Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Til opslagstavlen

Divisionspokal Herrer Øst 1/16, Pulje 1

Til opslagstavlen

Seneste resultater
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
183528 12-10-19
kl. 15:00
Bk Ishøj Flamme2 Hvidovre 2 - 3 Div. Hillerødegadehallen
Hallen
78 - 88
183526 12-10-19
kl. 11:00
ONE TEAM 2 SISU Korsgadehallen
Hallen
46 - 93
183525 11-10-19
kl. 20:30
KSI 2 BC ONE TEAM Idrætshallen
Hallen
55 - 65
183532 11-10-19
kl. 18:30
KSI 3 Falcon Idrætshallen
Hallen
37 - 105
183531 09-10-19
kl. 20:30
Virum Værløse 2 Virum Hallen
Hal 2
77 - 68
183535 09-10-19
kl. 20:00
Hillerød Fighters Jonstrup Frederiksborghallen
Hallen
86 - 99
183534 08-10-19
kl. 20:30
Stevnsgade 3 Hvidovre 1 - 1 Div. Nørrebrohallen
Hal 1B
0 - 20 HHT
183522 08-10-19
kl. 19:15
Falcon 3 Næstved Basketball 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
63 - 69
183529 06-10-19
kl. 16:00
SISU 2 Hørsholm 2 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
53 - 58
183530 06-10-19
kl. 16:00
Bk Ishøj Flamme Hørsholm Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
84 - 67
183533 06-10-19
kl. 14:00
Copenhagen Cannons Alba Gentoftehallen
Hal A Bane 3
64 - 66
183527 02-10-19
kl. 19:15
Birkerød EBS Holbæk/Stenhus Søndervangshallen
Hallen
69 - 86
183523 29-09-19
kl. 12:30
Stevnsgade 4 KSI 1 Nørrebrohallen
Hal 3A
58 - 48
183520 29-09-19
kl. 12:30
SISU 6 BMS-Herlev 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
41 - 91
183524 25-09-19
kl. 20:30
BMS-Herlev 4 Værløse 3 Rosenlundskolen
Hallen
39 - 88
183521 24-09-19
kl. 20:30
Brønshøj Basket Stevnsgade 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
74 - 52
Stillingen
Række 1
Hold K V U T Score P
1 SISU 6 1 0 0 1 41 - 91 0
2 BMS-Herlev 2 1 1 0 0 91 - 41 2
3 Brønshøj Basket 1 1 0 0 74 - 52 2
4 Stevnsgade 2 1 0 0 1 52 - 74 0
5 Falcon 3 1 0 0 1 63 - 69 0
6 Næstved Basketball 2 1 1 0 0 69 - 63 2
7 Stevnsgade 4 1 1 0 0 58 - 48 2
8 KSI 1 1 0 0 1 48 - 58 0
9 Værløse 3 1 1 0 0 88 - 39 2
10 BMS-Herlev 4 1 0 0 1 39 - 88 0
11 KSI 2 1 0 0 1 55 - 65 0
12 BC ONE TEAM 1 1 0 0 65 - 55 2
13 ONE TEAM 2 1 0 0 1 46 - 93 0
14 SISU 1 1 0 0 93 - 46 2
15 Birkerød 1 0 0 1 69 - 86 0
16 EBS Holbæk/Stenhus 1 1 0 0 86 - 69 2
17 Bk Ishøj Flamme2 1 0 0 1 78 - 88 0
18 Hvidovre 2 - 3 Div. 1 1 0 0 88 - 78 2
19 SISU 2 1 0 0 1 53 - 58 0
20 Hørsholm 2 1 1 0 0 58 - 53 2
21 Bk Ishøj Flamme 1 1 0 0 84 - 67 2
22 Hørsholm 1 0 0 1 67 - 84 0
23 Virum 1 1 0 0 77 - 68 2
24 Værløse 2 1 0 0 1 68 - 77 0
25 KSI 3 1 0 0 1 37 - 105 0
26 Falcon 1 1 0 0 105 - 37 2
27 Copenhagen Cannons 1 0 0 1 64 - 66 0
28 Alba 1 1 0 0 66 - 64 2
29 Stevnsgade 3 1 0 0 1 0 - 20 -2
30 Hvidovre 1 - 1 Div. 1 1 0 0 20 - 0 2
31 Hillerød Fighters 1 0 0 1 86 - 99 0
32 Jonstrup 1 1 0 0 99 - 86 2
Kommende kampe

Ingen kampe fundet