Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U15 herrer mester Østdanmark, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
192792
13-09-20
kl. 11:15
Virum 1
ALBA 1
Virum Hallen
Hal 2
62 - 72
192781
15-09-20
kl. 19:30
Hørsholm 1
ALBA 1
Rungsted Gymnasium
Hallen
43 - 86
192782
16-09-20
kl. 19:00
SISU 1
BMS Herlev 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
43 - 64
192786
22-09-20
kl. 18:30
Hørsholm 1
Falcon 1 Gul
Rungsted Gymnasium
Hallen
59 - 84
192784
28-09-20
kl. 18:00
ALBA 1
SISU 1
Engholmhallen
Hallen
66 - 39
192785
30-09-20
kl. 19:15
BMS Herlev 1
Virum 1
Rosenlundskolen
Ny. Hal
72 - 67
192789
04-10-20
kl. 13:00
Virum 1
Hørsholm 1
Virum Gymnasium
Hallen
62 - 56
192787
04-10-20
kl. 14:00
BMS Herlev 1
ALBA 1
Rosenlundskolen
Ny. Hal
51 - 59
192788
07-10-20
kl. 17:40
SISU 1
Falcon 1 Gul
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
59 - 78
192791
24-10-20
kl. 13:30
Hørsholm 1
SISU 1
Hørsholmhallen
Hallen
50 - 72
192794
01-11-20
kl. 14:00
BMS Herlev 1
Hørsholm 1
Rosenlundskolen
Ny. Hal
20 - 0
192793
01-11-20
kl. 15:30
ALBA 1
Falcon 1 Gul
Engholmhallen
Hallen
61 - 52
192795
01-11-20
kl. 16:00
SISU 1
Virum 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
66 - 39
192797
08-11-20
kl. 14:00
BMS Herlev 1
SISU 1
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
94 - 77
192796
08-11-20
kl. 18:00
ALBA 1
Hørsholm 1
Engholmhallen
Hallen
57 - 36
192809
10-11-20
kl. 19:30
Hørsholm 1
BMS Herlev 1
Rungsted Gymnasium
Hallen
59 - 88
192798
14-11-20
kl. 13:30
Falcon 1 Gul
Virum 1
Bülowsvejhallen
Hallen
67 - 33
192802
15-11-20
kl. 15:30
ALBA 1
BMS Herlev 1
Engholmhallen
Hallen
77 - 65
192799
17-11-20
kl. 18:30
Hørsholm 1
Falcon 1 Gul
Rungsted Gymnasium
Hallen
58 - 105
192804
21-11-20
kl. 13:30
Hørsholm 1
Virum 1
Hørsholmhallen
Hallen
39 - 63
192800
22-11-20
kl. 15:15
SISU 1
ALBA 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
51 - 64
192803
25-11-20
kl. 17:30
SISU 1
Falcon 1 Gul
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
58 - 86
192801
25-11-20
kl. 19:15
Virum 1
BMS Herlev 1
Virum Hallen
Hal 2
41 - 90
192783
27-11-20
kl. 18:45
Virum 1
Falcon 1 Gul
Virum Hallen
Hal 2
51 - 83
192790
28-11-20
kl. 14:00
BMS Herlev 1
Falcon 1 Gul
Herlevhallen
Hal 1
76 - 89
192805
30-11-20
kl. 18:00
ALBA 1
Virum 1
Engholmhallen
Hallen
80 - 56
192806
02-12-20
kl. 19:15
BMS Herlev 1
Falcon 1 Gul
Rosenlundskolen
Ny. Hal
58 - 89
192810
05-12-20
kl. 11:45
Virum 1
SISU 1
Virum Gymnasium
Hallen
ANN
192807
06-12-20
kl. 10:00
SISU 1
Hørsholm 1
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
93 - 49
192808
06-12-20
kl. 17:00
ALBA 1
Falcon 1 Gul
Engholmhallen
Hallen
57 - 60
Bemærk:
Deadline: 06. December