Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U19 herrer A Østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
185039 21-09-19
kl. 17:30
Hørsholm Holbæk U19A Hørsholmhallen
Hallen
35 - 73
185042 29-09-19
kl. 11:00
Slagelse Basket U19 Herrer BK Amager 2 Nordhallen
Hallen
52 - 74
185096 27-10-19
kl. 19:15
BK Amager 2 Jonstrup Amagerhallen
Stor bane
57 - 60
185059 10-11-19
kl. 12:30
Attila BK Amager 2 Nykøbing F. Hallen
Hal 3
41 - 82
185082 17-11-19
kl. 13:15
Holbæk U19A Slagelse Basket U19 Herrer Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
51 - 40
185079 17-11-19
kl. 16:00
Hørsholm BK Amager 2 Hørsholmhallen
Hallen
80 - 59
185127 23-11-19
kl. 14:30
Slagelse Basket U19 Herrer Greve Basketball Klub Nordhallen
Hallen
65 - 63
185063 24-11-19
kl. 15:00
Holbæk U19A Jonstrup Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
45 - 61
185072 30-11-19
kl. 18:30
BK Amager 2 Holbæk U19A Amagerhallen
Stor bane
66 - 54
185060 01-12-19
kl. 13:00
Greve Basketball Klub Slagelse Basket U19 Herrer Holmeagerhallen
St. hal
20 - 0 UHT
185077 08-12-19
kl. 13:00
Greve Basketball Klub Jonstrup Holmeagerhallen
St. hal
49 - 67
185108 08-12-19
kl. 16:30
BK Amager 2 Slagelse Basket U19 Herrer Amagerhallen
Stor bane
57 - 52
185084 15-12-19
kl. 13:30
Jonstrup Attila Østerhøjhallen
Hallen
67 - 41
185126 11-01-20
kl. 19:00
BK Amager 2 Attila Amagerhallen
Stor bane
73 - 44
185098 19-01-20
kl. 14:00
Greve Basketball Klub Holbæk U19A Holmeagerhallen
St. hal
59 - 70
185057 19-01-20
kl. 15:30
Jonstrup Hørsholm Østerhøjhallen
Hallen
95 - 28
185076 26-01-20
kl. 12:30
Attila Hørsholm Nykøbing F. Hallen
Hal 3
61 - 47
185091 26-01-20
kl. 14:15
BK Amager 2 Stevnsgade Amagerhallen
Stor bane
88 - 33
185087 29-01-20
kl. 19:30
Greve Basketball Klub Stevnsgade Holmeagerhallen
St. hal
71 - 37
185093 02-02-20
kl. 11:00
Slagelse Basket U19 Herrer Hørsholm Nordhallen
Hallen
77 - 61
185041 02-02-20
kl. 13:00
Greve Basketball Klub Brønshøj Basket Holmeagerhallen
St. hal
47 - 136
185049 16-02-20
kl. 12:30
Attila Greve Basketball Klub Nykøbing F. Hallen
Hal 3
76 - 49
185053 18-02-20
kl. 18:30
BK Amager 2 Brønshøj Basket Kastrupgårdsskolen
Hallen
59 - 70
185120 23-02-20
kl. 12:30
Attila Slagelse Basket U19 Herrer Nykøbing F. Hallen
Hal 3
47 - 60
185101 29-02-20
kl. 14:30
Stevnsgade Slagelse Basket U19 Herrer Nørrebrohallen
Hal 3A
44 - 87
185102 01-03-20
kl. 13:30
Holbæk U19A Attila Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
20 - 0 UHT
185100 04-03-20
kl. 19:00
Jonstrup Brønshøj Basket Østerhøjhallen
Hallen
63 - 82
185086 11-03-20
kl. 17:30
Holbæk U19A Brønshøj Basket Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
61 - 99
185111 14-03-20
Hørsholm Stevnsgade Rungsted Skole
Hallen
UDS
185114 14-03-20
Slagelse Basket U19 Herrer Brønshøj Basket Nordhallen
Hallen
UDS
185113 15-03-20
Greve Basketball Klub Attila Holmeagerhallen
St. hal
UDS
185066 21-03-20
BK Amager 2 Greve Basketball Klub Amagerhallen
Stor bane
UDS
185131 21-03-20
Attila Brønshøj Basket Nykøbing F. Hallen
Hal 3
UDS
185095 22-03-20
Brønshøj Basket Hørsholm Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
188838 25-03-20
Holbæk U19A Stevnsgade Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
UDS
188836 29-03-20
Jonstrup Stevnsgade Østerhøjhallen
Hallen
UDS
185119 29-03-20
Brønshøj Basket BK Amager 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
185105 29-03-20
Holbæk U19A Hørsholm Stenhus Gymnasium
Hallen
UDS
185070 05-04-20
Hørsholm Greve Basketball Klub Rungsted Skole
Hallen
UDS
185069 05-04-20
kl. 00:00
Jonstrup Slagelse Basket U19 Herrer Østerhøjhallen
Hallen
UDS
185074 12-04-20
Stevnsgade Brønshøj Basket Nørrebrohallen
Hal 2A
UDS
185054 18-04-20
Slagelse Basket U19 Herrer Attila Nordhallen
Hallen
UDS
185104 18-04-20
Stevnsgade Jonstrup Nørrebrohallen
Hal 3A
UDS
188837 19-04-20
Stevnsgade Hørsholm Nørrebrohallen
Hal 2A
UDS
185107 23-04-20
Brønshøj Basket Greve Basketball Klub Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
185124 24-04-20
Hørsholm Jonstrup Hørsholmhallen
Hallen
UDS
185085 25-04-20
Stevnsgade Attila Nørrebrohallen
Hal 3A
UDS
185047 26-04-20
Brønshøj Basket Slagelse Basket U19 Herrer Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
185065 03-05-20
Brønshøj Basket Attila Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
185129 03-05-20
Jonstrup Holbæk U19A Østerhøjhallen
Hallen
UDS
185132 03-05-20
Greve Basketball Klub BK Amager 2 Holmeagerhallen
St. hal
UDS
185116 05-05-20
Stevnsgade Holbæk U19A Nørrebrohallen
Hal 3A
UDS

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 3.Maj