Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U17 herrer A Vestdanmark, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
196598
05-10-20
kl. 19:00
Hjemly 2
Svendborg 2
Hjemly Hallen
Hallen
77 - 51
196676
10-10-20
kl. 14:30
Sæby
Brønderslev
Sæby Fritidscenter
Hallen
ANN
196615
19-10-20
kl. 17:30
Viby 1
BGI
Vibyhallerne
Hal 1
83 - 72
196631
20-10-20
kl. 20:00
AGF
Risskov 2
Frederiksbjerg Idrætscenter
Hal 1
84 - 51
196616
21-10-20
kl. 18:30
BMI mix
Vejle
Egelundhallen
Hal 1
53 - 35
196622
22-10-20
kl. 19:30
Randers
Risskov 1
Arena Randers
Hal 4
63 - 74
196607
24-10-20
kl. 11:00
Aalestrup Idrætsforening
Randers
Østhallen
Hallen
26 - 74
196642
24-10-20
kl. 14:30
Vejen
Spirillen
Vejen Idrætscenter
Hallen
50 - 42
196608
25-10-20
kl. 09:30
Risskov 1
Skovbakken 2
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
73 - 91
196599
25-10-20
kl. 11:00
Esbjerg
Haderslev
UC Syddanmark
Hallen
56 - 32
196596
25-10-20
kl. 15:00
Odense
Svendborg 1
H.C. Andersen Hallen
Hallen
34 - 51
196603
25-10-20
kl. 15:00
AGF
Ry
Frederiksbjerg Idrætscenter
Hal 1
90 - 46
196597
26-10-20
kl. 09:45
EVN 4
EVN 5
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
69 - 64
196611
29-10-20
kl. 18:00
Svendborg 2
EVN 4
Svendborg Gymnasiehal
Hallen
38 - 69
196609
29-10-20
kl. 19:30
Svendborg 1
EVN 3
Svendborg Gymnasiehal
Hallen
45 - 42
196612
29-10-20
kl. 20:00
EVN 5
Hjemly 2
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
79 - 78
196627
01-11-20
kl. 11:00
Esbjerg
Spirillen
UC Syddanmark
Hallen
45 - 48
196635
01-11-20
kl. 11:00
Aalestrup Idrætsforening
Risskov 1
Østhallen
Hallen
46 - 92
196602
01-11-20
kl. 12:15
Vejle
Viby 1
Rosborghallen
Hallen
ANN
196634
01-11-20
kl. 14:15
Brønderslev
Sæby
Brønderslevhallen
Hallen
58 - 98
196672
01-11-20
kl. 15:30
Viby 1
BMI mix
Vibyhallerne
Hal 1
ANN
196623
01-11-20
kl. 16:00
EVN 3
Odense
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
99 - 35
196613
02-11-20
kl. 18:45
Vejen
Esbjerg
Vejen Idrætscenter
Hallen
71 - 53
196638
03-11-20
kl. 18:30
Svendborg 1
Odense
Svendborg Gymnasiehal
Hallen
62 - 43
196643
04-11-20
kl. 18:30
BMI mix
BGI
Egelundhallen
Hal 1
51 - 69
196600
07-11-20
kl. 12:00
Spirillen
Vejen
Alssund Gymnasiet idrætshal
Hallen
75 - 59
196679
07-11-20
kl. 14:30
Aalborg
Brønderslev
Hasseris Gymnasium
Hallen
ANN
196645
07-11-20
kl. 18:00
Ry
AGF
Ry Hallerne
Hal B
40 - 98
196644
08-11-20
kl. 10:00
Viby 1
Vejle
Vibyhallerne
Hal 1
91 - 27
196650
08-11-20
kl. 10:00
Skovbakken 2
Risskov 1
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
95 - 79
196641
08-11-20
kl. 12:00
Haderslev
Esbjerg
Haderslev Idrætscenter
Hallen
58 - 46
196604
08-11-20
kl. 16:00
Risskov 2
Viby 2
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
96 - 23
196639
09-11-20
kl. 10:00
EVN 5
EVN 4
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
79 - 74
196601
09-11-20
kl. 19:15
BGI
BMI mix
BGI Akademiet
BGI Hallen
79 - 30
196640
10-11-20
kl. 18:30
Svendborg 2
Hjemly 2
Svendborg Gymnasiehal
Hallen
38 - 47
196610
10-11-20
kl. 19:00
Hjemly 3
Odense
Hjemly Hallen
Hallen
39 - 53
196646
11-11-20
kl. 18:00
Viby 2
Risskov 2
Vibyhallerne
Hal 2
45 - 89
196625
12-11-20
kl. 18:00
EVN 4
Hjemly 2
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
67 - 51
196628
12-11-20
kl. 19:00
Haderslev
Vejen
Haderslev Idrætscenter
Hallen
54 - 63
196595
12-11-20
kl. 19:30
EVN 3
Hjemly 3
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
