Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Serie 2 damer østdanmark, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
186619
02-11-19
kl. 13:45
DTU Pandas
Stevnsgade 4
Polythallen
Hallen
46 - 41
186622
09-11-19
kl. 13:15
KSI 3
Hørsholm U19D-2
Idrætshallen
Hallen
49 - 30
186623
10-11-19
kl. 12:30
BK Amager 3
DTU Pandas
Amagerhallen
Stor bane
52 - 28
186627
16-11-19
kl. 12:00
DTU Pandas
SISU 4 U19
Polythallen
Hallen
34 - 80
186625
23-11-19
kl. 13:15
Stevnsgade 4
BK Amager 3
Nørrebrohallen
Hal 2A
34 - 40
186615
26-11-19
kl. 18:30
Stevnsgade 4
Hvidovre U22
Nørrebrohallen
Hal 2A
57 - 34
186614
01-12-19
kl. 15:30
BK Amager 3
Hørsholm U19D-2
Amagerhallen
Stor bane
20 - 0
UHT
186617
03-12-19
kl. 19:45
Hørsholm U19D-2
SISU 4 U19
Hørsholm Skole
Hallen
24 - 115
186630
07-12-19
kl. 13:15
KSI 3
DTU Pandas
Idrætshallen
Hallen
36 - 48
186629
08-12-19
kl. 09:00
SISU 4 U19
Stevnsgade 4
Gentoftehallen
Hal A Bane 3
79 - 39
186613
12-12-19
kl. 19:15
SISU 4 U19
KSI 3
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
51 - 43
186633
12-01-20
kl. 09:15
BK Amager 3
SISU 4 U19
Amagerhallen
Stor bane
65 - 39
186634
12-01-20
kl. 13:00
Stevnsgade 4
KSI 3
Nørrebrohallen
Hal 2A
46 - 45
186638
18-01-20
kl. 17:30
Hørsholm U19D-2
Stevnsgade 4
Rungsted Skole
Hallen
43 - 47
186639
18-01-20
kl. 18:00
Hvidovre U22
DTU Pandas
Holmegårdshallen
Hallen
25 - 34
186626
29-01-20
kl. 20:00
Hvidovre U22
KSI 3
Holmegårdshallen
Hallen
50 - 33
186641
01-02-20
kl. 13:15
KSI 3
SISU 4 U19
Idrætshallen
Hallen
22 - 82
186642
02-02-20
kl. 12:30
Hørsholm U19D-2
BK Amager 3
Rådhushallen
Hallen
33 - 76
186643
02-02-20
kl. 17:15
Hvidovre U22
Stevnsgade 4
Holmegårdshallen
Hallen
61 - 47
186621
20-02-20
kl. 19:15
SISU 4 U19
Hvidovre U22
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
106 - 27
186637
22-02-20
kl. 12:00
BK Amager 3
KSI 3
Amagerhallen
Stor bane
66 - 46
186635
22-02-20
kl. 13:45
DTU Pandas
Hørsholm U19D-2
Polythallen
Hallen
48 - 59
186647
29-02-20
kl. 15:00
Stevnsgade 4
DTU Pandas
Nørrebrohallen
Hal 2A
34 - 43
186651
07-03-20
kl. 12:00
DTU Pandas
BK Amager 3
Polythallen
Hallen
186650
07-03-20
kl. 15:30
Hørsholm U19D-2
KSI 3
Rungsted Skole
Hallen
43 - 61
186653
15-03-20
BK Amager 3
Stevnsgade 4
Amagerhallen
Stor bane
UDS
186655
15-03-20
SISU 4 U19
DTU Pandas
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
UDS
186649
18-03-20
Hvidovre U22
SISU 4 U19
Holmegårdshallen
Hallen
UDS
186658
21-03-20
DTU Pandas
KSI 3
Polythallen
Hallen
UDS
186657
24-03-20
Stevnsgade 4
SISU 4 U19
Nørrebrohallen
Hal 2A
UDS
186659
25-03-20
Hvidovre U22
Hørsholm U19D-2
Holmegårdshallen
Hallen
UDS
186646
29-03-20
BK Amager 3
Hvidovre U22
Amagerhallen
Stor bane
UDS
186645
02-04-20
SISU 4 U19
Hørsholm U19D-2
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
UDS
186654
03-04-20
KSI 3
Hvidovre U22
Idrætshallen
Hallen
UDS
186631
04-04-20
Hørsholm U19D-2
Hvidovre U22
Rungsted Skole
Hallen
UDS
186618
05-04-20
Hvidovre U22
BK Amager 3
Holmegårdshallen
Hallen
UDS
186662
18-04-20
KSI 3
Stevnsgade 4
Idrætshallen
Hallen
UDS
186663
18-04-20
Hørsholm U19D-2
DTU Pandas
Hørsholmhallen
Hallen
UDS
186661
19-04-20
SISU 4 U19
BK Amager 3
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
UDS
186667
25-04-20
DTU Pandas
Hvidovre U22
Polythallen
Hallen
UDS
186665
26-04-20
BK Amager 3
KSI 3
Amagerhallen
Stor bane
UDS
186666
26-04-20
Stevnsgade 4
Hørsholm U19D-2
Nørrebrohallen
Hal 2A
UDS
Bemærk:
Frist for afvikling af grundspil: 19.April