Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U17 herrer A Østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
185136 22-09-19
kl. 09:30
Hillerød Basket Virum 2 U17 Frederiksborghallen
Hallen
20 - 0 UHT
185140 22-09-19
kl. 10:00
Søs-Idrætsefterskole Solrød Comets Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
71 - 47
185141 22-09-19
kl. 12:00
Søs-Idrætsefterskole 2 BK Amager 2 Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
63 - 50
185142 22-09-19
kl. 13:00
Hvidovre Brønshøj 2 Holmegårdshallen
Hallen
73 - 55
185137 22-09-19
kl. 14:00
BMS-Herlev 2 Holbæk U17 H Rosenlundskolen
Hallen
55 - 41
185152 28-09-19
kl. 10:30
Falcon 3 sort Hvidovre Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
51 - 46
185144 28-09-19
kl. 14:30
Copenhagen International School U17 SISU 3 A Copenhagen International School
Hal H
49 - 20
185145 29-09-19
kl. 09:00
Virum 2 U17 Gladsaxe 2 Virum Hallen
Hal 2
52 - 71
185146 29-09-19
kl. 10:30
Hørsholm 2 Hillerød Basket Rungsted Skole
Hallen
78 - 67
185147 29-09-19
kl. 13:30
Jonstrup BMS-Herlev 2 Østerhøjhallen
Hallen
98 - 28
185148 29-09-19
kl. 15:00
Egedal basket Glostrup 2 Hampelandhallen
Hallen
43 - 42
185135 05-10-19
kl. 12:30
Gladsaxe 2 Copenhagen International School U17 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
77 - 49
185151 06-10-19
kl. 10:00
Solrød Comets Søs-Idrætsefterskole 2 Munkekærhallen
Hallen
64 - 43
185143 06-10-19
kl. 11:00
Falcon 3 sort Stevnsgade Skolen på Nyelandsvej
Hallen
56 - 40
185150 06-10-19
kl. 12:00
BK Amager 2 Søs-Idrætsefterskole Amagerhallen
Stor bane
29 - 125
185134 06-10-19
kl. 13:00
SISU 3 A Espergærde U 17 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
26 - 51
185149 06-10-19
kl. 14:30
B70 Basket Roskilde - RBBC U17 Herrer Gadehave Hallen
Hallen
30 - 66
187829 27-10-19
kl. 16:00
Birkerød U17 Gladsaxe 2 Søndervangshallen
Hallen
67 - 66
185139 28-10-19
kl. 20:00
Roskilde - RBBC U17 Herrer Egedal basket Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
80 - 8
185159 02-11-19
kl. 14:15
Glostrup 2 B70 Basket Glostruphallen
Hal 3
48 - 35
185156 02-11-19
kl. 16:30
Gladsaxe 2 Hørsholm 2 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
64 - 69
185154 02-11-19
kl. 17:30
SISU 3 A Virum 2 U17 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
39 - 27
185160 02-11-19
kl. 18:30
BK Amager 2 Solrød Comets Amagerhallen
Stor bane
42 - 96
185161 03-11-19
kl. 10:00
Søs-Idrætsefterskole 2 Søs-Idrætsefterskole Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
42 - 75
185157 03-11-19
kl. 12:00
BMS-Herlev 2 Egedal basket Rosenlundskolen
Hallen
51 - 30
185158 03-11-19
kl. 13:15
Holbæk U17 H Jonstrup Holbæk Sportsby
Multihallen
60 - 70
185155 03-11-19
kl. 17:00
Espergærde U 17 Copenhagen International School U17 Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
0 - 20
185163 03-11-19
kl. 20:30
Hvidovre Stevnsgade Holmegårdshallen
Hallen
81 - 50
187827 08-11-19
kl. 19:00
Hillerød Basket Birkerød U17 Trollesmindehallen
Hallen
64 - 68
185170 08-11-19
kl. 19:30
Falcon 3 sort Søs-Idrætsefterskole 2 Johannesskolen
Hallen
37 - 74
185171 08-11-19
kl. 19:30
Stevnsgade BK Amager 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
71 - 40
185184 09-11-19
kl. 12:30
Gladsaxe 2 SISU 3 A Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
73 - 27
185187 09-11-19
kl. 12:30
Glostrup 2 BMS-Herlev 2 Glostruphallen
Hal 1
25 - 45
185165 09-11-19
kl. 14:30
Virum 2 U17 Espergærde U 17 Virum Gymnasium
Hallen
67 - 49
185172 10-11-19
kl. 10:00
Solrød Comets Hvidovre Munkekærhallen
Hallen
54 - 53
185173 10-11-19
kl. 10:00
Søs-Idrætsefterskole Brønshøj 2 Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
82 - 34
185198 10-11-19
kl. 12:00
Jonstrup Roskilde - RBBC U17 Herrer Østerhøjhallen
Hallen
69 - 49
185168 10-11-19
kl. 15:00
Egedal basket Holbæk U17 H Hampelandhallen
