Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
188600
12-01-20
kl. 14:30
Solrød Comets 1
Virum 2 2006-1
Munkekærhallen
Hallen
42 - 50
188595
18-01-20
kl. 17:30
SISU 2006
Solrød Comets 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
40 - 58
188603
24-01-20
kl. 18:00
Hørsholm D06 Hvid
BMS-Herlev M2
Rådhushallen
Hallen
62 - 47
188599
26-01-20
kl. 15:00
BMS-Herlev M2
SISU 2006
Rosenlundskolen
Ny. Hal
51 - 65
188602
26-01-20
kl. 16:00
BK Amager
Hørsholm D05
Amagerhallen
Stor bane
58 - 56
188598
01-02-20
kl. 13:30
Alba
Næstved Basketball
Engholmhallen
Hallen
60 - 68
188596
01-02-20
kl. 19:00
Hørsholm D05
BMS-Herlev M2
Rungsted Skole
Hallen
88 - 47
188604
02-02-20
kl. 18:00
BK Amager
Solrød Comets 1
Amagerhallen
Stor bane
66 - 49
188606
23-02-20
kl. 09:00
Virum 2 2006-1
Næstved Basketball
Virum Gymnasium
Hallen
64 - 67
188605
23-02-20
kl. 09:15
Hørsholm D05
Alba
Hørsholm Skole
Hallen
78 - 60
188614
29-02-20
kl. 15:45
BMS-Herlev M2
Alba
Rosenlundskolen
Ny. Hal
52 - 65
188613
29-02-20
kl. 17:00
Hørsholm D06 Hvid
BK Amager
Rungsted Skole
Hallen
38 - 69
188611
29-02-20
kl. 17:30
Hørsholm D05
Næstved Basketball
Hørsholmhallen
Hallen
64 - 77
188612
01-03-20
kl. 11:00
SISU 2006
Virum 2 2006-1
Gentoftehallen
Hal A Bane 3
30 - 38
188607
06-03-20
kl. 18:00
Solrød Comets 1
Hørsholm D05
Munkekærhallen
Hallen
60 - 50
188608
07-03-20
kl. 16:45
BK Amager
BMS-Herlev M2
Amagerhallen
Stor bane
79 - 52
188601
08-03-20
kl. 17:15
Næstved Basketball
Hørsholm D06 Hvid
Næstved Hallerne
Hal 2
94 - 61
188597
14-03-20
Virum 2 2006-1
Hørsholm D06 Hvid
Virum Hallen
Hal 2
UDS
188617
14-03-20
Solrød Comets 1
Næstved Basketball
Solrød Idrætscenter
Hal A
UDS
188615
15-03-20
BK Amager
SISU 2006
Amagerhallen
Stor bane
UDS
188616
15-03-20
BMS-Herlev M2
Virum 2 2006-1
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
UDS
188621
18-03-20
Virum 2 2006-1
Hørsholm D05
Virum Hallen
Hal 2
UDS
188618
20-03-20
Alba
Hørsholm D06 Hvid
Engholmhallen
Hallen
UDS
188609
21-03-20
Næstved Basketball
SISU 2006
Næstved Gymnasium
Hallen
UDS
188622
22-03-20
Solrød Comets 1
Alba
Solrød Idrætscenter
Hal A
UDS
188620
22-03-20
SISU 2006
Hørsholm D06 Hvid
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
UDS
188625
25-03-20
Virum 2 2006-1
BK Amager
Virum Hallen
Hal 2
UDS
188627
27-03-20
Hørsholm D05
SISU 2006
Rungsted Gymnasium
Hallen
UDS
188623
28-03-20
Hørsholm D06 Hvid
Hørsholm D05
Hørsholmhallen
Hallen
UDS
188624
29-03-20
BMS-Herlev M2
Solrød Comets 1
Rosenlundskolen
Ny. Hal
UDS
188619
29-03-20
Næstved Basketball
BK Amager
Næstved Hallerne
Arena Næstved
UDS
188626
29-03-20
SISU 2006
Alba
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
UDS
188628
04-04-20
Hørsholm D06 Hvid
Solrød Comets 1
Rungsted Skole
Hallen
UDS
188610
04-04-20
Alba
Virum 2 2006-1
Engholmhallen
Hallen
UDS
188630
05-04-20
Alba
BK Amager
Engholmhallen
Hallen
UDS
188629
19-04-20
Næstved Basketball
BMS-Herlev M2
Næstved Hallerne
Hal 1
UDS
Bemærk:
Frist 29. marts