Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
188632
12-01-20
kl. 12:00
ALBA 2
Falcon 3 grøn (2006)
Engholmhallen
Hallen
71 - 41
188641
18-01-20
kl. 16:30
ALBA 2
Glostrup
Engholmhallen
Hallen
54 - 40
188634
25-01-20
kl. 12:30
Glostrup
Birkerød Basketball
Glostruphallen
Hal 3
26 - 83
188636
25-01-20
kl. 14:15
Ringsted - Fusion
Espergærde
Bengerdhallen
Hallen
0 - 20
HHT
188666
02-02-20
kl. 13:00
Glostrup
Hvidovre 1
Glostruphallen
Hal 3
43 - 39
188639
02-02-20
kl. 15:00
Værløse BK
Falcon 3 grøn (2006)
Søndersøhallen
Hal 1
78 - 39
188642
02-02-20
kl. 17:30
Espergærde
Birkerød Basketball
Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
34 - 90
188643
06-02-20
Ringsted - Fusion
ALBA 2
Bengerdhallen
Hallen
0 - 20
HHT
188640
16-02-20
kl. 11:00
Hvidovre 1
Ringsted - Fusion
Holmegårdshallen
Hallen
20 - 0
UHT
188644
23-02-20
kl. 13:00
Hvidovre 1
Falcon 3 grøn (2006)
Holmegårdshallen
Hallen
71 - 59
188637
23-02-20
kl. 16:00
Birkerød Basketball
Værløse BK
Søndervangshallen
Hallen
87 - 49
188650
29-02-20
kl. 10:45
Falcon 3 grøn (2006)
Glostrup
Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
38 - 46
188649
29-02-20
kl. 17:15
Værløse BK
Hvidovre 1
Søndersøhallen
Hal 1
49 - 82
188647
06-03-20
kl. 18:30
ALBA 2
Birkerød Basketball
Engholmhallen
Hallen
56 - 80
188646
08-03-20
kl. 13:00
Glostrup
Espergærde
Glostruphallen
Hal 3
57 - 36
188638
14-03-20
Hvidovre 1
ALBA 2
Holmegårdshallen
Hallen
UDS
188654
14-03-20
Glostrup
Værløse BK
Glostruphallen
Hal 3
UDS
188652
15-03-20
Falcon 3 grøn (2006)
Espergærde
Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
UDS
188653
15-03-20
kl. 14:15
Ringsted - Fusion
Birkerød Basketball
Bengerdhallen
Hallen
0 - 20
HHT
188633
18-03-20
Espergærde
Værløse BK
Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
UDS
188655
22-03-20
Birkerød Basketball
Hvidovre 1
Søndervangshallen
Hallen
UDS
188657
22-03-20
Espergærde
ALBA 2
Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
UDS
188658
22-03-20
Ringsted - Fusion
Glostrup
Bengerdhallen
Hallen
0 - 20
HHT
188659
28-03-20
Værløse BK
ALBA 2
Søndersøhallen
Hal 1
UDS
188660
28-03-20
kl. 10:30
Falcon 3 grøn (2006)
Ringsted - Fusion
Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
20 - 0
UHT
188661
29-03-20
Espergærde
Hvidovre 1
Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
UDS
188664
05-04-20
kl. 10:30
Værløse BK
Ringsted - Fusion
Søndersøhallen
Hal 1
20 - 0
UHT
188665
26-04-20
Birkerød Basketball
Falcon 3 grøn (2006)
Søndervangshallen
Hallen
UDS
Bemærk:
Frist 29. marts