Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 1, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
188843
12-01-20
kl. 10:00
Søs-Idrætsefterskole 2
BMS-Herlev 2
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
57 - 44
188840
12-01-20
kl. 17:30
Birkerød U17
Espergærde U 17
Søndervangshallen
Hallen
62 - 55
188852
26-01-20
kl. 11:15
Jonstrup
BMS-Herlev 2
Østerhøjhallen
Hallen
92 - 51
188844
26-01-20
kl. 13:00
Espergærde U 17
Roskilde - RBBC U17 Herrer
Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
188847
26-01-20
kl. 13:30
Solrød Comets
Søs-Idrætsefterskole 2
Munkekærhallen
Hallen
69 - 55
188851
28-01-20
kl. 15:30
Søs-Idrætsefterskole 2
Søs-Idrætsefterskole
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
35 - 69
188841
29-01-20
kl. 20:00
Roskilde - RBBC U17 Herrer
Jonstrup
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
55 - 53
188849
02-02-20
kl. 10:15
Espergærde U 17
Jonstrup
Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
43 - 49
188848
02-02-20
kl. 10:45
Birkerød U17
Roskilde - RBBC U17 Herrer
Søndervangshallen
Hallen
52 - 56
188850
02-02-20
kl. 11:00
BMS-Herlev 2
Solrød Comets
Rosenlundskolen
Ny. Hal
55 - 51
188846
19-02-20
kl. 18:30
Søs-Idrætsefterskole
BMS-Herlev 2
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
82 - 40
188845
23-02-20
kl. 13:15
Jonstrup
Birkerød U17
Østerhøjhallen
Hallen
59 - 42
188854
01-03-20
kl. 12:00
Søs-Idrætsefterskole
Birkerød U17
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
67 - 45
188855
01-03-20
kl. 13:30
Solrød Comets
Espergærde U 17
Munkekærhallen
Hallen
73 - 41
188853
04-03-20
kl. 20:00
Roskilde - RBBC U17 Herrer
Søs-Idrætsefterskole 2
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
54 - 67
188858
08-03-20
kl. 11:00
BMS-Herlev 2
Roskilde - RBBC U17 Herrer
Rosenlundskolen
Ny. Hal
46 - 66
188856
08-03-20
kl. 12:30
Birkerød U17
Solrød Comets
Søndervangshallen
Hallen
76 - 71
188860
15-03-20
Birkerød U17
BMS-Herlev 2
Søndervangshallen
Hallen
UDS
188865
22-03-20
Solrød Comets
Jonstrup
Solrød Idrætscenter
Hal A
UDS
188857
22-03-20
Søs-Idrætsefterskole
Espergærde U 17
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
UDS
188863
29-03-20
Roskilde - RBBC U17 Herrer
Solrød Comets
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
UDS
188861
29-03-20
Espergærde U 17
Søs-Idrætsefterskole 2
Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
UDS
188862
15-04-20
Jonstrup
Søs-Idrætsefterskole
Østerhøjhallen
Hallen
UDS
188864
19-04-20
Søs-Idrætsefterskole
Roskilde - RBBC U17 Herrer
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
UDS
188867
19-04-20
Søs-Idrætsefterskole 2
Birkerød U17
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
UDS
188866
26-04-20
BMS-Herlev 2
Espergærde U 17
Rosenlundskolen
Ny. Hal
UDS
188859
26-04-20
Søs-Idrætsefterskole 2
Jonstrup
Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
UDS
188842
26-04-20
Solrød Comets
Søs-Idrætsefterskole
Munkekærhallen
Hallen
UDS