Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Vejlby-Risskov Idrætscenter (909)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
192261 27-11-20
kl. 17:45
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
AGF 1
Hal 1
192909 28-11-20
kl. 14:00
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
Skovbakken
Hørsholm 1
Hal 2
192379 28-11-20
kl. 15:45
U13 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
Aalborg 1
Hal 2
196573 29-11-20
U19 herrer A Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken
Svendborg
Hal 1
197376 29-11-20
kl. 09:30
Serie 1 herrer Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 3
AUS 4
Hal 1 UDS
192575 29-11-20
kl. 11:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Skovbakken 1
Bjerringbro
Hal 1 UDS
193225 29-11-20
kl. 13:30
U17 herrer landsdækkende
Pulje 1
Skovbakken 1
BMS Herlev 1
Hal 1
197265 29-11-20
kl. 15:30
2. division damer vest
Pulje 1
Skovbakken
Aabyhøj 3
Hal 1 UDS
196677 29-11-20
kl. 12:30
U17 herrer A Vestdanmark
Pulje 1
Risskov 1
Aalestrup Idrætsforening
Hal 3
196673 29-11-20
kl. 14:15
U17 herrer A Vestdanmark
Pulje 1
Risskov 2
AGF
Hal 3
191987 02-12-20
kl. 18:30
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
Horsens IC (BL)
Hal 1
192029 04-12-20
kl. 19:00
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
Svendborg Rabbits (BL)
Hal 1
197412 05-12-20
kl. 12:30
Serie 1 herrer Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 3
AUS 3
Hal 1 UDS
196678 05-12-20
kl. 14:30
U17 herrer A Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Randers
Hal 1
192930 05-12-20
kl. 16:30
U15 damer mester Østdanmark
Pulje 1
Skovbakken
SISU 1 - 2006
Hal 1
192296 05-12-20
kl. 14:00
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Horsens 2
Hal 2
198563 06-12-20
kl. 10:00
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U13 D1: 06.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC hal 2
Aabyhøj IF 2
Skovbakken
Hal 2
198568 06-12-20
kl. 10:00
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U13 D1: 06.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC hal 2
AGF U13
Hadsten
Hal 2
198569 06-12-20
kl. 11:00
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U13 D1: 06.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC hal 2
Aabyhøj IF 2
AGF U13
Hal 2
198572 06-12-20
kl. 11:00
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U13 D1: 06.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC hal 2
Skovbakken
Hadsten
Hal 2
198565 06-12-20
kl. 12:00
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U13 D1: 06.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC hal 2
Hadsten
Aabyhøj IF 2
Hal 2
198566 06-12-20
kl. 12:00
U13 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 3
U13 D1: 06.12 1000-1300 Vejlby Risskov IC hal 2
Skovbakken
AGF U13
Hal 2
196621 06-12-20
kl. 12:30
U17 herrer A Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Aalestrup Idrætsforening
Hal 3
193321 06-12-20
kl. 14:30
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Aarhus 2
CPH Future
Hal 3
196577 06-12-20
kl. 16:30
U19 herrer A Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken
Viby
Hal 3
192034 12-12-20
kl. 15:00
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
BK Amager
Hal 1
192005 12-12-20
kl. 17:30
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
Copenhagen Basketball
Hal 1
192532 12-12-20
kl. 11:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Skovbakken 1
Viby 1
Hal 3 UDS
193869 12-12-20
kl. 13:00
3. division herrer vest
Pulje 1
Skovbakken 2
Aalborg 2
Hal 3 UDS
191981 13-12-20
kl. 14:00
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
Værløse Blue Hawks
Hal 1
192306 19-12-20
kl. 14:00
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Horsens 1
Hal 2
193334 19-12-20
kl. 16:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Aarhus 2
SISU
Hal 2
193330 19-12-20
kl. 14:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Aarhus 1
BK Amager
Hal 3
192023 28-12-20