78 - 48
196647
12-11-20
kl. 19:30
Brønderslev
Aalborg
Brønderslevhallen
Hallen
ANN
196617
14-11-20
kl. 12:30
Viby 2
AGF
Vibyhallerne
Hal 1
17 - 95
196624
16-11-20
kl. 19:00
Hjemly 3
Svendborg 1
Hjemly Hallen
Hallen
75 - 61
196629
16-11-20
kl. 19:15
BGI
Vejle
BGI Akademiet
BGI Hallen
57 - 34
196660
21-11-20
kl. 11:00
AGF
Viby 2
Frederiksbjerg Idrætscenter
Hal 1
84 - 36
196662
21-11-20
kl. 11:45
Aalborg
Sæby
Aalborg Stadion
Hal 1
ANN
196652
21-11-20
kl. 12:00
Odense
Hjemly 3
H.C. Andersen Hallen
Hallen
33 - 60
196656
21-11-20
kl. 12:00
Spirillen
Haderslev
Alssund Gymnasiet idrætshal
Hallen
104 - 58
196659
22-11-20
kl. 12:30
Risskov 1
Randers
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
61 - 60
196661
22-11-20
kl. 14:15
Risskov 2
Ry
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
85 - 39
196655
22-11-20
kl. 15:30
Esbjerg
Vejen
UC Syddanmark
Hallen
45 - 51
196651
23-11-20
kl. 17:00
EVN 3
Svendborg 1
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
68 - 51
196653
23-11-20
kl. 18:30
EVN 4
Svendborg 2
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
79 - 41
196654
25-11-20
kl. 20:00
Hjemly 2
EVN 5
Hjemly Hallen
Hallen
60 - 74
196658
26-11-20
kl. 18:30
Vejle
BMI mix
Rosborghallen
Hallen
54 - 42
196614
26-11-20
kl. 19:00
Haderslev
Spirillen
Haderslev Idrætscenter
Hallen
54 - 53
196649
26-11-20
kl. 19:30
Randers
Aalestrup Idrætsforening
Arena Randers
Hal 4
53 - 43
196632
27-11-20
kl. 11:00
Ry
Viby 2
Ry Hallerne
Hal B
44 - 54
196636
29-11-20
kl. 10:00
Randers
Skovbakken 2
Arena Randers
Hal 4
75 - 69
196677
29-11-20
kl. 12:30
Risskov 1
Aalestrup Idrætsforening
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
99 - 48
196673
29-11-20
kl. 14:15
Risskov 2
AGF
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
87 - 85
196674
29-11-20
kl. 16:00
Viby 2
Ry
Vibyhallerne
Hal 1
52 - 47
196626
30-11-20
kl. 18:30
EVN 5
Svendborg 2
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
92 - 51
196657
30-11-20
kl. 19:15
BGI
Viby 1
BGI Akademiet
BGI Hallen
71 - 52
196664
01-12-20
kl. 18:00
Aalestrup Idrætsforening
Skovbakken 2
Østhallen
Hallen
25 - 90
196671
03-12-20
kl. 18:30
Vejle
BGI
Rosborghallen
Hallen
ANN
196681
03-12-20
kl. 19:30
Brønderslev
Sæby
Brønderslevhallen
Hallen
30 - 82
196670
05-12-20
kl. 11:00
Vejen
Haderslev
Vejen Idrætscenter
Hallen
58 - 44
196669
05-12-20
kl. 12:00
Spirillen
Esbjerg
Alssund Gymnasiet idrætshal
Hallen
61 - 44
196619
05-12-20
kl. 14:30
Sæby
Aalborg
Sæby Fritidscenter
Hallen
ANN
196678
05-12-20
kl. 14:30
Skovbakken 2
Randers
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
108 - 60
196621
06-12-20
kl. 12:30
Skovbakken 2
Aalestrup Idrætsforening
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
104 - 24
196665
06-12-20
kl. 14:30
Odense
EVN 3
H.C. Andersen Hallen
Hallen
38 - 55
196618
06-12-20
kl. 18:00
Ry
Risskov 2
Ry Hallerne
Hal B
62 - 92
196668
07-12-20
kl. 16:15
Svendborg 2
EVN 5
Svendborg Idrætscenter
Hallen
60 - 63
196666
11-12-20
kl. 19:15
Svendborg 1
Hjemly 3
Svendborg Idrætscenter
Hallen
ANN
196630
13-12-20
kl. 12:30
BMI mix
Viby 1
Egelundhallen
Hal 1
ANN
196667
14-12-20
kl. 18:00
Hjemly 2
EVN 4
Hjemly Hallen
Hallen
ANN
196637
14-12-20
kl. 20:00
Hjemly 3
EVN 3
Hjemly Hallen
Hallen
ANN
196680
16-01-21
kl. 14:30
Sæby
Aalborg
Sæby Fritidscenter
Hallen
ANN
196605
23-01-21
kl. 13:00
Aalborg
Brønderslev
Hasseris Gymnasium
Hallen
ANN
Bemærk:
Deadline 06. December