Hallen
56 - 99
187825 10-11-19
kl. 15:30
Birkerød U17 Hørsholm 2 Søndervangshallen
Hallen
69 - 59
185164 11-11-19
kl. 18:00
Hillerød Basket Gladsaxe 2 Frederiksborghallen
Hallen
55 - 63
185166 14-11-19
kl. 19:30
Hørsholm 2 SISU 3 A Hørsholmhallen
Hallen
104 - 36
187826 16-11-19
kl. 14:00
Birkerød U17 Espergærde U 17 Søndervangshallen
Hallen
58 - 60
185153 16-11-19
kl. 14:15
Stevnsgade Brønshøj 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
58 - 51
185167 17-11-19
kl. 13:00
Roskilde - RBBC U17 Herrer Glostrup 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
61 - 21
185169 17-11-19
kl. 16:00
B70 Basket BMS-Herlev 2 Gadehave Hallen
Hallen
42 - 62
185179 17-11-19
kl. 17:30
Jonstrup Egedal basket Østerhøjhallen
Hallen
50 - 49
185162 22-11-19
kl. 17:30
Brønshøj 2 Falcon 3 sort Grøndal MultiCenter
Hal K
122 - 46
185176 23-11-19
kl. 11:00
Copenhagen International School U17 Virum 2 U17 Copenhagen International School
Hallen
20 - 0
185174 23-11-19
kl. 17:30
SISU 3 A Hillerød Basket Gentoftehallen
Hal B Bane 1
45 - 52
185181 24-11-19
kl. 10:00
Søs-Idrætsefterskole Hvidovre Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
82 - 43
185177 24-11-19
kl. 12:00
BMS-Herlev 2 Roskilde - RBBC U17 Herrer Rosenlundskolen
Hallen
63 - 67
185183 24-11-19
kl. 12:00
Søs-Idrætsefterskole 2 Stevnsgade Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
20 - 0 UHT
187830 24-11-19
kl. 13:00
Birkerød U17 Virum 2 U17 Søndervangshallen
Hallen
83 - 58
185178 24-11-19
kl. 13:15
Holbæk U17 H B70 Basket Holbæk Sportsby
Multihallen
20 - 0 UHT
185182 24-11-19
kl. 18:15
BK Amager 2 Falcon 3 sort Amagerhallen
Stor bane
51 - 64
185175 25-11-19
kl. 20:00
Espergærde U 17 Hørsholm 2 Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
60 - 30
185193 30-11-19
kl. 14:00
Solrød Comets Stevnsgade Solrød Idrætscenter
Hal A
20 - 0 UHT
185190 30-11-19
kl. 16:30
BK Amager 2 Hvidovre Amagerhallen
Stor bane
49 - 62
185189 01-12-19
kl. 13:30
B70 Basket Jonstrup Østerhøjhallen
Hallen
0 - 20 HHT
185186 01-12-19
kl. 14:30
Hørsholm 2 Copenhagen International School U17 Rådhushallen
Hallen
20 - 0 UHT
185188 01-12-19
kl. 15:45
Roskilde - RBBC U17 Herrer Holbæk U17 H Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
67 - 33
185185 02-12-19
kl. 19:15
Hillerød Basket Espergærde U 17 Frederiksborghallen
Hallen
48 - 69
185197 03-12-19
kl. 18:30
Holbæk U17 H Glostrup 2 Holbæk Sportsby
Multihallen
73 - 53
185192 03-12-19
kl. 19:00
Søs-Idrætsefterskole Falcon 3 sort Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
102 - 57
187831 04-12-19
kl. 17:45
Birkerød U17 SISU 3 A Søndervangshallen
Hallen
80 - 42
185195 07-12-19
kl. 10:00
Copenhagen International School U17 Hillerød Basket Copenhagen International School
Hal H
32 - 54
185196 07-12-19
kl. 11:15
Virum 2 U17 Hørsholm 2 Virum Hallen
Hal 2
0 - 20 HHT
185200 07-12-19
kl. 12:30
Falcon 3 sort Solrød Comets Skolen på Nyelandsvej
Hallen
28 - 61
185138 07-12-19
kl. 12:30
Glostrup 2 Jonstrup Glostruphallen
Hal 3
36 - 72
185201 07-12-19
kl. 14:30
Stevnsgade Søs-Idrætsefterskole Nørrebrohallen
Hal 3A
43 - 81
187828 08-12-19
kl. 13:30
Birkerød U17 Copenhagen International School U17 Søndervangshallen
Hallen
83 - 40
185203 08-12-19
kl. 15:00
Brønshøj 2 BK Amager 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
128 - 25
185194 08-12-19
kl. 17:00
Espergærde U 17 Gladsaxe 2 Espergærde Gymnasium og HF
Hallen
78 - 61
185202 10-12-19
kl. 18:30
Hvidovre Søs-Idrætsefterskole 2 Holmegårdshallen
Hallen
58 - 59
185180 12-12-19
kl. 19:00
Brønshøj 2 Solrød Comets Grøndal MultiCenter
Hal K
94 - 45
185199 15-12-19
kl. 15:00
Egedal basket B70 Basket Hampelandhallen
Hallen
71 - 27
185191 17-12-19
kl. 19:00
Søs-Idrætsefterskole 2 Brønshøj 2 Sydøstsjællands Idrætsefterskole
Hallen
20 - 0 UHT

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 15.December