaen
Pulje 1
BK Amager
Værløse Blue Hawks
Stor bane
183138 16-01-20
kl. 18:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Hørsholm
Stor bane
183200 21-01-20
kl. 19:30
Dameligaen
Pulje 1
BK Amager
BMS Herlev Wolfpack
Stor bane
182498 22-01-20
kl. 19:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Falcon
Stor bane
182450 25-01-20
kl. 14:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
CPH Future
Stor bane
186567 25-01-20
kl. 16:00
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
B70 Basket
Stor bane
183155 26-01-20
kl. 12:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Skovbakken Bears
Stor bane
185091 26-01-20
kl. 14:15
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
BK Amager 2
Værløse 2
Stor bane
182976 28-01-20
kl. 19:00
1. division damer
Pulje 1
BK Amager 2
DTU Unicorn
Stor bane
183207 01-02-20
kl. 14:30
Dameligaen
Pulje 1
BK Amager
SISU
Stor bane
182504 01-02-20
kl. 16:30
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
SISU
Stor bane
186590 01-02-20
kl. 16:45
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
Espergærde
Tværbane 1
182996 04-02-20
kl. 19:00
1. division damer
Pulje 1
BK Amager 2
BMS Herlev U19
Stor bane
182507 05-02-20
kl. 19:00
U17 damer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
BMS-Herlev
Stor bane
183398 12-02-20
kl. 19:00
Basketligaen
Pulje 1
BK Amager
BMS Herlev Wolfpack
Stor bane
183256 22-02-20
kl. 14:30
Dameligaen
Pulje 1
BK Amager
Aabyhøj IF
Stor bane
182460 22-02-20
kl. 17:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
EBAA
Stor bane
184094 26-02-20
kl. 20:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
BK Amager 2
Bk Ishøj Flamme
Stor bane
182434 27-02-20
kl. 18:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
BMS-Herlev
Stor bane
183187 04-03-20
kl. 19:00
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Glostrup
Stor bane
182440 05-03-20
kl. 18:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
BK Amager
Hørsholm
Stor bane
183422 14-03-20
kl. 14:30
Basketligaen
Pulje 1
BK Amager
EBAA
Stor bane
184110 15-03-20
kl. 09:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
BK Amager 2
Stevnsgade 2
Stor bane
186653 15-03-20
kl. 11:30
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
Stevnsgade 4
Stor bane
183415 18-03-20
kl. 19:00
Basketligaen
Pulje 1
BK Amager
Copenhagen Basketball
Stor bane
185066 21-03-20
kl. 14:30
U19 herrer A Østdanmark
Pulje 1
BK Amager 2
Greve Basketball Klub
Stor bane
186597 21-03-20
kl. 16:30
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
Brønshøj 2
Stor bane
184123 28-03-20
kl. 19:30
2. division Herrer Øst
Pulje 1
BK Amager 2
Falcon 2
Stor bane
186646 29-03-20
kl. 09:15
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
Hvidovre U22
Stor bane
186665 26-04-20
kl. 09:15
Serie 2 damer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
KSI 3
Stor bane
186609 26-04-20
kl. 11:15
Serie 3 herrer østdanmark
Pulje 1
BK Amager 3
Værløse 4
Stor bane