kl. 18:30
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
Horsens IC (BL)
Hal 1
192078 08-01-21
kl. 18:30
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
Randers Cimbria
Hal 1
192295 09-01-21
kl. 14:00
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
Hadsten 1
Hal 2
192311 17-01-21
kl. 09:15
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
AGF 2
Hal 1
192310 17-01-21
kl. 11:00
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
AGF 1
Hal 1
193266 17-01-21
kl. 13:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Aarhus 2
Værløse 1
Hal 1
192644 17-01-21
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
Skovbakken 1
Aalborg 1
Hal 1
197274 17-01-21
kl. 16:45
2. division damer vest
Pulje 1
Skovbakken
AGF
Hal 1
193351 19-01-21
kl. 18:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Aarhus 1
Horsens
Hal 2
192015 23-01-21
kl. 14:00
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
Team FOG Næstved (BL)
Hal 1
191989 23-01-21
kl. 16:30
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
BMS Herlev Wolfpack
Hal 1
193347 23-01-21
kl. 14:00
U19 herrer landsdækkende
Pulje 1
Aarhus 2
Hørsholm
Hal 2
192320 24-01-21
kl. 14:15
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
Horsens 1
Hal 2
193882 24-01-21
kl. 16:00
3. division herrer vest
Pulje 1
Skovbakken 2
Herning
Hal 2
192003 27-01-21
kl. 18:30
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
Randers Cimbria
Hal 1
192017 30-01-21
kl. 14:00
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
BK Amager
Hal 1
197256 06-02-21
kl. 11:30
2. division damer vest
Pulje 1
Skovbakken
AUS 2
Hal 1
193892 06-02-21
kl. 13:30
3. division herrer vest
Pulje 1
Skovbakken 2
B71 1
Hal 1
192568 06-02-21
kl. 15:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Skovbakken 1
Odense 1
Hal 1
192330 07-02-21
kl. 14:15
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Odense 1
Hal 3
191963 10-02-21
kl. 18:30
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
Randers Cimbria
Hal 1
191965 27-02-21
kl. 14:00
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
Copenhagen Basketball
Hal 1
192329 27-02-21
kl. 11:45
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
Vejen
Hal 3
192336 27-02-21
kl. 13:30
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Svendborg 1
Hal 3
192339 05-03-21
kl. 17:45
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
Skovbakken 2
Hal 2
197262 06-03-21
kl. 10:00
2. division damer vest
Pulje 1
Skovbakken
AUS 3
Hal 1
197519 14-03-21
kl. 12:30
Serie 1 herrer Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 3
HEI
Hal 1
193904 14-03-21
kl. 14:15
3. division herrer vest
Pulje 1
Skovbakken 2
Brønderslev 1
Hal 2
192064 19-03-21
kl. 17:30
Basketligaen
Pulje 1
Bears Academy
Bakken Bears (BL)
Hal 1
192356 21-03-21
kl. 09:30
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Hadsten 1
Hal 3
192355 21-03-21
kl. 11:15
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
Svendborg 1
Hal 3
192603 21-03-21
kl. 13:15
1. Division Herrer
Pulje 1
Skovbakken 1
Svendborg
Hal 3
197283 21-03-21
kl. 15:15
2. division damer vest
Pulje 1
Skovbakken
DSIO
Hal 3
192019 28-03-21
kl. 14:00
Basketligaen
Pulje 1
Bakken Bears (BL)
Svendborg Rabbits (BL)
Hal 1
192346 28-03-21
kl. 12:30
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 2
Vejen
Hal 2
192290 28-03-21
kl. 14:15
U15 herrer mester Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 1
Horsens 2
Hal 2
193915 28-03-21
kl. 16:00
3. division herrer vest
Pulje 1
Skovbakken 2
Viby 2
Hal 2
192630 11-04-21
kl. 14:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Skovbakken 1
Viby 1
Hal 3
193859 11-04-21
kl. 16:30
3. division herrer vest
Pulje 1
Skovbakken 2
Viby 2
Hal 3
197340 18-04-21
kl. 12:30
Serie 1 herrer Vestdanmark
Pulje 1
Skovbakken 3
Randers 3
Hal 1
192666 18-04-21
kl. 14:30
1. Division Herrer
Pulje 1
Skovbakken 1
Odense 1
Hal 1
193846 24-04-21
kl. 11:30
3. division herrer vest
Pulje 1
Skovbakken 2
Brønderslev 1
Hal 1